Opinie o Centrum 24 Opieka Sp. z o.o. w Świdnica

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Centrum 24 Opieka Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Centrum 24 Opieka Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy rekrutacyjne

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Centrum 24 Opieka Sp. z o.o. w Świdnica

Marry

Moja przyjaciółka jest teraz na zleceniu jest zadowolona wszystko jest na odpowiednim poziomie .Oczywiscie język niem .ma dobry.Ja wybieram się koncem czerwca tez.Zlecenie mam już wybrane,

Gregory
@Marry

Piszecie takie komentarze,że nic z nich nie wynika.Wszystko jest na poziomie? ZUS też? Wybierasz się na zlecenie i co w związku z tym? Ludzie piszcie jakieś komentarze z których coś wynika,bo z tego komentarzu to akurat nic nie wiem.

Helena
@Gregory

ZUS od 50 euro brutto, ale jest to w umowie zaznaczone tłustym drukiem, i dużą czcionką, czyli czytając umowę wiemy na co się piszemy. Firma nie obiecuje gruszek na wierzbie.Moje Zlecenie odbiegało od stanu faktycznego, po zgłoszeniu tego faktu bezproblemowy szybki zjazd bez jakichkolwiek obciążeń finansowych dla mnie. Przepracowane dni zapłacone terminowo. Dokumenty wyjazdowe, transport, sprawa testu na covid wszystko bardzo na plus. Firma przedstawia dużo zleceń, z których większość nie dochodzi do skutku, czego nie rozumiem, ponieważ w innych firmach akceptację mam często po paru godzinach. No i jest dużo wypełniania dokumentów tzw. reklamowo marketingowych w czasie pobytu w PL. Ogólnie nie mam złej opinii o Firmie.

jachim
@Helena

Cytuję Twoją wypowiedż:"Moje Zlecenie odbiegało od stanu faktycznego, po zgłoszeniu tego faktu, bezproblemowy szybki zjazd bez jakichkolwiek obciążeń finansowych dla mnie."....na miły Bóg, jeszcze tego nie grali, żeby kogoś obciążali za to, ze stan faktyczny się nie zgadzał, to twoja wina czy ich? Oni biorą ciężkie pieniądze, zarabiają na Twojej ciężkiej pracy, nie sprawdzili Stelli a ty miałabyś za to odpowiadać? Jeśli będziecie mieli takie myślenie, to wciąż tak będzie, firmy będą żerowali na waszej niewiedzy. Jakie macie prawa i obowiązki.Masz obowiązek zerwania w każdej chwili umowy, jeśli oferta nie zgadza się to ze stanem faktycznym. Mało tego na papierze powinnaś dostać opis stanu podopiecznego, choroby, mobilność itd.To ze nie zgadzała się Stella z stanem faktycznym to ogromny minus tej firmy.Pisząc ten koment to sorry ale piszesz o minusach a nie plusach tej firmy

Helena
@jachim

W odpowiedzi na prośbę @Gregory o konkrety przedstawiłam moje doświadczenie ( jednorazowe notabene) z Firmą. Nie wystawiłam firmie laurki typu: jest super! Polecam! etc. bo tak nie uważam. Podsumowując napisałam,j że ogólnie nie jest najgorzej :) Mój wpis ma charakter raczej informacyjny niż promujący firmę, przynajmniej to było moim zamiarem.

Gregory
@Helena

Ok, to dobrze, ze nie wystawiasz laurki firmie....:P bo tak naprawdę to w każdej znajdzie się coś, co nam nie będzie się podobać:P I na pewno Ci "chwalący" też mogli by coś mało pochlebnego powiedzieć, brak ZUSU, brak chorobowego, brak pieniedzy za kwarantannę itd. Dopóki rzad nic nie zmieni, przepisów jeśli chodzi o opiekę ludzi starszych to będzie tak to wygladać .W umowie piszą, ze pracujesz 40h a pracujesz tak naprawde 24h na dobę. To tak pięknie się nazywa ze pracujesz 40 h a reszta to tzw. gotowość do pracy i powinna być płatna dodatkowo. Ilu z WAs tu zaglądających zapłacono dodatkowo za prace powyzej 40h? Praca nocna, pamiętajcie, też dodatkowa kasa? Mało tego jest już kilka firm na rynku, co zapewniają tak: codziennie po 2h wolnego, 1 razy w tygodniu 8h lub zamienie 2 razy po 4h. Jest to w umowie i praktykowane. Moja umowa to obejmuje. Pozdrawiam miło wszystkie pani i życzę miłego dzionka.Najważniejsze to być tam gdzie jest nam dobrze, jeśli niektórym paniom jest dobrze w tej firmie, to trzeba to uszanować. Podoba mi się to forum bo panuje tu pełna kultura, kazdy piszę swoją opinię , podając jakieś argumenty.Czyli w jego przekonaniu jest ta firma dobra lub mniej dobra. Nie jest to dla mnie firma akurat, bo ja cenie sobie by firma była dla mnie partnerem, czyli ja daje z siebie wszystko a firma oprócz opieki koordynatora daje mi poczucie bezpieczeństwa, jest ze mną w chorobie, płaci mi ZUS, "zapewniając" mi przyszłość itd. chyba wiecie o co kaman?

