Opinie o Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Ośrodek Pomocy Zdrowiu - Żanna Kiesner w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Ośrodek Pomocy Zdrowiu - Żanna Kiesner. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Ośrodek Pomocy Zdrowiu - Żanna Kiesner o rekrutacji.

Branże: Lekarze ogólni
Lekarze ogólni Warszawa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Ośrodek Pomocy Zdrowiu - Żanna Kiesner w Warszawa

Administrator Nowy wpis

Pracujesz w firmie Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Ośrodek Pomocy Zdrowiu - Żanna Kiesner na B2B? Czy Twoim zdaniem to się opłaca?

Ala

Wykonują Państwo szczepienia na COVID?

@Ala

tak, wszystkie informacje są dostępne na oficjalnej stronie przychodni. polecam zajrzeć

Ala

Dziękuję

@Memo

Faktycznie, naprawdę ładna ta strona, taka przejrzysta i bez problemu można wszystko znaleźć :)

@Nina

strona jak strona, ale wszystkie potrzebne informacje są zawarte.

@Memo

Widocznie jeszcze nie miałaś do czynienia z naprawdę źle zrobionymi stronami, ale wszystko przed Tobą. Ta zasługuje na słówko uznania

@Nina

ale rozumiem, co masz na myśli :)

@Memo

heeej, gdzie wcięło moją poprzednia odpowiedź...w każdym razie pisałem, że miałem :)

@Memo

No to nawet nie zdążyłam zobaczyć, nie wiem co się stało, ja nic nie zrobiłam

@Ala

Szanowna Pani wykonujemy wszystkie szczepienia które proponuje Minister Zdrowia. Przepraszamy za termin odpowiedzi, z powodu zmiany kadry kierowniczej zakładu. Zapraszamy.

pracownik Nowy wpis

są realizowane szczepienia na Covid

I czy oprócz terapii DDA o której tutaj było mówione, są jeszcze również inne terapie?

odp

terapie uzależnień i współuzależnień, grupowe i indywidualne

@odp

Dzięki serdeczne za nakreślenie wszystkiego tego o co pytałem

Kazimierz

Widzę, że można w tym wątku uzyskać odpowiedź na zadawane pytanie, dlatego też chciałbym dowiedzieć się, czy praca w firmie Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Ośrodek Pomocy Zdrowiu jest godna polecenia? Brakuje opinii od osób, które by tam pracowały bądź pracują stąd też moje pytanie. Ktoś mam nadzieję, że mi odpowie i rozwieje moje wątpliwości, czy jest to dobre miejsce pracy. Mogę liczyć na pomoc?

tak

Tak

@Kazimierz

Są również i takie opinie, wystarczy trochę poszukać. Ogólnie zespół był dość stały, też nie było tak że co chwilę się ktoś zmieniał, a reguła zazwyczaj jest taka, że jak komuś praca odpowiada to nie pisze o tym.

przychodnia Nowy wpis
@Kazimierz

Dzień Dobry Jestem pracownikiem tej firmy od wielu lat. Zespól jest obecnie bardzo zgrany , poprzednio były osoby które nam w tym przeszkadzały. Obecnie wszyscy pracują w zespole zgodnie , pomagają sobie i są zadowoleni. Zapraszamy, ale teraz nie ma rekrutacji , nic się nie zwolniło z etatów. Jest tylko nowy manager.

Viva

Czy są też świadczone usługi medyczne dla dzieci?

ika

Tak, jest pediatra

@ika

To w zasadzie chyba macie wszystkich najpotrzebniejszych lekarzy, to się ceni, wszystko w jednym miejscu, wygoda przede wszystkim

ika
@Viva

Tak :) Ale ja nie mam, nie pracuję tutaj, jedynie rozglądam sę za pracą.

@ika

To całkiem tak jak i ja, to były tylko takie głośne myśli

przychodnia Nowy wpis
@Viva

Dzień Dobry dziękujemy za pytanie, wszystkie usługi oprócz psychiatrii są świadczone dla dzieci.

Aplikowałeś do Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Ośrodek Pomocy Zdrowiu - Żanna Kiesner na stanowisko Zatrudnię Specjalistę Terapii Uzależnień? Opisz swoje wrażenia z rozmowy kwalifikacyjnej. Jaką umowę proponuje pracodawca? Jaki był rezultat rozmowy?
logo firmy Konsultant medyczny w sklepie medycznym
Diabetyk24 Sp. z o.o.
Fudeko S.A.
logo firmy Kosmetolog / Asystent Lekarza
Świętochłowice
Job Point Sp. z o.o.

Czy w przychodni znajduje się również oddział psychiatrii?

odp

W przychodni znaduje się także oddział psychiatrii

odp

A w zasadzie to i psychiatrii i psychoterapii i ogólnych terapii.

