Opinie o TTS Global Group Sp. z o.o. w Skoczów

Nasza firma zajmuje się kompleksową regeneracją silników, oraz skrzyń biegów. Zapewniamy własny transport na terenie całej Europy. Na wykonane usługi udzielamy 12 miesięcznej gwarancji. Zapraszamy do współpracy.

Branże: Mechanicy samochodowi

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o TTS Global Group Sp. z o.o. w Skoczów

Zewtrans

Skrzynia zamówiona w sobotę wieczorem. W niedzielę odebrana i środa dostarczona jak dla mnie cena i usługa ok polecam

@Zewtrans

Ciekawe ile Ci zaplacili za taki wpis ??

krzysztof Nowy wpis

Informuję wszystkich , iż Firma BV Servis dawniej Firma TTS Global Group juz nie istnieje w Rybarzowicach z powodu nie płacenia za wynajem . Aktualnie znajduje się pod adresem : ul Grażyńskiego 74 w Bielsku Białej . Proszę o kontakt osoby które zostały potraktowane nieuczciwie przez w/w firmy . tel 602 605 307 . Dziękuję.

Romek Nowy wpis
@krzysztof

Witam proszę podać Pana aktualny numer telefonu , ponieważ numernktoey Pan podał jest nieaktualny.

@Romek

602 605 307 - numer jest aktualny , możliwe ze bylem za granica i nie mogl sie Pan polaczyc . Pozdrawiam Krzysztof

Wiecie może czy w TTS Global Group Sp. z o.o. szukają chętnych na staż?

krzysztof

Firma TTS Global Group już nie istnieje ,prezes(usunięte przez administratora) zarejestrował nową pod nazwą BV Service Spółka z o.o z siedzibą w Rybarzowicach nip: 9372731153. Jeżeli nie chcesz być (usunięte przez administratora) tak jak ja , przed wpłaceniem zaliczki jedź i zobacz czy jeszcze w tym miejscu istnieje ta firma i jacy specjaliści za wschodu pracują .Jeżeli zostałeś (usunięte przez administratora) proszę o kontakt tel 602605307.

Ta firma i jej naprawy skrzyni biegów to totalna porażka. Utopione pieniądze. Skrzynia po ich regeneracji ciekła obudowa retardera pęknieta, dwa razy naprawiali, gdzie przy drugim razie skrzynia uległa totalnemu uszkodzeniu, bo nie dali szali na łożyska wałki rozeszły się na boki. Skrzynia szrot. Dali części z mojej skrzyni gdzie po raz kolejny robiłem naprawę skrzyni w innym miejscu gdzie nie opłacili nadal faktury za naprawę tej skrzyni . Brak kontaktu z właścicielami. Nie odbierają telefonów. Nie odpisują na e-maile. Nie opłacili faktur za poniesione koszty. Nie polecam tej firmy. Nie dajcie się nabrać na ładnie pomalowany ich produkt tak jak ja dałem się nabrać. Zero profesionalizmu zero umiejętności zero kontaktu jak jest problem to kontakt się urywa. Sprawa trafi najprawdopodobniej do sądu. Firm poszkodowanych jest coraz więcej .

Brałeś udział w rekrutacji na [stanowisko] w firmie TTS Global Group Sp. z o.o.? Podziel się swoimi wrażeniami! Jak długo czekałeś na odpowiedź rekrutera po wysłaniu CV? Z ilu etapów składał się proces rekrutacyjny?
Leszno
Vikoria

Zdecydowanie nie polecam jako klient. Skrzynia do DAF miała być od ręki, zapłacono elixirem więc kasa od razu była, po różnych perypetiach i kłótniach skrzynia dotarła po 12 dniach, jak się okazało nawet nie była złożona i bez części w dniu zamówienia (ewidentne kłamstwo i oszukanie). To na prawdę tylko w skrócie. Kiedy chcieliśmy zrezygnować z zakupu to obiecali mi zwrot 1000 zł za opóźnienie terminu, niestety 3 miesiące zwodzą obiecują i kłamią, a kasy nadal brak. Obawiam się że z w razie gwarancji będzie duży problem. Jednym słowem Omiń tą firmę!

Robert

Jaka atmosfera panuje w tej firmie ?

Judyta

Co tu tak cicho? Jak się pracuje?

Zizu

Co masz na myśli?próbuje się skontaktować z nimi w sprawie reklamacji .bez skutku

Wera1
@Zizu

Jak przebiegła reklamacja?

Zostaw merytoryczną opinię o TTS Global Group Sp. z o.o. - Skoczów

TTS Global Group Sp. z o.o.

TTS Global Group Sp. z o.o.