Opinie o Kancelaria Prawna Directus Sp. z o.o. w Wrocław

counter
5 44 70 5 1
Patrycja

(usunięte przez administratora)Pan podczas rozmowy telefonicznej zapewniał że moje szanse wypisania mnie z BIK są duże chociażby dlatego że bank to sąsiednie firma obiecywał że czas 9d 4 do 6 tygodni A minęły już praw8e 3 miesiące. Kiedy pisze @ do Pani która prowadzi moja sprawa ona w ogóle nie odnosić się do treści moich maili i wysyła rzeczy o które nie proszę. Bardzo żałuję że podjęłam współpracę z tą firmą bo straciłam tylko i az2tysiace. (usunięte przez administratora)

Niezadowolony

Jak nie jestem zadowolony z pracy kancelarii, od 5 grudnia 2019 roku usuwają mi jeden wpis w BiK i jak do tej pory usunąć nie mogą. Żenada.

nick

Polecam w kwestii problemów z bikiem. Bardzo dobra kancelaria.

Yulya12 Nowy wpis
Klient

Mam dobre doświadczenie z tą firmą więc mogę polecić. Pełna profeska!!!

Anna Barańska Nowy wpis
Klient

Polecam tę kancelarię. Skutecznie pomogli mi ze złymi wpisami w BIK-u (które notabene nie były z mojej winy bo SKOK Stefczyka nie radził mnie poinformować, że mam jakiekolwiek zaległości - ani jednego telefonu, pisma - NIC). Więc kancelarię Directus polecam, przed Skokiem Stefczyka ostrzegam. Anna Barańska.

Aron Nowy wpis
Klient

dobra kancelaria i skutecznie pomaga ze sprawami z biku.

Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 57 dni.

Jakie godziny pracy przyjęte są w firmie Kancelaria Prawna Directus Sp. z o.o.?

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Natalia
@Niezadowolony

Witam, pracuję w dziale obsługi Klienta. Proszę o podpisanie się swoim imieniem i nazwiskiem, zweryfikujemy sprawę. U nas każdy klient ma przydzielonego pełnomocnika z którym jest w stałym kontakcie. Pisanie anonimowych komentarzy w internecie niestety nie pozwoli nam wyjaśnić zaistniałej sytuacji.

@Natalia

Cofam swoją opinie. Sprawa została rozwiązana pozytywnie.

tomek_a
@Natalia

Dzień dobry. Jak dotąd to mam mieszane uczucia na temat Kancelarii. Początkowo wspaniały kontakt. Jednak gdy wyrok zapadł (pozytywny dzięki Kancelarii) kontakt się urwał. w/g informacji z banku zasądzone mi pieniądze bank przelał do Kancelarii. a ja czekam na rozliczenie i na moje pieniądze ponad miesiąc. Pozdrawiam

tomek_a

Witam. Nazywam się Tomasz Arendarski

Anna Pach
@Patrycja

To moze trzeba pomyslec, ze jest pandemia i banki tez wolniej weryfikuja sprawe? Pani z ktora rozmawialam wyjasnila co i jak. Z 4 tygodni zrobilo sie prawie 7 tyg.ale usuneli mi wpis i nie musialam czekac 5 lat na zdjecie blokady. Ja jestem bardzo zadowolona.

@Anna Pach

Może i tak może masz rację ale nie zmienia to faktu że nie odpisuje na maile i nie odnoszą się do nich A ja nie wiem na czym stoję.

Natalia
@Patrycja

Witam Pani Patrycjo, pracuję w dziale obsługi Klienta KP Directus, bardzo proszę o kontakt na adres e-mail: kontakt@kpdirectus.pl Pozdrawiam.

Beata
@Patrycja

Pani Patrycjo mam ten sam problem. Kase wzięli obiecywali że do 6 tygodni sprawa będzie zamknięta. A trwa już 5 miesięcy i dalej nic nie wyczyścili

Kajra
@Patrycja

u mnie zlecona sprawa trwała prawie miesiąc dłużej niż mówiono, ale na szczęście usunęli mi zły wpis z banku PKO Bank Polska i można było spokojnie uzyskać kredyt ;)))

Wojciech M
@Kajra

A w przypadku mojej sprawy zakładano, że będzie to trwało 3 miesiące, a po 3 tygodniach dostałem wiadomość, że już załatwiono moją sprawę z Alior bankiem ;) Pozdrawiam, Wojciech Majewski.