?
@odp

Jest znany w regionie? W sensie faktycznie dużo ludzi przychodzi na te grupy?

przychodnia

Dzień Dobry dziękujemy za pytanie nie posiadamy oddziału psychiatrii i przyjmujemy tylko pacjentów od 18 roku życia z zakresu psychiatrii do specjalistów terapii uzależnien. Zapraszamy

Basia

Co wchodzi w skład usług NFZ?

Basia
@Basia

Wiem, że pewnie są takie informacji na stronie, ale coś mi nie działa, mam problem z wczytywaniem stron na telefonie. Może ktoś mógłby skopiować mi najważniejsze?

@Basia

Wszystkie mam Ci skopiować?? bardzo dużo tego jest.... nie wiem czy nie usuną ale spróbuję

@Basia

Lekarz rodzinny Internista Leczenie chorób wewnętrznych Pediatra Lekarz dziecięcy Dermatolog – Leczenie grzybicy – Likwidowanie brodawek – Leczenie chorób skóry Laryngolog – Leczenie wady słuchu – Płukanie uszu Alergolog – Testy alergiczne – Leczenie alergii Kardiolog Stomatolog – Leczenie zębów – Protezy – RTG stomatologiczne – Ekstrakcja zębów Leczenie uzależnionych Terapia dla uzależnionych i współuzależnionych Psychiatra od uzależnień Psychoterapia Terapia grupowa od uzależnień Terapia indywidualna od uzależnień Terapia Dorosłych Dzieci Alkoholików (DDA)

@Sabrina

Mam nadzieję, że mój wpis tutaj pozostanie bo zawiera ważne informacje na temat działania tego miejsca..

@Basia

Dzień Dobry dziękujemy za zainteresowanie.Nasze usługi są w ramach NFZ i obejmują; lekarza rodzinnego, stomatologa a także specjalistów;kardiologa,alergologa,dermatologa,laryngologa,specjalistów poradni uzaleznień i DDA. Zapraszamy do zapisów.

Jakie narzędzia pracy zapewnia Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Ośrodek Pomocy Zdrowiu - Żanna Kiesner? Można liczyć na telefon? Czy można z niego korzystać również poza godzinami pracy?

przychodnia

Dziękujemy za zainteresowanie. Narzędzia pracy zależne są od zajmowanego stanowiska do uzgodnienia z kadrą kierowniczą. Zapraszamy.

Pola

Jak kształtuje się sytuacja wakatów do tego Ośrodka?

Elder
@Pola

niżej były podane informacje odnośnie rekrutacji, przescrolluj, na pewno znajdziesz odpowiedni adres do aplikowania

Pola
@Elder

Bardziej chodzi mi o to, czy w tym momencie ma to sens i szukają faktycznie pracowników.

Elder
@Pola

jeśli Ci zależy to zawsze ma sens. nie zaszkodzi wysłać

@Pola

na stronie Komendium24 szukaj jakiś ofert czy coś ;)

Guide
@Oppo

"P" Ci uciekło, Kompendium24 (nie przyczepiam się tylko poprawiam dla zasady, żeby łatwiej było znaleźć)

@Guide

o tak masz rację, przepraszam za błąd po prostu mi się zgubiło, pewnie za szybko napisane, dobrze że poprawiasz

informator
@Oppo

W zasadzie to strona dosłownie nazywa się Konsylium24 w adresie, ale da się znaleźć na oba sposoby

@informator

możliwe, ja znałem ją zawsze jako kompendium i dlatego tak też napisałem, ale skoro da się znaleźć i tak i tak, to chyba nie ma problemu

Cola
@informator

Konsylium to portal dyskusyjno-poradniczy, natomiast Kompendium to portal skupiający się na pracy. Jest jeszcze Indeks, GdzieSkierować itp. Fakt, pod witryną konsylium, ale to różne portale o różnych charakterze.

abc
@Cola

No, wyjaśnione ostatecznie

Winter

Dużo dobrych opinii o tej placówce, faktycznie ludzie wracają korzystać z usług medycznych, czy to tak tylko w internecie, a nie przekłada się na sytuację realną?

Martini
@Winter

Tak, jest dużo Pacjentów, którzy do nas wracają. Nowi również przybywają.

Winter
@Martini

Czyli w zasadzie sytuacja dla was idealna, bo cały czas ktoś jest :) kolejki też są?

Martini
@Winter

W każdej przychodni chyba zdarzają się kolejki ;) szczególnie w tym okresie.

Anonimowa

Słyszałam, że w tym ośrodku odbywa się także terapia osób DDA.. czy to prawda? jest dobrze to wszystko prowadzone?

