Opinie o Bart-Pol Insulation Sp. z o.o. w Gdańsk

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Bart-Pol Insulation Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Bart-Pol Insulation Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Materiały budowlane - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Bart-Pol Insulation Sp. z o.o. w Gdańsk

Administrator Nowy wpis

Czy może ktoś podzielić się wrażeniami z pracy w firmie Bart-Pol Insulation Sp. z o.o.?

AAA Nowy wpis

Chciałam zapytać tu, czy istnieje szansa na posadę rekruterki z językiem rosyjskim, widzę bowiem, że działalność firmy zasadza się na sprowadzaniu pracowników ze Wschodu do pracy na dociepleniach. Ale czytam tu, że z powodu braku wypłat ktoś musiał wracać na Ukrainę, gdzie wiadomo, że dla mężczyzn to droga w jedną stronę...W dodatku nie mam pewności czy firma działa, bo nie jest zarejestrowana jako płatnik VAT. Jaka jest sytuacja?

Kamil Nowy wpis
@AAA

Nie podejmuje żadnej współpracy z właścicielem tej firmy. Przecież widzisz komentarze, że nie wypłaca pieniędzy więc po co ryzykować. Nawet to już nie jest ryzyko, a coś pewnego, że nie wypłaci. Ciekawy jestem gdzie on teraz działa. Czy ktoś ma jakieś info?

Blacha Nowy wpis

Widzę że Bartek dalej w formie, kiedyś była duża budowa w Gdańsku a Ciszewski (usunięte przez administratora) masę ludzi ze 100osób Polaków, ukraińcow, mi się udało na szczęście ale znam ludzi którym dalej wisi, Bartek to alkoholik, hazardzista, narkoman, notorycznie zdradzał swoją kobietę na imprezach do białego rana, stracił pieniądze, firmę, dom, rodzinę, ścigają go różne urzędy, kiedyś pamiętam jak byłem świadkiem jak okłamywał swoje kolegę Pawła prosto w oczy, Współczuję jego dzieciom oraz kobiecie takiego ojca oraz partnera. Ale karma wraca, kiedyś to wszystko co zrobił innym ludziom wróci do niego. Szkoda czasu na tego złodzieja. Ludzie czy wy nie macie internetu aby poszukać informacji o pracodawcy przed zatrudnieniem się u tego złodzieja?

Czy w Bart-Pol Insulation Sp. z o.o. możliwa jest wypłata wynagrodzenia w częściach, częściej niż raz w miesiącu?

Nie zapłaciłem wszystkim w maju.Nie wiarygodna firma

Jakie zadania lub pytania rekrutacyjne otrzymałeś od rekrutera w firmie Bart-Pol Insulation Sp. z o.o. na stanowisko Projektant instalacji sanitarnych? Czy były zgodne z wymaganiami wskazanymi w ogłoszeniu? Kiedy otrzymałeś odpowiedź zwrotną?
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy PRACOWNIK SERWISU
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.

Bartosz Ciszewski z Osieka nad Notecią jest nierzetelnym partnerem i nie przyzwoitą osobą, nie należy mu ufać. Dużo mówi, ale jego słowa są bezwartościowe. podczas gdy cały świat i Polacy starają się pomóc Ukrainie w walce z rasizmem, ten nic nie znaczący człowiek zdefraudował pieniądze od pracujących dla niego Ukraińców i zmuszony był wracać do domu, by ratować swoje rodziny, a potem bronić swojej ziemi. Zastanów się dwa razy, zanim zajmiesz się tą osobą! Proszę rozpowszechnić tą informację po grupam,y, świat powinien poznać swoich „bohaterów”.

Bożena

Czy ja dobrze rozumiem, że dla Ciebie problemem jest to, że on został zmuszony do ratowania własnej rodziny i bronienia swojej ziemi? Czy to miało być inaczej ujęte w słowa?

@Bożena

Mój problem niestety polega na tym, że nie znam na tyle dobrze języka polskiego, aby pisać bez tłumacza. Ale znaczenie tego, co zostało napisane, jestem pewien, że dobrze zrozumiałeś. Nie daj Boże, aby Twój Bartek nie musiał bronić swojej ziemi tak jak my naszej.

Jakub Przasznycki

Do tej pory pracuje w tej firmie i uwarzam że na prawdę jest godna polecenia. Nie mam problemuw z pienoedzmy i terminowością. Polecam fszystkim.

@Jakub Przasznycki

Jesteś pewien, że tak tu dobrze? To co powiesz na te wszystkie negatywy tutaj? Podobno kiedyś nie wypłacali tu pieniędzy i były właśnie problemu z ZUSem. Serio masz wszystko na czas?

Hhhhhhh
@Bożena

Ta firma to jedna wielka farsa!!! Szef nie odpowiedzialny IGNORANT, KŁAMCA I OSZUST wiele instytucji sciga tego człowieka!! Jeśli ktoś decyduje się na pracę u tego oszusta to musi się liczyć z tym że pensji nie otrzyma!!!

@Hhhhhhh

Ale jak o wiele instytucji go ściga? Nie przesadzasz trochę? Czyli rozumiem, że do teraz są tu problemy z wypłacaniem pieniędzy?

