Opinie o M&E Global Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy M&E Global Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w M&E Global Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Mechanicy samochodowi
Mechanicy samochodowi Warszawa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o M&E Global Sp. z o.o. w Warszawa

Pracuję dla tej firmy od kilku miesięcy (Zaczernie) Nie polecam nikomu.. Zero komunikacji z firmą każdy umywa ręce w razie problemów..(usunięte przez administratora) pracować trzeba w niedzielę i święta.. Jeszcze raz wszystkim odradzam

Kamil

Na jakim stanowisku pracujesz i jak z kasą za te niedzielę bo tez sie przymierzam do pracy jako magazynier kierowca

Braliście udział w rekrutacji na stanowisko Pomocnik Mechanika w M&E Global Sp. z o.o.? Napiszcie, jak według Was przebiegła rozmowa kwalifikacyjna. Wasza opinia może okazać się pomocna dla innych użytkowników.

Szczepan
@A.

Ja aplikowałem to tej firmy wszystko niby ok ale cisza była miesiąc teraz kazali podesłać moje uprawnienia i certyfikaty i kilka dni cisza o co to chodzi to nie wiem

Tatiana Nowy wpis

Specjalista ds. magazynowych ma wpisany w ofercie minimum 12 miesięczny pobyt na terenie Niemiec. Co po takim roku się dzieje, na ile można zjechać na stale bez rezygnowania z danego stanowiska?

A.

Rozmowa kwalifikacyjna zdalna, pytania o doswiadczenie i sprawdzenie znajomosci angielskiego. (usunięte przez administratora) Praca pn-nd. Dostalem prace.

Paulina
@A.

To gratulacje! i był tylko jeden etap jeśli chodzi o proces rekrutacji? Jaką umowe w ogóle tutaj dają na początek?

Pawel
@A.

Hej a na jakie stanowisko? i gdzie?

Szczepan Nowy wpis
@A.

Moja znajoma zaczęła pracę w Niemczech 2mce temu. Bardzo zadowolona wszystko normalnie,na papierze i ja też się zdecydowałem Miałem.interviu przez video gdzie sprawdzają xnajomosc ang.dostalem tel informacje ze właśnie zostałem przyjety:) kontrakt na rok ale potem beż problemu przedłużają. Polska baza a niemiecka to 2 inne świata. ...

@Piotr

To sprawdzanie angielskiego to jakieś w miarę proste? Gadaliście w tym języku czy może jakieś testy dodatkowo robili? Ogólnie na jakim poziomie trzeba miec ang?

ksk Nowy wpis
@Piotr

a jak stawka w DE?

Siema, jest oferta w necie dla kierowcy - magazyniera, podpowiecie jakie stawki obecnie proponują? Coś czytam tu, że raczej więcej niż minimalna krajowa, ale może dowiem się więcej konkretów. Na stronce zaznaczyli, że szukają kilku osób na to stanowisko. Z jakiego powodu, były zwolnienia czy zwyczajnie firma się rozrasta? I przy okazji, jaki system zmianowy teraz obowiązuje?

Firma M&E Global Sp. z o.o. w ostatnim czasie przeprowadzała rekrutację na stanowisko Kierowca C+E lub C - bez znajomości Niemieckiego. Brałeś udział w rozmowie kwalifikacyjnej? Jaki rodzaj umowy oferuje pracodawca? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania w sprawie pracy.

Czy firma M&E Global Sp. z o.o. w całości finansuje szkolenia dla pracowników?

Magdalena

Ta kasa lekko wyższa niż najniższa krajowa, to jest jak się już doliczy stawkę właśnie za niedziele i święta? Czy praca w te dni oznacza jeszcze jakieś extra stawki?

@Magdalena

Za niedzielę i święta nie ma żadnych premii za pracę powyżej 8H w ciągu dnia również. Dostajesz umowę na daną kwotę brutto i nie masz co liczyć na ani złotówkę więcej co lepsze ewentualnie mniej bo często się zdarza za kilkudziesięciu złotych brakuje z nieznanych przyczyn.