Fredry Aleksandra
@Marry

Co to znaczy,że wszystko jest na odpowiednim poziomie?ZUS też?

KRyskaa

Ostatni wyjazd- Monachium do malzenstwa. pan zmarł nim dojechalam, ale mimo to dalej do opieki mialam panią. Poza zaloba rodziny to agencja wszystko dobrze rozegrala, informowala na bieżaco co i jak. Nie wiem skąd te komentarze negatywne. Chyba od jakis osób które nie słuchaja co się do nich mowi... bo rekruterzy mowią bardzo duzo szczegulow przed wyjazdem... odpowiada ci zlecenie to bierzesz, nie - to szukają innego. proste...

Tylko ko
@KRyskaa

Negatywne komentarze piszą ci którzy maja wiedzę i doświadczenie w opiece i ci którzy doskonale wiedzą co agencja powinna zapewnić.To są ci którzy nie tylko słuchają ale i czytają i maja wiedzę.

Für mich

Pani Aneta,jest ogromna zaleta tej firmy,muszę powiedzieć że zawsze była miła,miała cierpliwość i służyła pomocą w każdej chwili.I druga pani ,pani Katarzyna to był wspaniały Team, potem pojawiła się pani Karolina i czar prysł.Ogolnie filma nie jest zła,ale ten ZUS jest niedopuszczalny.Mimo że już tam nie pracuje,to jeśli ktoś szuka dobrej agencji ale bez zusu to polecam.Dla mnie ZUS jest ważny więc odeszłam.Ale pani Aneta,super babeczka

Get the chance

A ja mam pytanie trochę z innej beczki.Firma daje kartę EKUZ.Ale wiadomo,że nie zawsze wejdziecie z nią do lekarza Są firmy jak Aterima med,która daje prywatne ubezpieczenie dodatkowe w Niemczech.Ta firma dawała kiedyś ubezpieczenie Gothaer.Ale nie obejmowało ono wiele rzeczy,między innymi Koronawirus itp.Czy coś w tej kwestii się zmieniło?

logo firmy Magazynier
Opacz-Kolonia
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Doradca Techniczny z językiem włoskim lub francuskim
Ochmanów
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy International Trade Specialist with Polish
Katowice
Veo Worldwide Services
Andy

Do tej pory wyjechałam już z Centrum 24 opieka 3 razy. Nie wiem jak jest w innych oddziałach ale moja koordynatorka z Gdańska jest super. Miła i zawsze pomocna. Polecam!

Jolaaa

Polecam mój oddział Świdnica, pracuje z nimi od ponad roku i nie wyobrażam sobie współpracy z innymi.Na Pomorzu tez super koordynatorka Pani Ola i Pani Ewelina.Zawsze pomocne i chętne do rozmowy.Pozdrawiam

Sandra M<

Pan z Olsztyna bardzo sympatyczny, wyszukuje cierpliwie mi zlecenia, a ja marudna jestem :D Ale już drugi raz znalazl mi suuuuper zlecenie! Dziękuję za współpracę :)

michalinaa

Polecam Panią z Gdańska! Przemiła rekruterka, bardzo dobrze się wspołpracuje już od kilku zleceń... Pozdrawiam cieplutko!!!

aniela koterczyk

Firma jest jak najbardziej w pożądku. Nie mam zastrzeżeń co do współpracy. Wynagrodzenie tak jak ustalone i na czas, rekruterki się interesują, zawsze dzwonią zapytać czy nic się nie dzieje. Na "mine" żadną nie trafiłam, wiec może wszystko zależy od rekrutera który przedstawia ofertę. Byłam na zleceniu w Nauheim i polecam bo ładna okolica.

anna
@aniela koterczyk

Ważna jest okolica czy podopieczny, warunki pracy itd.?

