Ekoideal Sp. z o.o.

Katowice

Ocena pracodawcy 2/6

na podstawie 13 ocen.

Ekoideal Sp. z o.o.
2 13 6 1

Opinie o Ekoideal Sp. z o.o.

Robert

@Pulpit Jeżeli dobrze Cię zrozumiałem, to atmosferę wśród pracowników oceniasz pozytywnie, tak? Mógłbyś ponadto napisać, proszę, za co konkretnie firma Ekoideal ucinała Ci coś z pensji? Bardzo istotne jest to, aby opinie były merytoryczne oraz prawdziwe. Napisanie więcej informacji o tym wszystkim, sprawi że Twoja opinia będzie bardziej wiarygodna.

Pulpit

Pracowałem w firmie kilka miesięcy. Na początku obietnice zarobkowe bardzo dobre. Potem tu obcięli za to,tu za to,to za to a tam za tamto. Szef panicz wszyscy się bali, niesłusznie, bo to on największy strachuś w firmie. Niektórzy ludzie których poznałem wspominam nawet miło. Praca bardzo ciężka a zarobki w żaden sposób nie adekwatne do wykonywanej pracy

MM

Zgadzam się z przedmówcą, firma niewypłacalna...

toto

niewypłacalna firma raczej nie polecam...

Zostaw opinię o Ekoideal Sp. z o.o. - Katowice

 

Jeżeli masz dowody lub świadków potwierdzających Twoją wypowiedź zostaw nam swoje dane kontaktowe. Twój komentarz zostanie zweryfikowany pod kątem prawnym i poprosimy Cię o pisemne potwierdzenie opinii (do podanych danych wgląd ma tylko Administrator zgodnie z art. 6 lit. f RODO.)

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Ekoideal Sp. z o.o.