Opinie o Centrum 24 Opieka Sp. z o.o. w Świdnica

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Centrum 24 Opieka Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Centrum 24 Opieka Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy rekrutacyjne

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Centrum 24 Opieka Sp. z o.o. w Świdnica

KrystG

Witam! Jestem bardzo zadowolona z podjecie kontaktu z Centrum. już czwarty raz wyjechałam i nie mam żadnych zastrzeżeń, bardzo dobrze przebiega nasza współpraca .jestem zadowolona i rekomenduje ta firmę.Dostalam bonus za przejście z innej firmy. Teraz wymieniam się z moja siostra co 2 miesiace.Pozdrawiam

Walter

Co to za bonus?

A.S
@KrystG

Też jestem bardzo zadowolona! SUPER FIRMA I MAJĄ SUPER ZLECENIA! Nie mydlą oczu "+PREMIA" Której nikt nigdy tak dużej nie dostanie, stawki i bez premi lepsze niż w tych wielkich firemkach. Polecam Centrum 24 Opieka

Schade dass wir müssen arbeite
@A.S

Co to za premiera,za co?

Gosiek67
@Schade dass wir müssen arbeite

Wejdź na strone albo zapytaj koordynatora.

Lola
@KrystG

Tez polecam Centrum, najlepsza agencja z jaka pracowałam kiedykolwiek a jeżdżę już 10 lat zaraz będzie

Leider
@Gosiek67

Nie dostałam nigdy ani jednego centa premii mimo wzorowej wieloletniej pracy w tej firmie.

Reszta
@Gosiek67

Po co mam pytać koordynatorka skoro tu opiekunki są i mogą napisać,chyba że nie wiedzą co napisac

Jestem dumna z mojej firmy!!!!
@Leider

4 negatywne komentarze jeden po drugim... Interesujące :D Konkurencja widać mocno się obawia o Centrum 24 Opieka :D Nie szkoda wam czasu? Na takie pisanie, zmienianie nazwy? Dajcie w końcu spokój! Tu są naprawdę zadowolone Opiekunki. Nie wierzycie? Wejdzie sobie na ich FB w komentarze, albo na jakieś grupy na facebooku, wszystkie REALNE konta polecają ich!! Tu same brednie piszą jakieś anonimki! #stophejt #stopfałszyweinformacje Hallo 20.10.2021 17:42 Leider 20.10.2021 17:43 Walker 20.10.2021 17:48 Reszta 20.10.2021 17:50

Anna K
@Jestem dumna z mojej firmy!!!!

A Pani z biura pisze? Proszę podać nazwisko i imie.

Olka

Bardzo polecam firmę! Tu liczy się każda Opiekunka, każda ważna!!(usunięte przez administratora)Tam mają tyle opiekunek że jak nie ta to następna. warto zaufać centrum 24 opieka mówię wam. Ja dostałam u nich najlepsza stawkę odkąd pracuje w tym niedocenianym zawodzie! Oni mnie docenili!!!!!!!!!!!

Koń by się usmial
@Olka

Ja dostałam w centrum najgorsza stawkę a jestem w firmie gdzie mam ZUS od średniej i zarabiam więcej niż tam

Jak nie ty to kto?
@Olka

Biuro chyba tu zagląda i pisze same dobre opinie....opiekunki nie są głupie i potrafią to rozpoznać....

Mirosław
@Jak nie ty to kto?

Czyli co, twierdzisz że prawda wygląda zupełnie inaczej? To jak w takim razie pracuje ci się w tym miejscu?

Że będzie inaczej,nie wierze
@Mirosław

Uważam,że firmie daleko do miana super,brak ZUSu,dużo min,wypłata powinna być zaraz jak się wraca ze (usunięte przez administratora),tak mam w obecnej firmie.24 H mam pod telefonem koordynatora.Mam złe doświadczenie z tą firmą...nie mogłam liczyć na panią (usunięte przez administratora)w sytuacjach nagłych,jedynie pani (usunięte przez administratora)jest plusem tej firmy

Olka
@Jak nie ty to kto?

A Pani/Pan tu pracował że taka zawiść? Nie pracuje w biurze JESTEM OPIEKUBNKĄ w dodatku zadowoloną!

Elżbieta Zając
@Jak nie ty to kto?

