Opinie o Extrego Sp. z o.o. w Świlcza

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Extrego Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Extrego Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Firmy transportowe i spedytorzy morscy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Extrego Sp. z o.o. w Świlcza

Uczciwy.

no cóż jak ktoś chce robić 1300km dziennie to zapraszamy tam, fachowcy w zarządzie z każdej strony nie dajcie się w to nabrać mówię do was zawodowi kierowcy, mam nadzieję że ten post wam pomoże, bo można by dużo pisać, stanowczo odradzam pracę w tej firmie.

Kiero
@Uczciwy.

Jeżdżę tu już dość długo i trasy są różne nie ma reguły czy 1300 czy 500 wszystko zależy od zlecenia ale ogólnie firma ok

Piotrek
@Uczciwy.

Firma naprawdę w porządku. Jeżeli kierowca jest ogarnięty i sumiennie wykonuje swoje obowiązki to będzie zadowolony ze współpracy z Extrego a Extrego ze współpracy z kierowcą. Rozliczenia błyskawiczne

@Kiero

Nie rozumiem takich osób co chcą jeździć jak "wokół komina" 30 km dziennie i zarabiać tyle co na międzynarodówce to naprawdę jest niepoważny

Były
@Łysy

Wiesz ,powiem Tobie tak ,byłem pracownikiem tej firmy ,obecnie jeżdżę po Polsce ( nie wokół komina),a moje zarobki nie odbiegają od tych w Extrego. Po pierwsze jestem codziennie w domu , weekendy wszystkie w domu( zdarza się w tygodniu, że co drugi dzień),bo to zależy gdzie jadę, a po drugie jak przeliczałem wydatki z jazdą na międzynarodówce a obecną pracę to z ręką na sercu - teraz zarabiam o 20% więcej niż w Extrego. Kwestia znalezienia dobrego i uczciwego pracodawcy. Co do postępowania i traktowania pracowników ( nie tylko kierowców)przez Pana Andrzeja nie będę się wypowiadał,zostawię to bez komentarza.

@Były

To zależy co komu pasuje ale jeżeli ktoś ma małe dzieci i kocha żonę tak że świata poza nią nie widzi to rzeczywiście lepiej jeździć na krajówce a jak ktoś jest wolny dzieci odchowane i lubi zwiedzać inne kraje to zdecydowanie międzynarodówka bo trasy są ciekawe

Zauważyłem w ofercie na spedycje, że mile widziani są kandydaci z własną bazą klientów. czy to wpływa już na sam proces reakcyjny? Osoby zgłaszające się bez niej wypadają nieco gorzej? i jak wygląda ich sytuacja jeśli się dostana? Jaka baza zostanie udostępniona? I czy osoby przychodzące z nią nie maja do niej dostępu?

Lidka

Po ostatnim wątku już teraz nie wiem, są zatrudniane Panie na spedycje, czy nie? :) widzę właśnie dwie oferty na Katowice oraz Wrocław. Czy to 7 tys netto to podstawa? Jakie premie teraz przy tym występują? wiem tyle, że to jakiś „wysoki procent”. Odniesiecie się do całkowitych zarobków? i jaka występuje atmosfera we Wrocławiu?

Jack

Pracuje tu już ponad rok na C+E jestem zadowolony ze współpracy na początku Jam był system 2/2 to było wszystko w porządku niestety tak jak ktoś pisał wcześniej na siłę wcisnęli nam 3/3 z czym jeszcze mona było się pogodzić bo wynagrodzenie było stale co miesiąc. Niestety jest wiele zmian i idzie do 3/1 gdzie chyba większość się przez to zwolni. Auta maja rewelacja duże kabiny, nowe auta dbają o komfort kierowcy wynagrodzenie na czas. Spedytorzy to inna sprawa bardzo nie przyjemna kobieta na spedycji kierowniczka wulgarna i wszystko wiedząca. Chłopaki z floty zawsze pomocni chociaż zmieniło się ich już kilku od tego czasu. Ktoś pisał o Mateuszu dla mnie bardzo konkretny ma ogromna wiedzę i zawsze pomocny jak jest problem to w nocy pomoże rozwiązać kłopot został sam a to co pisałeś ze nie dotrzymuje słowa to chyba musiałeś coś zrobić… Nie odbiera tel często ale z tym już się przyzwyczailiśmy dla nowych to informacja ze jak jest potrzeba to przez chłopaków z floty zawsze się skontaktujecie. Trochę słabo opisałeś gościa który pomaga w trasie dlatego się wstawię każdy ma wady. Ogólnie firma na duży plus system nie dla mnie ale od ludzi po samochody duży plus.