Mirexx

Byłem narazie 1 raz z ta agencja i wszystko ok. Teraz odpoczywam w domu i czekam na jakaś fajna propozycje. Aktualna sztela była ciężka ale za to dobrze płatna. Cos za cos jak to mowia.

Red castle
@Mirexx

Ciężka Stella i dobrze płatną,to chyba powyżej 2000 Euro? Przy zusie 50 euro!

Marcysia

Zadowolona jestem z tutaj.Nie zamierzam nic zmieniać!W poprzedniej agencji tak mnie oszukali,ze za test, za przejazd i za taksówkę sama musiałam zapłacić i do dzisiaj nie zwrócili nic.A to agencja w pobliżu.Polecam Centrum.

Serdecznie polecam dobre agenc
@Marcysia

Gdyby wszyscy wiedzieli co jest ważne przy doborze agencji nie było by takich sytuacji....Ja bym zmieniła bardzo dużo w tej agencji.... ale ja pracowałam kilka lat a nie byłam raz od nich i jest to znaczącą roznica

Zadowolona56

Jest to dobra agencja.Otrzymałam od nich bardzo szybko stelle i również dosyć szybko akceptację. Co ważne, zlecenie zgodne z przedstawioną ofertą i za dobra stawkę. Moja koordynatorka Pani Ewelina - wzorowa postawa, zawsze niesie ogromne wsparcie w problemowej sytuacji.Jestem bardzo zadowolona z wyjazdu i spokojnie mogę tę firmę polecić każdemu, kto ma w planach wyjazd do Niemiec do opieki.

Herr Müller
@Zadowolona56

Polecasz firmę bo dostałaś szybko Stellę i akceptację? Takich firm jest minimum 100 na rynku. Co znajdą ci Stellę w 10 minut...jest niedobór opiekunek na rynku na 1 opiekunkę przypada średnio 12 stelli...co twoja firma oferuje takiego wyjątkowego że ja polecasz? Bo jak narazie to żadnych konkretów i argumentów? czy twoja firma działa zgodnie z prawem i płaci ZUS od średniej krajowej?

Karinabzyk

Polecam,jestem bardzo zadowolona.Kartę mam,dokumenty mam,dobra stella mi się trafiła.Kontakt dobry,dojazd zorganizowany przez Panią Adę.Wszystko mi odpowiada.Z Panią Patrycja zawsze jestem w kontakcie w razie nagłych sytuacji j pytań.

@Karinabzyk

Żadnej z tych osób nie kojarzę w Świdnicy?

Guten Abend
@Karinabzyk

Skończy się pani Karta to na następną poczeka pani pół roku....sprawdzone wielokrotnie...buaha ha

Super opiekunka

Drogie opiekunki, jestem tak samo opiekunka jak wy wszystkie,tylko że po 8 latach w branży, jestem opiekunka świadomą.Czytajac wasze komentarze tutaj, zauważyłam,że nie wszystkie jesteście świadome.Przypominamy,że w odniesieniu do Opiekunek delegowanych do pracy w Niemczech, obowiązek odprowadzania składek ZUS od kwoty nie mniejszej niż kwota przeciętnego wynagrodzenia w gospodarce narodowej na dany rok wynika z § 2 ust. 1 pkt 16 rozporządzenia Ministra Pracy i Polityki Socjalnej z dnia 18 grudnia 1998 r. w sprawie szczegółowych zasad ustalania podstawy wymiaru składek na ubezpieczenia emerytalne i rentowe. Zawierając umowę z agencją, koniecznie upewnij się, że stosuje się do tych przepisów. To gwarancja legalnego zatrudnienia oraz wysokiego świadczenia po przejściu na emeryturę!

