Remmarco

Opinie o Remmarco

haha

Jeśli chodzi o remmarco to to wiele prawdy jest w tych komentażach. Pracowników nie szanują,premii brak,ciast za niższą cene też pracownicy nie mają.Za to są kary pieniężne i to nie takie małe bo nawet do 1000zl i tylko polacy,bo pracują też ukrainki i one są zwolnie z jakichkolwiek kar gdyż Szefowi jest ich żal,a swojego wolą gnojić. A święta?to dopiero żeźnia niedość że po 12godzin to na zmiane po 700 blach jeśli chodzi o deserówke i tak przez 7dni w tygodniu a na koniec ani pocałuj mnie w [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] ani dziękuje,a o premii pieniężnej to można pomażyć. Dla tych co chcą iść tam do pracy to życzę powodzenia.

Zostaw opinię o Remmarco - Białe Błota

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Remmarco