A mnie się wydaje że to konkurencja pisze złe a nie firma dobre ;) Albo sam portal go work, który swoją drogą też jest ich i innych firm opiekuńczych konkurencją :p Podpisz się imieniem i nazwiskiem jak taki cwany jesteś albo cwana :D Ja już pracuje od 4 lat z nimi jak macie państwo jakieś wątpliwości to proszę zadzwonić do mojej koordynatorki Anety :) +48 692 492 223 Dokładnie przedstawi WSZYSTKIE warunki współpracy. :)

Brawo wygrała pani lutownice
@Elżbieta Zając

Koordynator to będzie słodził i mówił tak,że same superlatywy. To opiekunki muszą sobie mówić prawdę,bo tylko one tak naprawdę wiedzą jaka to praca i jak jest w agencji.A jak widać zdania podzielone

Lola
@Brawo wygrała pani lutownice

Najlepiej samemu wyjechać i się przekonać ja tam tez jestem zadowolona :) nawet bardzo

Hallo
@Lola

Wyjechałam i już im dawno podziękowałam.

BasiaM

Od początku w tej firmie miałam dobra opieke ze strony mojego koordynatora.W zeszłym roku podpisałam umowę.I tak już będzie teraz w listopadzie 3 zlecenie z nimi.Wszystko jest dla mnie w porządku.Te testy,dojazd,opis zlecenia z faktem na miejscu.Jedyne co to mam pecha,bo zawsze zlecenie się kończy szybciej- ostatnio dziadek do szpitala poszedł,babcia zmarła…Szkoda…taki żywot …Może tym razem się uda dłużej zaopiekować.Mam taka nadzieje,bo dobrze wracac tam gdzie już się było wcześniej.

Gosiek67

Od dwóch lat wyjeżdżam z ta firma.złego słowa nie mogę powiedzieć.Wszystko mi przedstawiają za każdym razem - to co oczywiście maja w dokumentach od rodziny.Koordynator w DE na miejscu.Zawsze pomocny,Mam dobre zlecenie i chciałabym utrzymać jak najdłużej.Zmieniam się tylko z moja stała zmienniczką.Dogadujemy się,w razie nagłego zjazdu jednej z nas - zawsze się wymienianiamy.Mój maz planuje tez jechac,ale zobaczymy,bo mniej ofert do mężczyzn maja.ale jestem pewna,ze wspaniała Pani Ewelina znajdzie i jemu dobra Stellę.

Bartek
@Gosiek67

Fajnie że mają tyle zleceń dla facetów Opiekunów.. w innych firmach ciężko było mimo że mam referencje a tu nigdy nie czekam długo!

logo firmy Magazynier
Opacz-Kolonia
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Doradca Techniczny z językiem włoskim lub francuskim
Ochmanów
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
Ryszard El

Jedyne co bym zmienił to ten zus, ale firma podaje przy podpisywaniu umowy ze odprowadzany od 50euro. Ale 1950euro za wyjazd - jest dobrze.

Eko groszek
@Ryszard El

To zależy ile osób,czy chodząca osoba.Bo jeśli chodząca i jedna to stawka ok

Grzegorz
@Ryszard El

Ciekawe,że tyle ...tylko kto ma taką stawkę

Grażyna jest super
@Grzegorz

Ostatnio na dobrej szteli była oferta od nich 2 opiekunki na jedną Stellę za 2 tysiące euro ,ale oferta taka,że ani za 6 tysięcy bym tam nie pracowała

@Eko groszek

Dokładnie,od oferty wszystko zależy ale i tez od znajomosci języka.

Lilka

Polecam Centrum.Jestem zadowolona z wyjazdów z nimi.Zawsze jest Ok- zgadza mi się wszystko- zlecenie,opieka,kasa.pozdrawiam moja Anete

@Lilka

Ja również polecam l!!!

A.S

Byłam dzisiaj w biurze. Mają świetne stawki! Dawno nikt mi takich nie zaproponował a w wielu firmach już pracowałam :) Zapowiada się super współpraca już się cieszę na wyjazd!

Februar
@A.S

Zaproponowali pani powyżej 2000 euro? Czy jak?

Małgoś

od 36 lat wiem co to znaczy pomaganie. Tu nie ważne krótkie spanie kiedy inny na nas czeka. Wiem ,że "opieka" to temat rzeka. Starość czy choroba innych nam energi doda gdy z sercem wyciągnieta dłoń Wstań i z wiatrem goń. Aishajmer ich wróg. Ważne ,że polegać na Tobie mógł. Na łóżku leżący czy na wózku wożony. Z uśmiechem będzie doceniony. Nasze to zadanie niech cud zawsze się stanie.❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤

Beautiful
@Małgoś

Wszystko wiadomo z tego komentarza.... Przedstawiła pani zalety firmy,mocne argumenty...nie ma to tamto.... Proszę wiersze pisać a nie do opieki jeździć,marnuje się pani!

Grażyna

Firma ktorej mozna zaufac,ktora nas wspiera,porozmawia.????