Hhhhhhh
@Bożena

Nie umiem odpowiedzieć czy nadal ludziom jie wyplaca pensji wiem na pewno że tak było!!! I wiem że to Ignorant który zs nic ma prawo bo prawo mu na to pozwala ale wszystko jest do czasu w tym tygodniu składam wniosek do sądu pracy.... co nie oznacza że ten człowiek tym się przejmie. Mam tylko nadzieję że nie bawem prawo go ścignie.

Alicja
@Hhhhhhh

a długo był problem wczesniej z tymi pensjami za twojej pracy ? dlatego odeszłes?

Jak wygląda podstawa wynagrodzenia w Bart-Pol Insulation Sp. z o.o.?

Byly

Lepiej u tego drania nie pracować!! (usunięte przez administratora) Ściany przez ZUS i US. Na początku może zaplaci w ratach kolejne pensje nie ma szans!!! UNIKAĆ PRACY!!!

Baryła
@Byly

Pracowałeś u niego kolego ? Ścigany jest przez ZUS i US? Widzę po wpisach że nie warto ryzykować współpracy z tą firmą i z tym gościem, firma wystawia ogłoszenia że potrzebuje ludzi do pracy za granicą, raczej sobie odpuszczę tego cwaniaczka zanim też będę musiał go ścigać.

Hehee

Tak że ich nie ma

Jakie godziny pracy przyjęte są w firmie Bart-Pol Insulation Sp. z o.o.?

Pisklak

Żadne, to firma krzak, nie płaci zusów, wypłat, on za nic nie płaci, masa ludzi go szuka.

Grzegorz

Pracuje i wszystko ok :) polecam ????

Ryniu

Ja jak robiłem było wszystko ok ale ja byłem na własnej działalności i otrzymałem zapłatę w 100% Polecam dobre stawki :)

Kinio

Byłem zwiedziłem i może wrócę jak zjadę z Norwegii :) Kasa ok :) może trochę słaby kontakt z szefem ale przecież on nie jest od tego żeby z pracownikami na telefonie siedzieć tylko robotę ogarniać :) Jak dla mnie pozytywnie

Jan

Pracowałem i polecam :) Jak dla mnie firm jak firma żadnych dziwnych sytuacji nie miałem a wręcz przeciwnie wszystko na czas i bez wymyślania.

Usługi noclegowe

Właściciel firmy - (usunięte przez administratora) Bartosz Ciszewski uciekł z hotelu nie uiszczając opłaty za część pobytu. Zdecydowanie nie polecam jakichkolwiek kontaktów w szemraną firmą. Podany nr telefonu jest nieaktywny. Na maile również nie ma żadnej odpowiedzi. Hotel w Gdańsku.

Usługi noclegowe

Właściciel firmy - (usunięte przez administratora) Bartosz Ciszewski uciekł z hotelu nie uiszczając opłaty za część pobytu. Zdecydowanie nie polecam jakichkolwiek kontaktów w szemraną firmą. Hotel w Gdańsku.

Mateusz

Polecam w 100% firma solidna narzędzia, ubrania robocze wszystko jest :) jak narazie 5/5 polecam

Damian

@tomasz na jakiej umowie te 3 miesiące ?

Tomasz

Pracuje w tej firmie od 3 miesięcy żadnych problemów, kasa na czas z Szefem może słaby kontakt ale co, On nie sekretarka ważne że robota jest i kasę płaci. Polecam!

Polecam w 100% te bzdury poniżej to osoba która była zwolniona bo nie nadawał się do brygady. Wiecznie problem z wszystkim takich ludzi nie potrzebujemy w naszym składzie ????

Edward

Masz inne zadanie o zatrudnieniu niż Były pracownik. Czy w związku z tym, że polecasz pracę możesz napisać co sprawia, że jesteś z niej zadowolony - atmosfera, czy wysokość wynagrodzenia? Czekam na Twój komentarz.

Na tego czlowieka tj. szefa firmy "KRZAK" nic nie działa. Można go prosić, upominać, podawać do sądu i nic się nie zdziała. Jak juz pisałem wczesniej można powiedzieć że ukradł moje zarobione pieniądze. Do dziś ten zakłamany i pazerny typ nie oddał co moje. Nawet nie odpisuje na wiadomości i nie odbiera telefonow. W taki beznadziejny sposób przedstawia swoją firmę. Jeżeli ktoś to będzie czytal czyli potencjalny pracownik firmy bart-pol niech nie popełni tego błędu co ja. Tę firme powinni zamknąć tak jak jej właściciela. Tam tylko kradną i wyzyskuja. NIGDY W ŻYCIU NIE POLECĘ TEJ BEZNADZIEJNEJ FIRMY

W żadnym wypadku nie polecam pracy w tej firmie. Wyplaty nie są na czas i z reguly się nie zgadzają. Do dzisiaj ten (usunięte przez administratora) nie wyplacil mi ostatniego wynagrodzenia. Jednym słowem przywłaszczył moje pieniadze. Czlowiek jest nieodpowiedzialny i nie umie rozmawiać z pracownikami. Wszystkich uważa za swoich niewolnikow. Mam nadzieję ze ktoś tez go okradnie jak on mnie.

Zostaw merytoryczną opinię o Bart-Pol Insulation Sp. z o.o. - Gdańsk

• Jak się pracuje w Bart-Pol Insulation Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Bart-Pol Insulation Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Bart-Pol Insulation Sp. z o.o.?

Bart-Pol Insulation Sp. z o.o.
  • Sucha 25 lok. 303
    80-531 Gdańsk

Bart-Pol Insulation Sp. z o.o.