Rzeszowiak
@Jack

Jak ktoś chce na dzień dobry złote góry to niestety ale tego nie ma - trzeba zapracować bo nie ma nic za darmo, chcesz jeździć będziesz jeździł bo kierowca to zawód (i to wcale nie lekki jak się niektórym wydaje) a nie tytuł a jak komuś nie odpowiada to innych możliwości zarobkowania jest sporo

Extran
@Jack

Chłopaki z floty i spedycji ok, ale właśnie przez Mateusza jest tam taka rotacja. Jest ordynarny, nie szanuje drugiego człowieka i jest bezczelny, a wcale nie zabiega tym swoim sposobem bycia o interesy firmy.

Wercia
@Extran

Nie ma kobiet na spedycji? Padła wzmianka o chłopakach i chcę się dopytać, bo może bym aplikowała. Co do problemów z niektórymi osobami to gdzie to zgłaszacie? Jak od tej strony układ działo i struktury wygląda? Jest z kim rozmawiać?

Specjalista ds. Kadr i Płac

Rekrutacja przebiegła przede wszystkim w bardzo miłej atmosferze, obowiązki, jak i oczekiwania względem kandydata na dane stanowisko zostały jasno określone. Był czas na pytania i odpowiedzi.

Pytania dotyczyły wykształcenia, poprzedniego zatrudnienia, pojawiło się również kilka pytań sprawdzających wiedzę z zakresu prawa pracy oraz kilka pytań sytuacyjnych.

logo firmy Kierowca Kat. C+E
Solec Kujawski
Drobex Agro Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy Project Execution Assistant/Asystent ds. realizacji projektu
Sosnowiec
CP Consulting Engineering Services

Firma na rozmowie prezentowała się dość dobrze i profesjonalnie, mimo zapewnienia ze strony rekruterki o informacji zwrotnej po przeprowadzonej rozmowę rekrutacyjnej (nawet z odmową zatrudnienia) dostanę informacje, niestety informacji takiej nie było. Skoro jest zapewnienie to miło byłoby słowa dotrzymać.

Jak wygląda rozmowa w Extrego S.A. na stanowisko Specjalista ds. Kadr i Płac? Z iloma osobami się rozmawia? 23 listopada pojawiło się ogłoszenie.

druid

Wyjazd z Rzeszowa do Zgorzelca i powrót również busem. Czasami trzeba czekać kilka lub kilkanaście h na dojeżdżającego kierowcę. Bywało 7 kierowców w jednym busie. Zmiana systemu 2/2 na 3/3 kasowo jakieś 7500 netto. Pytania z biura o 3/1 i oferowanie stawek nie wiem nie wnikałem. Sporo UK i zachód brak stałych kółek,nie ma kłopotu z parkingami płatnymi wręcz zalecają. Ktoś wspominał o koszulkach hmm nie dają nic nawet butów roboczych da się wyprosić o rękawiczki. Umowy ciągle na rok i na rok tak do 4 razy chyba sztuka. Brakuje relacji z kierowcami i słuchania tego co mają do powiedzenia. Do prezesa trafia info jedynie z floty a kierowców o zdanie się mało kto pyta. Wypłaty na czas, wpadają ekstra pieniądze za dodatki. Robisz swoje nie dzwonią do Ciebie obsługa zlecenia poprzez tel. Na obecną chwilę kilka zestawów stoi i czeka na kierowców po zmianach na 3/3 kilku zachorowało, killku odeszło. W zasadzie bez pytania na siłę wcisnęli 3/3. Chłopaki mają rodziny i wolą zdecydowanie 2/2. Brakuje komunikacji i pytania o potrzeby kierowców. Najczęściej rozmowy kończą się na kiepskich argumentach i wciskaniu tego co chce biuro. Firmę polecam pracuje się dobrze. Chłopaki mają tendencję do narzekania jak wszędzie ktoś na początku powiedział to jest (usunięte przez administratora) TRANS ALE W ŁADNYM OPAKOWANIU Coś w tym jest przyglądając się bardziej szczegółowo

Ashek
@druid

Witam jak wyglada system 3/3 3 tygodnie trasa i 3 tygodnie przerwy ? Pytam bo nie wiem jak to rozumieć

