Opinie o Multi Solution Polska Sp. z o.o. w Sopot

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Multi Solution Polska Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Multi Solution Polska Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Mechanicy samochodowi

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Multi Solution Polska Sp. z o.o. w Sopot

Jakie narzędzia pracy zapewnia Multi Solution Polska Sp. z o.o.? Można liczyć na telefon? Czy można z niego korzystać również poza godzinami pracy?

Łukasz

Nie licz na nic z tej firmy, szeglf to cham z Podlasia i żałosny człowiek. (usunięte przez administratora) ludzi i kombinują z podatami w Polsce, omijać z daleka i nie powinni prowadzić żadnych interesów. Nie polecam i ludzie zgłaszajcie tę firmę!!!!!!!!!! =7

Ewelina
@Łukasz

Piszesz jako pracownik, tak? A jak sprawy stoją z wynagrodzeniem? Też sa jakies problemy?

Znajomy
@Ewelina

Tam są problemy ze wszystkim szkoda języka na tych ludzi o tej firmie nie można powiedzieć żadnego dobrego słowa a za to można mówić bez końca o samych negatywach

?
@Ewelina

Ja nie wiem jak to przekazać jaśniej zdała od tej firmy i tych ludzi

Fabian
@Znajomy

To możesz coś więcej o tych negatywach? Bo dość ogólnie się wypowiadasz i w zasadzie nie wiadomo jakie są warunki. No a wiadomo że każdemu dopowiada co innego. Powiesz co ci nie pasowało?

Łukasz Nowy wpis

Narzędzia będziesz mieć takie jakie przyniesiesz z domu to są źli ludzie narozrabiali we Włoszech musieli uciekać a że w.Białymstoku skąd pochodzą nie są mile widziani to dzięki jego wspólnikowi który im pomógł ze wszystkim i ściągnął zarazę do Gdańska a na dodatek go również (usunięte przez administratora) W tej firmie to można dorobić się : nerwicy , długów , problemów i garba

Łukasz Nowy wpis
@Fabian

Jak tak to Ciebie ciekawi to zatrudnij się jak masz czas i szukasz wrażeń opiszesz te negatywy które tam zobaczysz a jak jesteś podstawioną osobą to nic Ci nie poradzę musisz stanąć w trzeciej osobie i spójrz w lustro i będziesz wiedział co źle robisz Hmmm bardzo ciekawe po dodaniu komentarzu od razu odpowiedz czy to nie dziwne ?

@Łukasz

czyli jakie narzędzia trzeba sobie samemu zapewnić? myślę nad aplikacją do tej firmy, więc chętnie dowiem się, jak trzeba się przygotować... dlaczego można nabawić się długów? zarobki nie są adekwatne? nie wiem, co masz na myśli, więc wyjaśnij, jeśli możesz...

Hmm.. same negatywne opinie… nie znajdzie się żaden plus?? Ofert pracy szukam ale nie widać. Widzę ze firma działa również po za terenem polski. Wymienili takie miejsca jak Niemczy czy Austria. To prawda? Jeżeli tak mogę prosić o więcej informacji na temat tego typu wyjazdach służbowych? Ile trwają i czy są lepiej opłacane? Co z zakwaterowaniem itd.

Klient

Nie polecam szefostwo brak szacunku do opracowania firma mało profesjonalna dziwie się jakim cudem są na rynku TRAGEDIA!!!!!!!!!!!!!

O właścicielach tej firmy mowa? Dlaczego niby źli, to dość względne pojęcie chyba?

nie wiem na ile to sprawdzone info mogłoby być ale piszesz o pracownikach... czyli oni obecnie wykonują jakąś pracę? wiadomo gdzie i na jakich warunkach skoro w ten sposób szefostwo przedstawiasz?

Brałeś udział w rekrutacji do Multi Solution Polska Sp. z o.o.. Jakie warunki Ci zaproponowano? Czy na rozmowie kwalifikacyjnej panowała przyjazna atmosfera? Czy coś Cię zaskoczyło?
Leszno
Klient

Brak szacunku to ludzi brak kultury osobistej nie polecam 100 procent NIE!!!!!!!!!!!!!

Olga
@Klient

Kto nie szanuje ludzi, kierownik ,pracodawca? Możesz rozwinąć myśl bo ciekawa jestem jak tam w firmie się atmosfera układa?

????????
@Olga

Dobrze znasz te osoby ????

Olga
@????????

Nie znam, dlatego pytam. Chciałam żebyś doprecyzował swoją wypowiedź bo jest dość ogólna :)

Tom
@Olga

Nie znasz hmmm a co tak Cię interesuje bardzo że tak dopytujesz jakoś to dziwne po co Ci ta wiedza? jak nie znasz ludzi Jak jesteś taka ciekawa to poznaj się z nimi i sama oceń bo chyba tu nie miejsce na takie pytania. Są to ludzie nie godni uwagi oraz nie godni dawania im zleceń i to wszystko co nożna tu o nich napisać

Aktualny pracownik

Nie wiem jak było wcześniej, ale teraz jest zupełnie inaczej niż to co mówisz. Są awanse i podwyżki, sam niedawno dostałem podwyżkę.nie zgodzę się z tym co piszesz. Pożądna firma która się rozwija, a pracować trzeba wszędzie. Zarobki powyżej 10 tys. PLN, raczej nie są to psie pieniądze, bynajmniej nie dla mnie! Myślę,że tacy malkontenci jak ty są w każdej firmie, szkoda tylko,że później takie absurdy wypisują na forum. Twoja opinia jest nie prawdziwa i mijająca się z realiami.

Szukam pracy
@Aktualny pracownik

Z kim się kontaktowć w sprawie pracy? Chciałbym zgłosić kandydaturę.

@Aktualny pracownik

Ta raptem się zmienili i są mili oraz robota na czas i szacunek do ludzi powrócił jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki hahaha co za bzdury ????‍♂️

Natalia

Myślisz, że to niemożliwe? Czemu tak uwazasz?

Ham i tyle

(usunięte przez administratora) Wieczne braki w sprzęcie i ciuchach, no ok (chodź i tak nie jest najgorzej). Szefowa super, niektórzy z załogi też. Z tym że... Szef był dla mnie nie do przeskoczenia. Tłumaczyłem go sobie na 100 sposobów ale wszechogarniajace hamstwo do ludzi, traktowanie ludzi przedmiotowo, strach się do człowieka odezwać o byle shit żeby nie wzbudzać dzikiego ataku agresji. Cóż, mogło być dobrze. Ludzie przy nim zaczynają się inaczej zachowywać i to nie koniecznie na plus. Pieniądze na czas, jakie są ale są terminowo, zaliczki itd. Wszystko administracyjnie ok na ile można ogarnąć. (usunięte przez administratora)

Zostaw merytoryczną opinię o Multi Solution Polska Sp. z o.o. - Sopot

• Jak się pracuje w Multi Solution Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Multi Solution Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Multi Solution Polska Sp. z o.o.?

Multi Solution Polska Sp. z o.o.
  • Podjazd 1 lok. 2
    81-805 Sopot

Multi Solution Polska Sp. z o.o.