Opinie o Ekoposadzki Sp. z o.o. w Gliwice

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Ekoposadzki Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Ekoposadzki Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Obróbka kruszyw mineralnych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Ekoposadzki Sp. z o.o. w Gliwice

Jak wygląda podstawa wynagrodzenia w Ekoposadzki Sp. z o.o.?

Eko Nowy wpis

17,50 na rękę + premia za obecność, jak jesteś kumaty i nie walisz w (usunięte przez administratora) to chłopaki Cię docenią finansowo...

Nowy wpis

@Eko

To stawka dla Pomocnika, można awansować i otrzymywać wyższa stawkę..

Boss

Pracuje w tej firmie 2 lata i muszę powiedzieć innym co sądzę o tej firmie . To tak to wygląda pracuje się po 12 godzin dziennie nie jest to lekka praca , zarabia się jak przerobi się 300 godzin miesięcznie to na rękę 6 tys żadnego szału nie ma . Atmosfera do kitu ... jest.

@Boss

Szanowny Panie, gdyby pracował Pan u nas 2 lata to by Pan wiedział, że w razie jakiś niejasności lub wątpliwości zawsze jesteśmy otwarci na rozmowę. Zachęcamy się przełamać i umówić z Zarządem na rozmowę, gdyż publikowanie takich, nie prawdziwych komentarzy szkodzi firmie o którą zarówno pracodawcy jak i pracownicy powinni dbać. Pana zachowanie, świadczy o tym, że nie jest Pan związany z firmą, nie dba Pan o jej dobre imię lub już Pan u nas nie pracuje, lub jest na chorobowym i za chwile przestanie pracować. Takich ludzi niestety nie potrzebujemy jest to obciążenie nie tylko dla firmy, lecz również dla całej brygady, która ma więcej pracy, nie może liczyć na takie osoby i często przez takich pracowników zostaje z dnia na dzień z problemem. Każdy ma wybór, jeżeli warunki pracy mu nie odpowiadają wystarczy z nami porozmawiać i jeżeli nie będziemy w stanie spełnić oczekiwań może zmienić pracę, nie jesteśmy obozem pracy przymusowej :) Pracownicy, którzy z nami współpracują od wielu lat są niezwykle cenni dla firmy, szanujemy ich zaangażowanie i są głównym motorem napędowym rozwoju naszej firmy. Z roku na rok, mimo ciężkiego okresu w zeszłym Covid-owym roku staramy się poprawiać warunki pracy i płacy. Zatrudniamy personel na umowę o pracę, płacimy pełen ZUS, co w naszej branży nie jest popularne, co sprawia że ciężko konkuruje się nam z takimi firmami. Zapewniamy dietę, nocleg (dobre warunki, nie oszczędzamy na tym) oraz gwarantujemy dojazd. Dodatkowo oprócz podstawy wypłacane są premie, w w przypadku szybkich realizacji ryczałty, które są dużo większe niż umówiona stawka. Dodatkowo, każdy Pracownik, który jest wstanie nauczyć się pełnej technologii, zdobędzie odpowiedni staż ma możliwość awansu i wzrostu wynagrodzenia.

RDM ???? Nowy wpis
@Ekoposadzki Sp. z o.o.

Firma. Ok. Klimat i zorganizowanie tworzą głównie pracownicy, poznałem w tej firmie dużo różnych charakterów z jednymi dało się świetnie porozumieć, z inny średnio... To jaką emanujemy energią odbija się od innych ludzi i wraca do nas, to oczywiste. Ekoposadzki to świetna profesjonalna firma, będę was dobrze wspominał. Chłopaki robią dobrą robotę dużym nakładem siły psychicznej jak i fizycznej, życzę samych podwyżek i wszystkiego najlepszego na święta i w nowym roku. Pozdrawiam.

Zostaw merytoryczną opinię o Ekoposadzki Sp. z o.o. - Gliwice

• Jak się pracuje w Ekoposadzki Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Ekoposadzki Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Ekoposadzki Sp. z o.o.?

Ekoposadzki Sp. z o.o.

Ekoposadzki Sp. z o.o.