Prezes
@Ashek

Tak 3 trasa i 3 wolne ale już takiej opcji nie ma. Zatrudniają 3 trasa i tydzień w domu. Na umowę lub działaność. Generalnie ładne opakowanie. Wypłaty są na czas to fakt. Umowa jest pisana na najniższą krajowa a cała reszta ustalona na gębę. Podstawa 10tego na konto A 20 reszta Jedni kierowcy za załadunek ręczny mają 25e a inni 50e bez względu czy to paleta czy naście jak dłużej pracujesz to wywalczysz 50e. Większość ludzi od spedytorów po księgowość mega szacunek super ludzie. Atmosfera w biurze również mega. Pełnomocnik Mateusz który zajmuje się komunikacja dyrektora z resztą jest bezczelny, kłamie aby tylko dopiąć swego. Jak coś obieca często zapomina. Dlatego zalecam zapisywać wiadomości i cokolwiek ustalacie niech wam tam potwierdzi spedytor czy Mateusz np w sms. Podstawa przy rozliczeniu. Mateusz powinien nauczyć się rozmawiać z kierowcami i słuchać co mają do powiedzenia niestety tego mu brak oraz kultury osobistej a konsekwencją są konflikty i chamskie odzywki. Trzeba wypisać cmr czasami i kartę wyjazdu, paliwo wydatki etc jak w każdej firmie. Sporo UK się robi i ładunki szukane po giełdach nie ma stałej roboty. Gdyby nie system 3/1 pracowalbym tutaj nadal ale ostatnie kółka i zmieniam są firmy które oferują lokalnie 2/1 lub 2/2 w podobnych pieniądzach. Było miło w extrego ale czas zawijać zabawki.

Kierowca

Miałem zmieniać firmę i przenieść się do Extrego, ale po przeczytaniu komentarzy i praca wylacznie w systemie 3/1 na C+E stwierdziłem, że rodziną ważniejsza i nie mam sobie co szukać, choć nie powiem stawka 680zl/dzień na wlasnej działalności mnie kusiła.

Larkis

Polecam jak ktoś szuka pewnej roboty

Brodacz
@Larkis

Pewnej roboty to dzisiaj nie brakuje tylko nie każdemu taka praca pasuje że jesteś gościem w domu dobre dla rozwiedzionych i singli jeździłem to wiem coś na ten temat

@Brodacz

witam, mogę prosić o szczegóły odnośnie tego stwierdzenia o byciu gościem u siebie w domu? jak długo mąż będzie miał szansę w nim tak naprawdę przebywać po zatrudnieniu się tutaj? liczy się dla mnie konkret

Brodacz
@Joanna

A to ty nie wiesz jaki jest system pracy kierowcy na międzynarodówce ?

Andżelika
@Larkis

A kobiety na kierowców przyjmują ? Mam doświadczenie jako kurierka

@Andżelika

Powiem szczerze bez doświadczenia na międzynarodówce szczególnie trasy do GB może być ci ciężko. Przeprawy promowe,odprawy celne,terminale,papiery.. trochę tego jest. Jazda tylko po PL niewiele pomoże bo międzynarodówka a krajówka to niebo i ziemia chyba że znasz jakiegoś doświadczonego kiero to w razie czego telefon i się dowiesz

Zbychu
@Seba

Dokładnie. Ta robota to nie tylko jazda ale też inne dodatkowe obowiązki ale po pewnym czasie wszystko można ogarnąć - kwestia wprawy

@Seba

Czyli nie przeszkolą? teraz zainteresował mnie temat pracy kobiet, zatrudniała się jakakolwiek kiedyś? tutaj widzę, że jeden Pan pisał o dodatkowych obowiązkach, chodziło o te z papierami czy jakieś jeszcze tu w firmie szczególne dają?

Zbychu
@Joanna

Teoria teorią a praktyka praktyką ja np wcześniej jeździłem w innej firmie więc było mi łatwiej ogarnąć niektóre sprawy

malutki
@Seba

wszystko zależy od człowieka mnie na dzień dobry do GB wysłali (5 lat temu) żyje ;]

king

Uważam Extergo za rzetelnego i porządnego pracodawce. Zawsze wszystkie wypłaty dostaje o czasie, moge liczyć na wsparcie, dodatkowe premie i wyrozumiałosć. A w samej firmie panuje przyjemna atmosfera dzięki czemu aż chce się tu przychodzic

Kamil
@king

A jak z rotacją?