Elisabeth
@Grażyna

Proszę podać konkrety,bo jak narazie to jakie hasła reklamowe.. Zapłacili pani za to premie czy jak.... Argumenty!!!!

Karina77

Moje doświadczenia z ta agencja są dobre.Nie miałam nigdy problemu tutaj z niczym.Dziewczyny super!pozdrawiam w szczególności Gdański oddział

Marry55

Mam w październiku kolejny wyjazd z nimi.Jestem z Walbrzycha,wiec mam do biura niedaleko.Zawsze dziewczyny serdecznie mnie obsługują,podczas zlecenia jestem pod super opieka.Nigdy nie odmówiono mi porady czy pomocy.Nie mogę złego słowa powiedzieć.Warto jezdzic z Centrum.

Och
@Marry55

Warto jeździć z Centrum - hasło reklamowe . Hahahah

Anna Wanda
@Och

Może to biuro pisze,Buha a ha

Achtung

Nie rozumiem pozytywnych opinii na temat tej firmy ?! Na pewno pozytywne opinie nie są pisane przez opiekunki! Jestem na Trzecim zleceniu i wszystko nie tak . Koordynatorka mówi super fajne zlecenie ale zawsze zapomina dopowiedzieć o minusach tego zlecenia typu demencja i babcia wystrzelona w kosmos ( bez leków oczywiście ) , okropne warunki mieszkaniowe lub Podopieczna imprezuje do 12 w nocy bo goście siedzą i trzeba jeszcze im usługiwać i podawać posiłki z trzech dań ( Nosz restauracja ) nocki zawalone ( Rzekomo tylko na siku ) ta jasne …. Siedziałam tydzień na zleceniu - Minia bo nie dało się tam wytrzymać to oczywiście firma nie zapłaciła mi za ten tydzień bo zrezygnowałam serio ?! Wspaniała firma . Gratulacje !

Lata temu
@Achtung

Firma musi pani zapłacić za każdy przepracowany dzień...proszę napisać list w którym żąda pani zapłaty za przepracowany czas..... inaczej do sądu!

Danusia

Z pozdrowieniami dla mojej kochanej koordynatorki! Bardzo polecam firmę, wszyscy się bardzo starają i pracuje się z przyjemnością

Karolcia

A ja mam takie pytanie,czy firma gwarantuje oprócz tych codziennych 2 u wolnego,coś więcej wolnego.Bo dużo firm dają,8 ja tygodniowo dodatkowo,pół dnia,różnie?

Jola123

Dobrze oceniam moja wspolprace z Centrum 24 Opieka.Pracuje z oddziałem w Olsztynie.bardzo dobry kontakt mam z koordynatorem.Zawsze doradzi,nigdy nie zostawi mnie na lodzie.Jestem wdzięczna za kontrakt z nimi.Pozdrawiam cała załogę.

Renia Mi

Polecam ta firme,wszystko zorganizowane od A do Z.Nie ma niedomówień żadnych.Jezdze już 2 rok.Zlecenie zgodne z opisem.W razie problemów,awaryjny telefon i kontakt z koordynatorem.

Tomasz w Niemczech

Dopóki firma nie zacznie płacić ZUSy to marnie widzę z opiekunkami w tej firmie

Urszula

POlecam firme osoba na emeryturze, które chcą dorobic sobie do emerytury. Jeżdże co pare miesiecy,zmieniam stelle bo lubie jezdzic w roznne miejsca. Nie miałam opóźnień w wynagrodzeniu oraz niespodzianek typu "senior rzuca we mnie przedmiotami" co zdarzylo mi sie w veritasie a nikt mnie nie uprzedzil.

@Urszula

Tez tak miałam z Veritas … dziadek z Parkinsonem nie lubił się kapać i był agresywny przy tej czynności . Nikt nie raczył mnie o tym powiadomić (rodzina tez wiedziała ) chyba tyko czekali za drzwiami aż dostanę po głowie ! Dramat tych wszystkich firm

Gruß
@Xxx

Też sobie pani firmę wybrała Proszę wybrać lepsza firmę i takie sytuacje się nie powtórzą

@Gruß

Co ? Co za (usunięte przez administratora) odpowiedz ! Jak te „wszystkie” firmy są takie zakłamane . Tylko wyjazd i zlecenie się liczy a reszta nie ważna! firma powie proszę z rodzina skontaktować a rodzina powie ze My opiekunki jesteśmy od tego … he i sytuacja bez wyjścia . A jak chce się zmnienic miejsce bo zlecenie ciężkie to zaczynaja się schody … i tak jest

Anna Wanda
@Xxx

Proszę mi uwierzyć,że są porządne firmy w branży opiekuńczej.Ja na swoją mogę liczyć 24 godziny na dobę, Jestem też pracownikiem tam od 2017 roku.Nie swiezakiem.Co do Veritasu,miałam kilka znajomych tam,mają dużo min.Dobrze pani ktoś radzi,trzeba znaleźć dobrą firmę,czytać fora

@Anna Wanda

Pani Niezrozumiała chyba formy przekazu tej strony … Jesteśmy tutaj o przekazanie opinii na temat firmy a nie udzielenie złotych rad po „fakcie „ I do tego nic nie wnoszących skoro ma pani namiar na super firmę to proszę mi ją podać.

