Champion Bp Sp. z o.o.

Champion Bp Sp. z o.o.

Opinie o Champion Bp Sp. z o.o.

Były Piotrze

Nie polecam firmy. Mała sprejarnia bez przyrostu. Wypłata niska bo ledwo co ponad podstawę. Na końcu zawsze od szefa dyscyplinarka. Od K żebrać min log. nie widzę dla nich rozwoju w pl, trochę ciągną za granice. Ceny nie możliwe do hurtu. Chwile z nimi handlowałem. Szkoda czasu bo wypłata na poziomie żabki a obowiązki prestiżowe.

pseudo

Bardzo uczciwi pracodawcy.

Zostaw opinię o Champion Bp Sp. z o.o. - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Champion Bp Sp. z o.o.