@Kamil

Przemiał ludzi jest niesamowity, pracodowaca nie umie utrzymać pracownika, po 6 miesiącach każdy odchodzi. Nie polecam

@Anonim

Czy ktoś może teraz się odnieść do tej opinii sprzed trzech miesięcy? Jeszcze w okresie zimowym podobno była zwiększona rotacja a widziałam wątek, w którym warunki raczej były polecane. Coś się zmieniło czy to też od sezonu zależy? W zimie gorzej się pracuje?

Witam. Jestem zainteresowany pracą w tej firmie, fajnie to w ogłoszeniu wygląda ale nie napisane jest o wyjazdach i powrotach, czy jest to składem na bazę czy może busem gdzieś do ciezarowki się dolatuje. Proszę mi powiedzieć jak to wygląda. Dzieki

Kierowca

Ja to bym zadzwonił do biura no chyba że ci szkoda kasy na telefon to co innego ale faktem jest że firma jest profesjonalna pod każdym względem

Macias

Sporo dobrego o nich słyszałem. Powiecie coś więcej?

pico
@Macias

jest dobrze, jasne warunki współpracy

Koldi
@Macias

Trzymają się ustaleń, normalna umowa, więc jest ok

Bondo
@Macias

Warunki pracy ok, płacą zgodnie z tym co w umowie.

Huntet
@Macias

Moim zdaniem ok. Fajna kasa, pewna umowa, da się dogadać

@Macias

U mnie ok. Wszystko dowiezione w terminie. Pełen profesjonalizm.

Yuki

Profesjonalna i sprawdzona firma

Jolanta
@Huntet

Fajna kasa, to ile mniej więcej macie na myśli? Zostaje coś po opłaceniu miesięcznych rachunków? Macie same podstawy czy jest też jakiś system premiowy?

Dabo
@Macias

Dobrze jest, wszystko zgodnie z tym co w umowie.

Kito
@Macias

Pewni i sprawdzeni. Żadnych problemów nie było od samego początku współpracy.

Zaaki
@Macias

W końcu mam normalną robotę. Bardzo dziękuję za pomoc

Jolanta
@Zaaki

No a dowiem się w końcu coś o zarobkach? Tak wychwalacie tu wszyscy firmę, to chyba są to wysokie kwoty?

Obbi
@Macias

Mi pasuje. Zarówno kasa jak i umowa w porządku.

@Jolanta

a o jakim stanowisku ty mowisz, pozatym raczej podają stawki na ogłoszeniach to wszystko masz jasne

Broo
@Macias

Jeśli chodzi o warunki to jest dobrze. Raczej nie ma na co narzekać.

kierowca
@Macias

Pewna umowa, jestem już tutaj kawal czasu i nie zamierzam zmieniać pracy

Henq
@Macias

Praca godna polecenia. Jak chcesz pracować jako kierowca to moim zdaniem jedno z lepszych miejsc.

timos

pewna umowa, dobre pieniądze

Waldi

Dobre warunki pracy.

Kamyk
@Macias

W tej branży jedna z lepszych opcji moim zdaniem

Larkis
@Macias

Jak dla mnie firma jak najbardziej warta polecenia. Dobre warunki współpracy.

@timos

No stawka nie powala bo tyle ile obecnie oferują to minimum dla kierowców ale są takie firmy co lepiej płacą i to na podkarpaciu

Arik
@Macias

Ja jestem zadowolony, bo ani razu przez caly okres umowy nie było nieporozumień. Na tym samym stanowisku w innej firmie niestety nakład pracy przewyższal podstawę a tutaj wszystko jest umiarkowanie. Płaca w porządku.

Bożena
@Arik

Super, że jesteś zadowolony i chwalisz firmę. Mój mąż zamierza wysłać do nich CV. A jak z sobotami, pracujące?

borys
@Macias

Fajne pieniądze jako kierowca można wyciagnąć, wszystko dobrze zaplanowane, solidna umowa. Warto iść do nich na rozmowę, dużo wytłumaczą

Drejku
@Macias

Moim zdaniem firma dobra zarówno dla mniej doświadczonych jak dla osób które już trochę jeżdżą.

Luki
@Macias

Wszystko ok, bez żadnych "niespodzianek", trzymają się ustaleń, warto wszystko dobrze obgadać na rozmowie. Ja jestem zadowolony, a pracuję już trochę czasu

Ok
@Macias

Jak dla mnie dobra praca. Jasne warunki współpracy.

@Macias

Warto spróbować bo to jedna z lepszych firm transportowych w jakich pracowałem.