Federal govern
@Xxx

Proszę wchodzić na różne strony i czytać zawsze opinie. ze swojej strony polecam Aterima med,Care Work ale to firmy gdzie płacą ZUS więc automatycznie zarobi pani mniej nieco.Co jest zrozumiałe

Ewa ta ladna
@Urszula

Veritas bazuje na tym co pisze w papierach,tak jak i Centrum.A jak ktoś rzuca w panią talerzami to się zawijam i mnie nie ma.Wtedy ma pani prawo zjazdu

stenia witraż

Wydaje mi się, ze w tej firmie powinny nastąpić radykalne zmiany jęśli firma nie chce tracić pracownic i nie mieć braków kadrowych. Branża opiekuńcza w Niemczech idzie w kierunku coraz wiekszego zapotrzebowania, w tej chwili na 1 opiekunkę przypade 10 minimum podopiecznych. Można wybierać, przebierać. Co rusz pojawiają się nowe firmy. Nie przewiduje się w tej branży braków pracy przez nastepne 20 lat. Jeśli ta firma istnieje od kilku lat (nie wazne ze pod róznymi nazwami )ale przecież tam jest pani Anetka od lat i od niedawna Pani Karolina. Dziwi mnie wrecz że nikt nic nie robi z pewnymi rzeczami i nie udoskonala pewnych rzeczy. Czy naprawdę tak trudno wprowadzić opcję (stosuje już to kilka firm) możliwość wyboru umowy, wieksze zarobki do ręki i zus od 50 E, 2 opcja umowy mniejsze zarobki i zus od minimalnej i 3 umowa zus od średniej i zarabia się np 150 E mniej. Wtedy widać , ze firmie zależy na opiekunce, kazdy wybrał by to co dla niego ważne. Jeśli koordynatorka jest słaba, ma niegrzeczne teksty, dlaczego nikt nie robi nic z tym, zeby to zmienić, ratunku!!! pani Anetka jest bardzo inteligentna, na poziomie, grzeczna to jeśli są skargi na koordynatorke to naprawdę nie można nic z tym zrobić? jest 21 wiek, masę madrych, wykształconych ludzi czy to komuna i trzeba trzymać kogoś kto nie ma do tego predyspozycji zawiodowych?

Ich

Dla mnie ta firma jest słaba. Pierwszy raz pojechałam i ostatni ! Opis zlecenia nim niż na miejscu. Koradynatorka zapomniała dopowiedzieć ze podopieczna jest nie miła , problematyczna itp . Dodatkowo demencja , depresja i częste skoki nastrojów + zaawansowany Parkinson . Bardzo ciężka osoba do opieki i praca po 10 godz . dziennie ! Często bez przerw. Oczywiście głupie teksty koordynatorki - proszę ustalić z rodzina Co kurde !? A od czego jest firma -? Chyba od tego żeby ustalić warunki. Zlewka totalna . Ach i na wypłatę dluuugo czekałam . Super firma polecam hqhahhaha

Hast du Recht
@Ich

Tak,potwierdzam,że firma nie wiele robi jak trafi się na minę....w sytuacjach krytycznych a było kilka,radziłam sobie sama,na szczęście znam jezyk...zmieniłam firmę...teraz piszę krótkiego smsa do koordynatorki a ta natychmiast oddzwania i od razu załatwiana jest sprawa...nie dosyć ,że nie płacą Zusu to jeszcze pomoc żadna.

Zostaw merytoryczną opinię o Centrum 24 Opieka Sp. z o.o. - Świdnica

• Jak się pracuje w Centrum 24 Opieka Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Centrum 24 Opieka Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 263.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Centrum 24 Opieka Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 248, z czego 187 to opinie pozytywne, 31 to opinie negatywne, a 30 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Centrum 24 Opieka Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Centrum 24 Opieka Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Centrum 24 Opieka Sp. z o.o.
3.2/5 Na podstawie 366 ocen.

Centrum 24 Opieka Sp. z o.o.