@Anonimowa

To prawda. Co to tego jak jest prowadzone... nie wiem czy to odpowiednie miejsce i czy ja jestem odpowiednią osobą by oceniać takie rzeczy. To bardzo indywidualna sprawa i indywidualnie powinno to zostać ocenione. Ludzie z tym problemem jak najbardziej przychodzą i szukają pomocy, więc to na pewno dobrze świadczy ;)

@Anonimowa

Była tu pozytywna opinia na ten temat. Jedna, bo raczej to dosyć wrażliwa kwestia i podejrzewam, że nie znajdzie się zbyt wiele osób chętnych pisać o takich sprawach. Ja myślę, że się nie zawiedziesz, bo pracują tutaj naprawdę dobrzy specjaliści. Warto podjąć próbę, zarejestrować się, zobaczyć.

@(:

To jak była to może gdzieś się jeszcze znajdzie wśród innych opinii, trzeba by jej poszukać, ale tak jak mówię, każdy przychodzi z podobnym problemem ale jednak innym. Najlepiej iść i przekonać się osobiście, zawsze w trakcie można zrezygnować jeśli to nie przynosi zamierzonych efektów

Anonimowa
@.

Dziękuję za rady. Pozdrawiam serdecznie.

@Anonimowa

Nie ma problemu i życzę wszystkiego dobrego i powodzenia :)

Grażka

Czy wykonują Państwo również usługi stomatologiczne?

Kkk

Tak, jest również stomatologia

@Grażka

Ogólnie wszystkiego jest dość sporo nie tylko stomatologia. Bo to też kardiologia, laryngologia, dermatologia, alergologia, psychiatria, pediatria, leczenie uzależnień.

@Grażka

a no i oczywiście podstawowa opieka medyczna.

@Mana

Dziękuję :)

@Mana

Ogólnie znam większość usług, bo syn chodził do dermatologa tutaj, ale nie pamietał czy jest też stomatologia, więc chciałam się upewnić tutaj

@Grażka

No to jak widać jest tego całkiem sporo jak na taki ośrodek :)

Bardzo zapracowani jesteście w obecnym okresie?

Lil

W takiej sytuacji jaka panuje, myślę że każdy ośrodek zdrowia jest bardzo zapracowany :)

xyz

No roboty nie brakuje ;)

Kazimierz
@xyz

Jakie są widełki wynagrodzenia w tym miejscu i czy firma szuka tez osób bez większego doświadczenia? Widzę że znasz firmę od środka więc na pewno możesz powiedzieć mi coś na ten temat, takie informacje będą też przydatne dla innych kandydatów. :)

@Kazimierz

Raczej ciężko w takiej branży szukać pracy bez jakiegoś doświadczenia i konkretnej wiedzy :)

Milo
@Kazimierz

Jak Ty sobie to Kaziu, przepraszam, wyobrażasz? Chcesz zostać lekarzem tak o, z ulicy? Mam nadzieję, że to tylko jakiś bot, który zadaje takie pytania w różnych miejscach, a nie ktoś bez powołania, kto wyczuł "piniondz" bo przecież teraz podobno takie dobre czasy dla pracowników ochrony zdrowia...

Banan
@Milo

Raczej bot od sztucznie generowanego ruchu na forum, takie mam przypuszczenia.

@Banan

Skąd te wnioski? chociaż możesz mieć racje, chyba nikt by nie zadał tak bezsensownego pytania tutaj.

@Banan

Tak czy tak sprawa rozwiązana, bo wszystko zostało dokładnie wytłumaczone więc nie ma się nad czym już rozwodzić :)

Aloha

Jak nastroje w nowym roku? :)

Kloe
@Aloha

Bez większych zmian. Jest w porządku ;)

Aloha
@Kloe

Fajnie wspominam to miejsce pracy, rozumiem że zostało tak jak było za moich czasow

5gwiazdek

nie mam za wiele do powiedzenia, więc wchodzę tu tylko, żeby dać 5 gwiazdek

Milna
@5gwiazdek

Zawsze coś można dodać jak się pracowało, jak to wyglądało, jak atmosfera przebiegała chyba że nie chcesz o tym mówić

5gwiazdek
@Milna

wszystko już zostało powiedziane, nie chcę powielać tego samego :)

Milna
@5gwiazdek

No w porządku, zatem poczytam trochę wcześniejszych wypowiedzi

Serdeczne życzenia Wesołych Świąt wszystkim :)

Ipoświętach
@:)

ooo bardzo miło z Twojej strony! chociaż przez święta to raczej się tutaj nie bywało, nie mniej jednak dziękuję w imieniu wszystkich za pamięć

@Ipoświętach

No, to teraz do dopełnienia życzę jeszcze szczęśliwego Nowego Roku ;)

Ipoświętach
@:)

to teraz chyba powinnam odpisać na to dopiero po nowym roku żeby tradycji stała się zadość

Anka

Z tego co wnioskuję to generalnie ludzie są zadowoleni z pracy w tym miejscu nie?