@Macias

Super dniówka, na pewno lepsza niż u konkurencji , dobrze można wyjść pracując u nich. Atmosfera luźna, można się dogadać w każdej sprawie

@Jerzy

Też tak uważam i ogromny plus że autko jest pod dom

Obbi

Pewna firma. Człowiek wie na czym stoi i nie ma zaskoczeń.

@Obbi

A pospać dają w nocy czy wydzwaniają jak w niektórych firmach ?

@Łysy

tzn., w jakim celu mieliby tu jeszcze wydzwaniać? Masz na myśli jeszcze jakąś dodatkową asekurację? W sumie ciekawe ile osób u nich obecnie pracuje, żeby dać radę tak wszystkich obdzwonić, widziałeś jeden z wątków gdzie polecają? Ciekawa jestem ilu oni mają bieżących klientów, skoro tyle poleceń się zebrało

@Joanna

Chyba nie zrozumialaś co napisałem

@Łysy

Widać że nie wiesz na czym polega praca kierowcy międzynarodowego i czasem się jeździ w nocy

@Seba

No właśnie dlatego chciałam się zorientować. Chyba tutaj jeździsz? Opowiesz jak obecnie pracę macie tutaj poukładaną i czy czasami zdarzają się jakieś problemy?

@Joanna

Robota pokładana a spedytorzy i dyspozytorzy są ok

@Seba

Oni mają jakiś dłuższy staż czy także u nich na dziale rotują? pytam, bo odnośnie kierowców ktoś pisał, że niby 6 miesięcy pracy tutaj to max.. bywało tak?

@Joanna

Tego to nie wiem ale uważam że spedycja zna się na swojej robocie co do rotacji kierowców też nie mam pojęcia ale jest jakaś firma gdzie nie jej nie ma ? Jeździłem wcześniej w SL to tam dopiero jest rotacja

@Seba

Znają się mówisz? To ciekawa jestem ile doświadczenia trzeba, żeby kogoś przyjęli i czy trudno się dostać. Wiadomo czy ktoś ze spedycji tu na forum jest, żeby napisać?

Jerzy

Ile wynosi dniówka na działalności ???

Magdalena

Proszę wysłać CV(rekrutacja@extrego.com), w tym momencie nie mamy wolnego wakatu, ale jak tylko się to zmieni- skontaktujemy się z Panem. Aktualnie rekrutujemy na kat. B oraz C+E

qwerty
@Magdalena

Czemu wycofaliście premie za spalanie dla kierowców? Czemu nie dacie zarobić kierowcom?(usunięte przez administratora)

Baśka
@Magdalena

A kobiety bez doświadczenia na międzynarodówce przyjmujecie ? Bo w ogłoszeniu jest że wymagane doświadczenie ale ja szybko się uczę

Kamil

Sporo dobrego o nich słyszałem. Tutaj też trochę pozytywów widzę. Jak myślicie? Warto próbować?

Lugen
@Kamil

Jest dobrze. Ogólnie przez ten czas jak pracuję jest dobrze, da się normalnie dogadać jak jest jakiś temat, to co w umowie to się tego trzymają. Rzetelny i solidny pracodawca.

@Lugen

Fajnie że auto jest przypisane do kierowcy a nie jak w innych firmach że wsiadasz po kimś i w trasę a auto nie dokładnie posprzątane lub nawet w ogóle i trzeba po kimś posprzątać

Lord

Na ten moment zero problemów. Jeżdżę i praca jest godna polecenia.

Ok

Cieszę się że znalazłem tutaj pewne zatrudnienie. Mam nadzieję że dalej będzie dobrze.

Łukasz

Jest wszystko ok polecam warto spróbować , ja tu już zapuściłem korzenie i uważam że współpraca z nimi to był dobry wybór

Sammu

Jeździłem trochę i moim zdaniem jest ok. Dobre warunki, nie ma jakichś problemów, da się dogadać w każdej kwestii co jest naprawdę ważne

Zostaw merytoryczną opinię o Extrego Sp. z o.o. - Świlcza

• Jak się pracuje w Extrego Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Extrego Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 84.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Extrego Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 62, z czego 39 to opinie pozytywne, 9 to opinie negatywne, a 14 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Extrego Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Extrego Sp. z o.o. napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Extrego Sp. z o.o.
3.5/5 Na podstawie 111 ocen.
  • Al. Tadeusza Rejtana 36 lok. 3/16
    35-310 Świlcza