Opinie o Zinel Engineering Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Zinel Engineering Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Zinel Engineering Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Wykonywanie instalacji wodno-kanalizacyjnych i pozostałych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Zinel Engineering Sp. z o.o. w Warszawa

Po jakim czasie można dostać umowę na stałe w Zinel Engineering Sp. z o.o.?

Acs Nowy wpis

U mnie było tak, najpierw zlecenie na miesiąc, później na rok 2 umowy- jedna zlecenie, jedna o pracę a później na czas nieokreślony też 2 umowy- jedna zlecenie i jedna o pracę. Nie było opcji, aby dostać tylko jedną umowę w tej firmie.

Majster Nowy wpis

Odradzam pracę w tej firmie. Nie płacą pracownikom, ludzie schodzą z budowy. Słyszałem też, że kadrze kierowniczej nie płacą, stąd taka duża rotacja... Omijać szerokim łukiem

Dział Kadr ZINEL Nowy wpis

Szanowni Państwo, Informuję, że firma Zinel nie miała i nie ma żadnej sprawy w sądzie z byłym bądź aktualnym pracownikiem. Wynagrodzenia są wypłacane terminowo w pełnej wysokości, a drobna rotacja pracowników jest nieodłącznym elementem prowadzenia firmy na taką skalę. Jednak sama kadra kierownicza pozostaje bez zmian od dłuższego czasu. Pozdrawiamy, Dział Kadr ZINEL

Majster

Odradzam. Nie płacą pracownikom, którzy później schodzą z budowy. Słyszałem też, że kadrze kierowniczej nie płacą, stąd taka duża rotacja. Omijać szerokim łukiem

Czy w firmie Zinel Engineering Sp. z o.o. pracownicy na wszystkich stanowiskach otrzymują umowę o pracę?

Dział Kadr ZINEL

Wszyscy nasi pracownicy mają umowę o pracę, w większości są to umowy na czas nieokreślony. Szanowny Pracowniku, jeśli są jakiekolwiek wątpliwości co do umowy - zapraszamy do Działu Kadr w celu wyjaśnienia :) Pozdrawiamy, Dział Kadr ZINEL

Firma Zinel Engineering Sp. z o.o. w ostatnim czasie przeprowadzała rekrutację na stanowisko Inżynier automatyk. Brałeś udział w rozmowie kwalifikacyjnej? Jaki rodzaj umowy oferuje pracodawca? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania w sprawie pracy.
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
logo firmy PRACOWNIK SERWISU
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.

Dział Kadr ZINEL

Pani Anno, Przykro nam, że rozmowa nie przebiegła zgodnie z Pani oczekiwaniami. Rozumiemy, że negatywną reakcję spowodowała wiadomość z naszej strony o wyborze innego kandydata na to stanowisko. Jednakże jednym z Pani głównych zarzutów jest wiek naszych rekruterek, który nie powinien być czynnikiem do oceniania całokształtu działalności spółki. W naszej firmie stawiamy na brak dyskryminacji ze względu na płeć czy wiek. Brak kompetencji rekruterek został przez Panią uzasadniony faktem, że rozmowa trwała krótko i zostało zadanych jedynie kilka pytań. Długość rozmowy wynikała z początkowej prezentacji Pani osoby, doświadczenia i kwalifikacji. Z szacunku do czasu kandydata nie przeciągamy rozmowy, kiedy wiemy, że jego profil nie jest odpowiedni na dane stanowisko. Niemniej jednak życzmy Pani sukcesów w życiu zawodowym i owocnej współpracy z przyszłym pracodawcą. Pozdrawiamy i życzymy miłego dnia, Dział Kadr ZINEL

Czuję zadowolenie z podjęcia pracy w firmie Zinel. Warunki pracy spełniają moje oczekiwania. Stabilna umowa, daje mi pewność zatrudnienia na dłuższy czas. Chętnie przyjmują osoby bez doświadczenia. Współpracownicy są przyjaźni oraz zawsze pomocni – jest to wielka zaleta dla osób, które rozpoczynają pracę w tej firmie????. Uważam również, że pracownik który nie chce pracować i nie ma chęci czegoś się nauczyć długo miejsca tutaj nie zagrzeje, natomiast jest to standard w każdej normalnej firmie.

abc

Rekrutacja na stanowisko pracownik administracyjno-biurowy. Rozmowę prowadziły dwie młode dziewczyny. Prowadziły to dużo powiedziane:) kompletnie nie wiedzą jak rozmawiać z ludźmi, o co pytać, mało kontaktowe. Jestem świeżo po rozmowie, ale całokształt sprawił, że nie chciałabym pracować w tej firmie. Było mi wstyd, że w ogóle w czymś takim uczestniczę, czekałam tylko na koniec spotkania.

@abc

Szanowna Kandydatko, Przykro nam, że rozmowa nie spełniła Pani oczekiwań. Podczas spotkania staramy się utrzymywać bezstresową, przyjazną atmosferę, by kandydat czuł się swobodnie i dał się poznać od jak najlepszej strony. W przyszłości weźmiemy jednak pod uwagę fakt, że takie podejście może nie odpowiadać wszystkim kandydatom. Zakres pytań dostosowujemy do osoby i tego, jak początkowo przedstawi siebie oraz swoje kwalifikacje. Dziękujemy za merytoryczną opinię, pomoże nam ona dalej się rozwijać, poprawiać błędy i udoskonalać kontakt z kandydatem. Pozdrawiamy, Dział Kadr Zinel :)

Wypłacają dodatkowe nagrody w Zinel Engineering Sp. z o.o.?

Ktos

Jakie nagrody abstrakcja.

Zostaw merytoryczną opinię o Zinel Engineering Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Zinel Engineering Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Zinel Engineering Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Zinel Engineering Sp. z o.o.?

Zinel Engineering Sp. z o.o.

Zinel Engineering Sp. z o.o.