Ala
@Patrycja

witam, Chcialabym skorzystac z uslug tej kancelarii. Jak rozwiązała sie Pana sprawa ? Pozdrawiam

Wojciech M.
@Ala

Usunęli mi złe wpisy z Alior Bank z Biku i Ze związku Banków Polskich. Po tym już nie blokowało mnie to w banku i dostałem hipotekę o którą sie ubiegałem

Pracuś
@Patrycja

U mnie podobna sytuacja, miało być wszystko, załatwione bo współpracują z bankami a po 8 miesiącach odpowiedź że wyczerpali możliwości i nie ma możliwości pomocy. Kasa oczywiście z góry zapłacona, tylko za co.

Pracuś

@Pracuś

a ty nie wiesz, że to forum dla pracowników a nie dla klientów? jeśli tak samo radziłeś sobie z czytaniem przy podpisywaniu umowy z bankiem to nic dziwnego, że wieczne problemy.

@Ala

Na szczęście udało się usunąć te wpisy, ale trwało to długo. Tak wiem, że te wpisy bank tam umieszcza na 5 lat więc i tak mi skrócili czas ich przetwarzania.

@Patrycja

Zgadzam się z tobą miałam podobie to są naciągacze a za sprawę która oni mi prowadzili zapłaciłam dużo a okazało się że mogłam sama sobie załatwić telefonicznie i też tak zrobiłam że zadzwoniłam i usunęli mnie z bik oni zabrali kase i(usunięte przez administratora)zrobili prosiłam wielokrotnie o rozmowę ale do dziś nie raczył się odezwać

andrzej m.
Klient

pomogli mi z tym co (usunięte przez administratora)mi w pseudo kancelarii centrum z krakowa. dziękuję. jednak warto zapłacić 2 stówki więcej i mieć coś porządnie zrobione niż kancelaria centrum.

Honorata

Dzień dobry, czytam, że macie bardzo dobre opinie o Kancelaria Prawna Directus. Przyjemnością więc by było móc się od pracowników kancelarii czegoś nauczyć. Nie wiecie czy może jest szansa na jakiś staż lub praktyki? Liczę na Waszą odpowiedź, będę wdzięczna.

Polecam tą kancelarię.

M.B
Klient

Witam, podchodziłam do sprawy mojego wykreślenia BIK bardzo sceptycznie. Zgłosiłam się do kancelarii chyba nie licząc na sukces. I spotkała mnie ogromna niespodzianka. Chociaż musiałam uzbroić się w cierpliwośc to opłacało się. Wszystkie wpisy o których pisałam zostały usunięte. Pełna profeska, zero konieczności ingerencji z mojej strony. Bardzo gorąco plecam niezdecydowanym i zabieganym. Po załatwieniu wstępnych formalności - zero mojego udziału. Wszystko załatwiono za mnie. Gratuluję i jeszcze raz polecam tę kancelarię. Jeśli będzie taka potrzeba na pewno skorzystam jeszcze raz - chociaż nie ukrywam wolałabym uniknąc takich sytuacji na przyszłość no ale to tylko życie.

Krzysztof

To z pewnością najlepsza kancelaria prawna z jaką kiedykolwiek współpracowałem. Rzetelna i fachowa pomoc już od momentu nawiązania współpracy. Później wszystko załatione tak jak być powinno. Na pewno kancelaria godna zaufania. Serdecznie dziękuję za poświęcony czas, kontakt i profesjonalną pomoc całej kancelarii Directus. z Poważaniem Krzysztof Urbański

Rekomendacja
@Krzysztof

Również polecam. Tak jak pisałam wcześniej udało im się usunąć wpis z citi handlowy.

kasia
@K23

A pani miała kartę kredytową w citi? Bo byłam dziś w banku i okazało się, że mam wpis w BIku przez ten bank.

Al2222
@kasia

Dołączam się do pytania o ten bank bo też się okazało że mam problem z tym wpisem w bik

nick

Polecam w kwestii problemów z bikiem. Bardzo dobra kancelaria.

