Opinie o Dental Art Studio Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Dental Art Studio Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Dental Art Studio Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Dentyści
Dentyści Warszawa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Dental Art Studio Sp. z o.o. w Warszawa

Nazwa

Absolutnie nikomu nie polecam pracy w tej firmie, nie wiadomo od czego zacząć i jak wymienić wszystkie aspekty i negatywy. - Nikt nie wytrzymuje dłużej niż rok - Pracodawca oferuje głównie śmieciowe umowy za bardzo śmieszne stawki w porównaniu do konkurencji - Brak szacunku do swoich pracowników - zmienność nastrojów właścicielki gabinetu sprawia że nigdy nie wiadomo czego się spodziewać (usunięte przez administratora) - wydzwanianie w dni wolne (usunięte przez administratora) - wymagania pracodawcy są takie jak dla pracownika zatrudnionego na umowę o pracę, a nie umowy śmieciowej - obciążanie pracowników odpowiedzialnością finansową za sprzęt w gabinetach - ogromne oszczędności na sterylizacji narzędzi, środkach ochrony osobistej personelu i pacjentów (usunięte przez administratora) - wymagania niezgodne z ustaleniami - (usunięte przez administratora) Myśle, że poziom rotacji w firmie jednoznacznie wskazuje na jego niski poziom. Czas zacząć leczyć siebie, nie innych.

Róża Nowy wpis

Jest tu może ktoś kto już pracował jako asystentka stomatologiczna? Szukam zatrudnienia po Mokotowie i właśnie pokazała mi się oferta w sieci. tu zbyt wielu aktualnych opinii nie ma a chce poznać bieżąca atmosferę i to czy radzicie by próbować?

Zuźka Nowy wpis

Czemu nie? ja kiedyś też tu po to zaglądałam, ale ogłoszeń nie było. jak widać lekarza chirurga poszukują, ale do tego jeszcze mi daleko. Chodzi o zarobki?

pracownik Nowy wpis

@Pracodawca dzień dobry, chciałbym sie zapytać czy oferta pracy w waszej klinice dental art studionjest nadał aktualną. mam doświadczenie jako rejestratoeka medyczna oraz jestem w szkole policealnej jako higienistka stomatologiczną

Jak jest z pakietem medycznym w Dental Art Studio Sp. z o.o.? Można dołączyć rodzinę?

Nazwa

Firma Dental Art Studio Sp. z o.o. prowadziła rekrutację na stanowisko Asystentka Stomatologiczna. Czy brałeś w niej udział? Możesz opowiedzieć innym o tym, jak było. Czy przebieg rozmowy odpowiadał Twoim potrzebom? Podziel się swoją opinią z innymi.
logo firmy Dietetyk
Job Point Sp. z o.o.
logo firmy Kosmetyczka
Jarosławiec
Health Resort & Medical SPA Panorama Morska

Jaki dress code obowiązuje w Dental Art Studio Sp. z o.o.?

Wanda

Padło tutaj na forum sporo pytań bez jakiejkolwiek odpowiedzi. Np., o formę umowy, cel dzwonienia do pracowników itp., Dlaczego brak odzewu? Jeszcze kiedyś pisali o słabej atmosferze pracy i ciekawa byłabym jak obecnie może ona wyglądać i co tak naprawdę na nią wpływa. Jaki udział w niej mają sami pracownicy? Ilu ich obecnie się zatrudnia?

☀️☀️☀️
@Wanda

(usunięte przez administratora)Forma umowy zlecenie stawka godzinowa.Grafik ustala zleceniodawca,nie wychodzi z niego etat. Skoro jest pani tak zainteresowana proszę aplikować i zatrudnić się tam.Rekrutacja trwa że względu na rotację.Będzie pani miała okazję przekonać się osobiście .

(usunięte przez administratora)W tym miejscu nie szanuje się ludzi.Nie szanuje się ich pracy .Kiedy poprosiłam o zaświadczenie o dochodach od pracodawcy usłyszałam ,że jestem warta mniej niż zero i za to jakie są opinie o tym miejscu nic od nich nie dostanę chyba ,że nagram publiczne przeprosiny odnośnie ich firmy.Przez brak dokumentów poniosłam duże straty finansowe,(usunięte przez administratora) .

Obecnie firma Dental Art Studio Sp. z o.o. poszukuje na stanowisko Rejestratorka Medyczna. Czy ktoś składa CV?

Lolita

Czy bym mogła prosic o informację dlaczego ta placówka jest toksyczna.

Wanda

Skoro już padły takie słowa to czy można prosić o przybliżenie warunków zatrudnienia właśnie na rejestracji? Jak praca wygląda, że miałoby coś być tak bardzo nie w porządku?

Wanda

Jasne rozumiem, mimo wszystko ciekawa jestem czy ktokolwiek do dziś się jednak tego podjął? Wiecie może jak zatrudnienie tutaj obecnie wygląda?

Witam wszystkich, Szukam aktualnych pracowników których możnaby było zapytać pod kątem marki. Czy pracodawca oferuje umowe B2B na czas nieokreślony? Czy rekrutacja odbywa się z domu? Czy kierownictwo stara się budować odpowiednią atmosferę w firmie? Bardzo dziękuje za odpowiedź.

Olga

To jak wygląda rekrutacja tutaj, skoro jest mocno zdawkowa? Umowa zlecenie jest cały czas? Czy po jakimś czasie jest szansa na UoP? W jakim celu dzwonią do pracowników w dni wolne od pracy? W jaki sposób jest utrudniane wykonywanie zadań? Mnóstwo pytań ale jednak ważnych

Rotacja pracowników (i lekarzy, i recepcjonistek) gigantyczna, mało kto wytrzymuje z szefową tak nieprofesjonalną, stale sobie przeczącą, mającą wymagania z kosmosu, niedającą żadnych sensownych wskazówek, (usunięte przez administratora)Odradzam wszystkim, szkoda psuć sobie nerwów. Zarobki słabe, klasycznie umowa zlecenie, zero szacunku do pracowników, jedynie tworzenie atmosfery profesjonalizmu. Szefowa również denerwuje się na pacjentów, kiedy po umówieniu wizyty na konkretny termin dostają nagle telefon z pytaniem, czy nie mogliby przyjść tego dnia później/wcześniej - jeśli ktoś śmie odmówić, zaczyna się obgadywanie klientów.

Stokrotka
@.

Muszę zgodzić się niestety z tą opinią.Atmosfera pracy w tym miejscu jest po prostu tragiczna.(usunięte przez administratora) 2.kłótliwosc ,brak dialogu i wyszukiwanie codziennych problemów zamiast zespołowej pracy i tworzenia procedur ułatwiających sprawny przebieg inf.wew (usunięte przez administratora)

Zostaw merytoryczną opinię o Dental Art Studio Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Dental Art Studio Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Dental Art Studio Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

Dental Art Studio Sp. z o.o.
  • Magazynowa 11 lok. U3
    02-652 Warszawa
  • NIP: 5213848248 REGON: 381912480 KRS: 0000760117

Dental Art Studio Sp. z o.o.