Opinie o Centrum 24 Opieka Sp. z o.o. w Świdnica

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Centrum 24 Opieka Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Centrum 24 Opieka Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy rekrutacyjne

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Centrum 24 Opieka Sp. z o.o. w Świdnica

opiekunkaserce

Jezdzilam, jezdze i bede jezdzic z nimi. promedica nie polecam, w veritas mialam stellę tak naprawde do DWOCH oSOB a nie jednej w cenie za jedną osobe!!! W centrum informuja o wszystkim i jeszcze sie nie zaskoczylam w de

aaa

Bardzo polecam

guten tag:)

Wyjechałam z firma 3 miesiace temu na zlecenie i smialo polecam. nie ma haczykow. jak ktos sie boi najlepiej osobiscie podjechac do biura. w świdnicy babeczki bardzo sympatyczne

Matijczak grażyna

Firma godna polecenia. Udane wyjazdy, dobra organizacja, miłe kobitki!!! :) pozdrawiam Grażyna Matijczak!!

logo firmy Magazynier
Veo Worldwide Services
Bea13

Polecam bardzo Centrum 24 Opieka. Jeżdże na zlecenia i zero problemow/

OnaaEs

Polecam wpsolprace z pania Marta z Bytomia. Najlepiej przejsc sie do biura lokalnie i pogadac o wszystkich szczegolach pracy. Fakt, zus jest od 50 euro ale nie jest to tajemnica - ja zostałam o tym poinformowana.

Izaaaka

Jeździłam, jeżdżę z ta firma do opieki już 2 lata. Narazie nie zmieniam, bo jest dobrze.

anna

Wyjeżdżam z Centrum systematycznie. Jestem bardzo zadowolona. Dobrze zorganizowany transport, żadnych niedomówień odnośnie zlecenia. Wszystko jest przedstawione szczególowo. Polcem

Hanka
@anna

A masz na piśmie podany stan podopiecznego? Schorzenia it'd?

sabine69

Bardzo fajne sztelle od nich! polecam!

Placki ziemniaczane
@sabine69

Co to znaczy że fajne stelle,możesz podać przykład...bo dla mnie fajna Stella to np góra do dyspozycji opiekunki,basen w ogrodzie,sprzątaczka w domu i jedzenie o 12 pod dom,wybór z kartki,ogrodnik w ogrodzie i rodzina raz na tydzień na 5 minut,podopieczny/ a życzliwa ,uśmiechnięta o 19 w łóżku,żeby nie było miałam takie miejsce,ale nie z tej firmy Pozdrawiam

mania88

Co prawda byłam na jednym zleceniu z tą firmą, ale naprawdę nie ma się do czego przyczepić. Nie bylo haczykow w umowie, ani niespodzianek na miejscu... Ciężko mi się odnieść do tylu negatywnych komentarzy, ale przynjamniej współpraca z oddziałem z Gdańska była jak najbardziej na plus. Wynagrodzenie 1850€ netto też ok. Ale to trzeba znać niemiecki.

Darüber
@mania88

Tak 1850 e to już znośnie, aczkolwiek bez Zusu od średniej więc też tak sobie

sanah11

Polecam oddział w Olsztynie! Pan Bartek przeeesympatyczny! :)

sabine69

:) polecam :)

mariola 12

Szybki wyjazd ogarnięty sprawnie i bezproblemowo. Jestem bardzo zadowolona ze wspoilpracy. polecam

anna

Polecam tę firmę, bardzo miłe panie rekrutreki :) !

p. Barbara

Nie było rzadnych niespodzianek na zleceniu. Pani Konstanze super babeczka była, niestety zmarła. Firma zorganizowała mi przeniesienie na inne zlecenie. Mysle, że niektre z opinii są zbyt krytyczne. Dziewczyny w Centrum naprawde sie starają. Nigdy nie zostawiaja opikunki w potrzebie. Zawsze pomogą rozwiazac problemy. Osobiscie bardzo dobrze mi się z nimi wspólpracuje.

Janka
@p. Barbara

Krytyczne opinie nie biorą się nigdy z kosmosu.Na szczęście polskie opiekunki są bardziej świadome niż jeszcze 5 lat temu,wiedzą co muszą a co nie muszą robić i co powinna im zapewnić agencja.

Ortografia poszła w las
@p. Barbara

Żadnych* A ja myślę, że niektóre są zbyt pochlebne, bez żadnych argumentów

Zofia123

Jest to dobra firma.Otrzymałam od nich dosyć szybko zlecenie i również dosyć szybko akceptację. Co ważne stella zgodna z przedstawioną ofertą i za dobra stawkę. Moja koordynatorka Pani Ewelina to fantastyczna osoba i wzorowa koordynatorka, zawsze niesie ogromne wsparcie w problemowej sytuacji i służy dobra rada.Jestem bardzo zadowolona z wyjazdu i spokojnie mogę tę firmę polecić każdemu, kto ma w planach wyjazd do Niemiec do opieki.

Ryszard lwie serce
@Zofia123

A czy poza tą agencja pracowała pani w jakiejś innej dla porównania? bo żeby komuś coś polecić trzeba mieć pełny obraz sytuacji Firma która nie płaci Zusu,to już coś nie teges.. Firma ponoć za niedługo zmieni nazwę..

Andy

Pozdrawiam Panią Anetę, super współpraca na dobrym poziomie. Zawsze pomocna i konkretna.

Kruszwica
@Andy

To prawda pani Aneta,pełna kultura i uroczy głosik..... Pani Karolina powinna zmiennic branże,zero empatii

janek

Miejsca zlecen sa inne jak podawany przez agencje opis. Nie podaja tego czego nie chca .

Sylwester
@janek

Oni podają to co im Pflege Helden poda,oni nie aktualizują czasem latami ofert....potwierdzam że często ,gęsto stan odbiega od rzeczywistości....

ja ja alles

na stronie opiekunki24 jest ranking firm które według opiekunek są najlepsze, są 28 pozycje, tej firmy tam nie ma niestety. To tylko tak w formie ciekawostki podaje :)

Bronka
@ja ja alles

Rankingi odpłatne ????????????????To są płatne rzeczy,w internecie nie ma nic za darmo.Są na liście,bo opłacili abonament ????

Mecki

Dziękuję za współpracę z Panią Patrycją. Przesympatyczna, troskliwa i zawsze można na nią liczyć ;) Pozdrawiam i polecam!

Zostaw merytoryczną opinię o Centrum 24 Opieka Sp. z o.o. - Świdnica

• Jak się pracuje w Centrum 24 Opieka Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Centrum 24 Opieka Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 265.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Centrum 24 Opieka Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 250, z czego 187 to opinie pozytywne, 32 to opinie negatywne, a 31 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Centrum 24 Opieka Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Centrum 24 Opieka Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Centrum 24 Opieka Sp. z o.o.
3.2/5 Na podstawie 368 ocen.

Centrum 24 Opieka Sp. z o.o.