Opinie o Oil Point Sp. z o.o. w Olsztyn

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Oil Point Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Oil Point Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja części i materiałów eksploatacyjne pojazdów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Oil Point Sp. z o.o. w Olsztyn

Wysyłki mogłyby być realizowane trochę szybciej, ale po za tym nie mam zastrzeżeń do Oil Point.

Wiesław

Nie narzekam na oleje tej firmy, ceny nie poszły jakoś bardzo w górę, wraz z nowym rokiem, a tego sie obawiałem.

Mechanicznie

Firma miała obsuwę z wysłaniem paczki, doszło do jakiejś pomyłki. Odebrali jednak ode mnie telefon i wszystko ustaliliśmy, paczka ostatecznie do mnie dotarła, więc wielki plus za to, że nie unikali kontaktu, tylko rozsądnie załatwiliśmy sprawę, jak dorośli.

Marek Rak

Często kupuję części, nie zdarzyło mi się, żeby wyniknęły jakieś problemy. Nie narzekam na ten sklep.

Czy zechciałbyś podzielić się z nami wrażeniami ze spotkania rekrutacyjnego w firmie Oil Point Sp. z o.o.? Jak oceniasz poziom trudności oraz atmosferę spotkania? Z chęcią dowiemy się wszystkich niezbędnych szczegółów dotyczących przebiegu rekrutacji.
Robert

Wybór olejów jest w porządku. Ceny określiłbym, jako średnie. Nie za drogo, nie za tanio. Mogliby trochę szybciej wysyłać, ale pozatym ok.

Proces rekrutacji naprawdę szybki i bezproblemowy. Kilka prostych pytań i można dostać pracę.

klient

Nie polecam tego sklepu, nie dość, że przesyłka szła dłużej niż deklarowano, to po zwrocie częci do sklepu nie oddają kasy - żenada

tomean

W końcu właścicielowi posypało się jego imperium, bardzo dobrze. Pamiętaj A. nieuczciwość nigdzie cię nie doprowadzi :)

allegro

haha jaki wysyp dobrych opini, walneli bankruta i teraz starają się nakrecać ludzi aby kupowali w ich sklepie, tylko tam nie ma ochrony kupującego jak na allegro więc radze uważać bo wiele osób na allegro zostało (usunięte przez administratora)

Kamil Kowal

Pracowałem tu swego czasu i nie wspominam tej pracy jakoś źle. Chwilami było ciężkawo, ale nie jakoś przesadnie, dalo sie wytrzymać, a pieniądze całkiem dobre.

Marcin Klimza

Jeśli ktoś prowadzi warsztat i szuka miejsca, co można kupić części i oleje nie za miliony, to tutaj można, jak najbardziej.

Stanisław Rejman

Nie jest trudno się dostać do tej firmy, a zostać można, jeśli się przykłada do pracy. Jestem dość zadowolony z pracy tutaj.

Danuta
@Stanisław Rejman

Możesz napisać plusy i minusy w pracy? Chyba jest trochę tego i tego skoro jesteś „dość” zadowolony.

Radek Ślęk

Oleje i części do mnie dotarły, wszystko zgodnie z zamówieniem. Czekałem na przesyłkę kilka dni, ale po za tym wszystko bez zarzutu.

Prucnal Krzysztof

Wysyłka terminowa, a same części bez zarzutu. Na pewno jeszcze nie raz tu coś zamówię/.

Jaaaa

Czy to jest ta firma co nagle znikła i kilka firm na kilkanaście milionów pln przekręciła ? Wstyd ! Bawić się w rajdy , żyć ponad stan , na pokaz za czyjeś pieniądze !

Marecki09

Szybko, konkretnie i bez problemów. Sklep Oil Point jest godny polecenia w 100%. Często zamawiam u nich części i nigdy nie miałem problemów ze strony sklepu.

Witek Włodzimierz

Również kupuję tu części i zawsze przesyłki do mnie docierają kompletne i w terminie.

Krystian Babka

Bałem sie zamówić tu oleje po naczytaniu się negatywnych opinii, ale stwierdziłem, że zaryzykuję, bo cena wysyłki była w porządku. Oleje oczywiście przyszły. Nie wiem komu mogła przesyłka nie dotrzeć.

Stopa Rafał

Mi się w Oil Point pracuje dobrze. Nie ma problemu z dogadaniem się z ludźmi.

Mikołaj0

Jeśli zamawiam czesci do samochodu to zawsze od firmy Oil Point. Żadnych problemów z wysyłka i dostawą. Polecam. Naprawdę warto.

Zostaw merytoryczną opinię o Oil Point Sp. z o.o. - Olsztyn

• Jak się pracuje w Oil Point Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Oil Point Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 20.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Oil Point Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 19, z czego 15 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Oil Point Sp. z o.o.
4.2/5 Na podstawie 15 ocen.
  • Marka Kotańskiego 4
    10-166 Olsztyn