Oriv Sp. z o.o.

0 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Oriv Sp. z o.o.

Nowy wpis

Dziekujemy za informacje jednak firma Oriv zostala kupiona poprzez akt notarialny i nie ma związku z firma mobilny dom. Polecamy poczytać warunki umieszczania opinni na gowork.

Klient Nowy wpis
@Oriv Sp. z o.o.

Prezesem zarządu jest ta sama osoba co w spółce Mobilny dom, więc jak najbardziej ma związek dla osób szukających o nich opinii. Szczególnie jak ten pan (usunięte przez administratora) ludzi, zakłada kolejne spółki i czuje się bezkarny, zabierając zaliczki i nie wywiązując się z umowy. Nie wiem kto chciałby z nim współpracować, nie ma znaczenia na jaką spółkę tym razem podpisze umowę. Uważajcie na wszystkie te powiązane firmy.

@Klient

Dziękuje za wyjaśnienie . Opinie merytoryczne i dotyczące faktycznie firmy oriv nie będą usuwane. Poza weryfikacją niestety jest jeszcze administrator który może dowolną opinię archiwizować .

Hmm a dlaczego jak wpisuje firmę w Google to wyskakują jakieś zadłużenia? Czyli te komentarze tutaj to prawda ? Myslalem ze może to konkurencja pisze ale teraz to już sam nie wiem

Klient

Firma Mobilny Dom sp.z o.o również Pana Tomasza - zostaliśmy okradzeni przez tą firmę na 80 000 zł .Podpisaliśmy umowę na realizację domu 1,5 roku temu, do dzisiaj nie mamy ani domu ani nie oddano nam pieniędzy. Albo nie ma kontaktu z firmą, nie odbierają telefonu i nie odpisują na maile - teraz po pół roku braku kontaktu otrzymaliśmy smsa, który jest ewidentną grą na zwłokę - licząc zapewne na przedawnienie sprawy. Jak nic się nie zmieni to spotkamy się w sądzie. Nikomu nie polecam tej firmy.

@Klient

Jak dużo osób pracuje w Oriv Sp. z o.o.?

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Oriv Sp. z o.o. odpowiadała Twoim potrzebom? Czego dowiedziałeś się o swoim nowym, potencjalnym miejscu pracy? Twoja opinia jest dla nas ważna.

roma

niestety juz byla sprawa i umorzona poniewaz zaczela realizacje , moj chlopak sie dogadal i sam wykonczyl domek , jakies splaty po 1000 zl za materialy otrzymal.

Czy w Oriv Sp. z o.o. zaszły jakieś zmiany od momentu pojawienia się ostatnich opinii?

Zostaw merytoryczną opinię o Oriv Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Oriv Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Oriv Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Oriv Sp. z o.o.?

Oriv Sp. z o.o.