Katarzyna ta piękna

Średnia 3.0 to raczej słabiutko

Nie jest dobrze jak jest dużo pośredników.Tu jest centrum i jeszcze Pflege Helden.Obie zarabiają.klijent dużo płaci a my mamy jakby 2 firmy.....ja miałam kiedyś kobietę z demencja,do tego była złośliwa i obgadywala wszystkie Polki,zero wdzięczności,4 razy dziennie dzwoniła do kierowniczki Pflege Helden i obrabiala każdej polce tyłek.ktoregos dnia ta kobieta zadzwoniła do nas i mówi do mnie,że czemu ta kobieta wydzwania do niej i zakłóca jej spokój,ja mam ją pilnować żeby tego nie robiła,a moja podopieczna wydzwaniał w moim czasie wolnym,nonsens.Pflege Helden bierze pieniądze i nic nie robi.i mówię,dobrze że pani dzwoni bo ja jestem chora i potrzebuje lekarza,był Koronawirus wszyscy odmówili mnie przyjęcia,usłyszałam że mam sobie wziąsc taxi i jeździć i szukać lekarza po całym mieście.Porazka.Moja koleżanka miała podobna sytuację z Pflege Helden, została bez pieniędzy pod szpitalem w szlafroku w kapciach.Bo zaraziła się od podopiecznego.Zabralo ja pogotowie.Pomogla jej druga polka.Jak wróciła na Stellę,jej rzeczy spakowane były w czarny foliowy worek .Akurat jej firma nie było centrum tylko inna firma z Wrocławia.Bo Pflege Helden współpracuje i kilkoma firmami.Poza tym byłam też u kobiety gdzie Pflege Helden nie rzetelnie wprowadziło informacje o stanie podopiecznej.Nic się nie zgadzało,nawet wiek.Dla mnie tam było za dużo pośredników.Teraz mam firmę że jest tylko 1 firma.Jesli jesteście zadowoleni to ok,bo ja nie byłam.Pizdrawiam

Opiekunka55

O mojej agencji mogę wypowiedzieć się pozytywnie.Przede wszystkim dlatego,ze zadowolona jestem ze szteli i,ze kontakt z rekruterem z Oddziału na Pomorzu wzorowy.Zawsze na dziewczyny mogę liczyć .Kiedy trzeba poradzą i podniosą na duchu.Dojazd i powrót zorganizowany super.Wynik na covid przed wyjazdem.Duzy wybor zleceń, szybki akcept.z centrum relacje są Ok.pozdrawiam!

Daria
@Opiekunka55

Wpisy dotyczą Świdnicy nie pomorza

Stefka
@Opiekunka55

Stella zależy akurat od szczęścia,nie od agencji.Kazda agencja ma dobre i złe Stellę.Ale ZUS,karta EKUZ to podstawa,a to akurat dla mnie wazne a z tym słabiutko w tej firmie.

AndrzejD

W marcu minely dwa lata lata mojej współpracy i jestem bardzo zadowolony. Dziękuje bardzo za wszystko i liczę na owocną współpracę przez kolejne lata.Bardzo rzetelna i solidna firma, polecam! Pozdrawiam serdecznie moje koordynatorki!

Krzysztof
@AndrzejD

Dzięki za podzielenie się opinią. Bardzo pozytywnie oceniasz pracę w Centrum 24, ale nie napisałeś nic konkretnego, co może za tym przemawiać. Mógłbyś krótko wspomnieć o plusach współpracy i wyjaśnić dlaczego warto pracować w tym miejscu? Byłbym wdzięczny. :)

Agata

Praca w tej firmie była dla mnie dobrym doświadczeniem. Uczciwe szefowe, bardzo dbają o PR, dobre relacje między działami w firmie, całkiem sprawny system organizacji wyjazdów opiekunów. Wydaje mi się, że wszystkie rekruterki wzorowo obsługują klientów (empatyczne, starają się wybrać zlecenie odpowiadające opiekunkom), ale każdy może mieć indywidualne odczucia. Ja polecam firmę, sama chętnie popracowałabym dłużej, jednak w związku z wyprowadzką do innego miasta byłam zmuszona zrezygnować.

Restauracja aaa
@Agata

To to chyba pisze same biuro......

Janina
@Agata

A co ma przeprowadzka do rzeczy,umowę wysyłają pocztą....chyba że pani była pracownikiem biura?

Renia44

Oby tak dalej.Polecam.wszystko zgodnie z moimi oczekiwaniami!

Andere Personen
@Renia44

Zależy jakie są pani oczekiwania.Jeden chce mieć legalne zatrudnienie ze składkami i kartą EKUZ w ręce....dla innego wystarczy śmieszne 1500 euro na koncie....

Zostaw merytoryczną opinię o Centrum 24 Opieka Sp. z o.o. - Świdnica

• Jak się pracuje w Centrum 24 Opieka Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Centrum 24 Opieka Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 265.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Centrum 24 Opieka Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 250, z czego 187 to opinie pozytywne, 32 to opinie negatywne, a 31 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Centrum 24 Opieka Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Centrum 24 Opieka Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Centrum 24 Opieka Sp. z o.o.
3.2/5 Na podstawie 368 ocen.

Centrum 24 Opieka Sp. z o.o.