Paula
@nick

Możesz podać jakieś swoje dane ? Mam kilka pytań. Z góry dziękuję

kasia
@nick

też poproszę, też mam pytania.

Maciej Sobecki
Klient

Sprawa trwała o tydzień dłużej niż było mówione w analizie BIK, ale ostatecznie przywrócili mi pełną zdolność kredytową. Obsługa firmy też OK.

Tomasz

Zdecydowanie polecam, miła konkretną obsługa. Moje dwie sprawy załatwione w 100%.POLECAM I DZIĘKUJĘ. JESTEM CZYSTY

@Tomasz

A u Pana był BIK czy Bankowy Rejest?

Tomasz
@K23

Jedno i drugie. Bank PKO.

@Tomasz

Dziękuję. U mnie Citi handlowy i też się udało z pomocą kancelarii wyjść z bik. dziękuję za odpowiedź. pozdrawiam ;)

Agnes agnes
 Rekomendacja

Polecam te Kancelarie ,ponieważ wyciagneła mnie z wszystkich negatywnych wpisów w bazach ,trwało to moze 2 miesiace ale bardzo opłacało się czekać .Moja zdolność kredytowa została pozytywnie zatwierdzona przez bank :) Co mnie bardzo cieszy ponieważ po nowym roku kupuje mieszkanie .Jeżeli ktoś ma problem tak wielki jaki miałam ja z brakiem zdolności kredytowej to naprawdę szczerze sumiennie polecam.Kontakt z Kancelaria bardzo szybki odpis na mail bardzo szybki.

Igor
Użytkownicy czekają na odpowiedź 160 dni.
Kandydat

Czytałem, że Kancelaria Directus wygrała ranking na skuteczną kancelarię 2020. Czy można tam się dostać na praktyki? Nie znalazłem takiej informacji na stronce że szukają. Prosiłbym o jakieś info. Dziękuje ;)))

Honorata

Mam pytanie odnośnie kariery w Directus. Czy odbywają się tam praktyki dla radców prawnych? Dzięki.

Kaja
Użytkownicy czekają na odpowiedź 165 dni.
Kandydat

Dzień dobry. W najnowszym zestawieniu najlepszych kancelarii prawnych w Polsce, Kancelaria Prawna Directus znalazła się na drugim miejscu wśród kancelarii z Dolnego Śląska. Czy ktoś się orientuje czy można zrobić tam aplikacje radcowską? Na stronie internetowej nie znalazłam takiej informacji. Będę wdzięczna za odpowiedź.

Piórkowski
Klient

Nie polecam tej kancelarii pod żadnym pozorem, ludzie uważajcie! Mieli mi usunąć trzy wpisy, zapewniali mnie na 100% że usuną, zażądali 2200zł, sprawa miała trwać do czterech tygodni, trwała 6 miesięcy w następującej części: Po trzech miesiącach, po napisaniu do nich kilku maili, odpisali że jeden wpis został rzekomo usunięty z rejestru. Drugi po 6 miesiącach, bez skutku, wpis został, pieniądze wzięli, wydzwaniam codziennie po 20x i nie odbierają. Mało tego pobrałem raport BIK i ten wpis który rzekomo usunęli, dalej jest. POD ŻADNYM POZOREM NIE WYSYŁAĆ IM PIENIĘDZY, ZLODZIEJE 8 HIENY!

Ola
@Piórkowski

Piszesz, że trzy wpisy, potem, że dwa. Jeden, że usunięty, a drugi widzisz, coś się gubisz w tym opisie.

Aga
Klient

Polecam tą kancelarię. Bardzo miła obsługa, przystojni panowie i profesjonalne podejście do mojej sprawy. Jako laik w ogóle nie wiedziałam co z czym i dlaczego. Jeśli kiedyś będę potrzebowała jeszcze pomocy to z pewnością skorzystam z tej kancelarii. Serdecznie pozdrawiam ;))))

Karolina131
@Aga

Zgadzam się z opinią. Bardzo miła obsługa. Także polecam.

Zostaw merytoryczną opinię o Kancelaria Prawna Directus Sp. z o.o. - Wrocław

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Kancelaria Prawna Directus Sp. z o.o.
5/5 Na podstawie 44 ocen.
  • Zobacz wywiad
  • Aleksandra Hercena 3-5