A na jakim stanowisku pracowales?

A mógłbyś napisać, na jakim stanowisku pracujesz i jakie kursy miałeś obiecane? Jeśli chodzi o nieprawidłowości w wypłacie, to czy po zgłoszeniu zostały one Tobie wypłacone?

@pracownik

szczerze mówiąc troche nie rozumiem, pracuję już prawie rok i wiadomo każdy inaczej podchodzi do kwestii zarobków ale z tego co wiem, patrzac na moją wypłate to nie jest to najniższa krajowa. Ostatnio sporo osob tez awansowalo i ci co sie starali tez dostali szkolenia. Faktycznie na poczatku bylo troche zamieszania ale pewnie to dlatego ze dopiero zaczynali teraz jest duzo lepiej. Grafiki też sie ustabilizowały, nie ma pracy w niedziele.

Kamil

Jestem zainteresowany pracą jako kierowca - magazynier, tylko nie widzę w ogłoszeniu informacji o stawce i systemie pracy. Ktoś może był na rozmowie już o to ogłoszenie i może coś powiedzieć, na jakich warunkach jest praca? Bo brakuje mi trochę takich informacji.

YV

Kierowcy zostali zatrudnieni. Ostatecznie zostali magazynierami. 6000 brutto. System równoważny.

Cześć, myślałem nad aplikacją do nich na Mechanika samochodów wojskowych, ale teraz się mocno zastanawiam, widząc Wasze opinie, że płacą najniższa i bez żadnych premii... nawet w ofercie tego nie zawarli, ale za to istnieje u nich system poleceń pracowniczych, rozumiem, że jeżeli polecę kogoś do pracy, to za to płacą dodatkowe pieniądze? Jeżeli tak, to napiszecie ile osoba znajoma musi przepracować i jaka jest kwota za polecenie?

Stawka jest wyzsza niz najnizsza krajowa, atmosfera w pracy jest naprawde super. Mysle, ze warto sprobowac

Aga
@..

Wyższa niż najniższa krajowa, ale o ile? Kilkaset złotych czy raczej więcej i nie ma na co narzekać? A może jakies widełki płacowe jesteś w stanie podać?

Mu
@Aga

Najniższe wynagrodzenie to 3400 na rękę. Nie ma żadnych premii ani nadgodzin. Jest system równoważny.

Biuro

Czy ktoś może powiedzieć, jak się pracuje w administracji na Zaczerniu przez tą firmę. Jaki jest system pracy?

AAA

Podobno kontakt z firmą jest nienajlepszy podczas wyjazdu, ale w sumie tylko jedna opinia taka była. Rzeczywiście jest tak źle? Bo chcę się zgłosić do nich na pracownika fizycznego, praca w Niemczech i to bez znajomości języka. Więc w razie problemów faktycznie musiałbym liczyć na pomoc biura, koordynatora. Ile wynosi dodatek na pokrycie kosztów utrzymania? Jeśli chodzi o zakwaterowanie to pokrywają koszt całości czy jakąś część tylko?

Jakie są zarobki w Niemczech?

Można prosić o jakąś opinie od osób które pracowały bądź pracują w Niemczech. Jak wyglądają zarobki i atmosfera w pracy?

Me

Jak wyglonda praca w tej firmie za granicą na w niemczech?

CM

miła firma, w której można pracować. Atmosfera jest pracowita i pełna wyzwań, ale kierownictwo jest bardzo otwarte na komunikację, obawy i wsparcie. Istnieje możliwość rozwoju dla tych, którzy chcą awansować. Firma działa w całej Europie, ale praca w niej daje poczucie mniejszej firmy. Wynagrodzenie z bonusami jest powyżej średniej.

Zostaw merytoryczną opinię o M&E Global Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w M&E Global Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy M&E Global Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w M&E Global Sp. z o.o.?

M&E Global Sp. z o.o.
  • Złota 59