Anka
@Anka

Bo w zasadzie jest jeden hejter, a cała reszta broni ośrodka

@Anka

Nie ma co nawet na niego uwagi zwracać tak naprawdę ;) to świadczy tylko o nim. nie o pracy

@Anka

Ludzie są zadowoleni, ja również jestem zadowolona, nie wiem co tu więcej dodawać

info

Jeśli ktoś jest zainteresowany pracą to są wolne stanowiska dla lekarzy specjalistów

Aza
@info

Gdzie można znaleźć rzeczone oferty?

@Aza

Na stronie Kompendium24

Aza
@info

O bardzo dziękuję w takim razie, nie miałam pojęcia, że tam należy właśnie szukać ofert

@Aza

No tak mi się właśnie wydawało, że nikt o tym tu nie pisał, a strona sama w sobie może nie jest aż tak popularna jak powinna być :)

Laj
@info

Pierwsze słyszę o tej stronie również. A z tego co widzę, chyba powinnam ją znać.

Polecacie Państwo NZOZ Ośrodek Pomocy Zdrowiu?

Do leczenia tak, do pracy nie. Zachęcam do lektury postów niżej :)

Sen

Posty poniżej należą tylko do Ciebie, sfrustrowanego byłego pracownika, który nie potrafi zaakceptować przeszłości i iść dalej, tylko tkwi ciągle w jednym miejscu uważając, że robi cokolwiek właściwego poprzez ciągły hejt na firmę, z którą już nie ma absolutnie nic wspólnego :) Nadal mi Cię żal.

O hej, znowu Ty. Zaczynam traktować Twoją obecność tutaj już jako element rozrywkowy. (usunięte przez administratora)

@:)

Ja wciąż się zastanawiam czy się śmiać czy może jednak płakać nad losem tak biednego człowieka?

@:)

Chyba wybiorę dwie opcje jednocześnie, a co mi tam

@Sen

Szkoda strzępić przysłowiowego :)

@:)

Lepiej być ponad to, ale na oczernianie też nie można się zgadzać.

@Sen

Możecie się śmiać, możecie płakać. Wszystko mi jedno. Jak ktoś będzie zadawał pytanie to będę odpowiadał :) a wasze komentarze próbujące mnie do tego zniechęcić nic nie wnoszą :) jak macie ochotę podyskutować to po prostu Zadzwońcie, mój numer się nie zmienił :) a portal zostawcie do tego żeby ktoś się czegoś dowiedział, a nie do próbowania zniechęcenia mnie do dalszego pisania. Pracowałem w tej dyktaturze prawie 5 lat, to oznacza, że nie przejmuję się tym co kto napisze na mój temat :)

Inka

Dzień dobry. Czy mają Państwo komplet pracowników obecnie, czy może poszukują kogoś do pracy?

xzx
@Inka

Chyba teraz aktualnie nie ma żadnych ofert pracy :(

Inka
@xzx

Rozumiem. Nie zaszkodziło jednak zapytać. Będę zaglądać co jakiś czas, może kiedyś ulegnie to zmianie.

xzx
@Inka

Dokładnie tak trzeba robić, nie widzę innej opcji :)

Wyślij CV na maila.

Maryla

Rozumiem, że strona jest na bieżąco aktualizowana i jeśli potrzebuje coś z ostatniej chwili to również tam znajdę?

Strona
@Maryla

Tak, na stronie znajdzie Pani wszystkie potrzebne informacje, a w razie pytań zawsze można skorzystać z czatu (okienko wyskakuje od razu w dolnym rogu) bądź odwiedzić zakładkę kontakt :)

pinki
@Maryla

no i jeszcze jest prowadzony fanpage na facebooku, też warto sobie dać lajka i śledzić

Maryla
@pinki

O to o stronie na facebooku nie wiedziałam, przyznaje że nie za wiele korzystam, ale jeśli faktycznie wszystko jest aktualne to rzucę okiem :)

Zostaw merytoryczną opinię o Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Ośrodek Pomocy Zdrowiu - Żanna Kiesner - Warszawa

• Jak się pracuje w Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Ośrodek Pomocy Zdrowiu - Żanna Kiesner?

Zobacz opinie na temat firmy Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Ośrodek Pomocy Zdrowiu - Żanna Kiesner tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 20.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Ośrodek Pomocy Zdrowiu - Żanna Kiesner?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 8, z czego 2 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Ośrodek Pomocy Zdrowiu - Żanna Kiesner
4.9/5 Na podstawie 157 ocen.
  • Józefa Bellottiego 1
    01-022 Warszawa