Opinie o Extrego Sp. z o.o. w Świlcza

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Extrego Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Extrego Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Firmy transportowe i spedytorzy morscy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Extrego Sp. z o.o. w Świlcza

Były Kierowca

(usunięte przez administratora) Dyspizytorzy tragedia,niczego nie wiedzą i nie potrafią ogarnąć,same problemy. Jak się postawisz i pistanowisz zwrócić uwage to wielka obraza i dokuczanie,utrudnianie pracy ze strony biura. Auta to windy,załadunek_/_rozładunek czesto samemu,duzo jazdy do Francji i Angli czyli utrudnienia i niedogodności,częste Expresy. (usunięte przez administratora) Wszystkim odradzam tam pracy. Ostrzegam!!!

@Były Kierowca

Zapraszamy do bezpośredniego kontaktu, chętnie wyjaśnimy wszelkie wątpliwości.

Macias

Sporo dobrego o nich słyszałem. Powiecie coś więcej?

@Jerzy

Też tak uważam i ogromny plus że autko jest pod dom

Larkis

Polecam jak ktoś szuka pewnej roboty

malutki
@Seba

wszystko zależy od człowieka mnie na dzień dobry do GB wysłali (5 lat temu) żyje ;]

Alutka Nowy wpis

Cześć. Opiszecie mi pracę specjalisty ds. IT? widzę po ofercie, że przy 2 latach doświadczenia można zarabiać 6 800 zł. zastanawiam się na ile zakres obecnych zadań jest adekwatny do tych zarobków. polecacie aplikować?

@kierowca Nowy wpis

Popieram opinię kolegi że 3/4 tej ekipy do niczego merytorycznie muwiac brak słów na te (usunięte przez administratora)

Dział HR Extrego Sp. z o.o. Nowy wpis

Dziękujemy za podzielenie się swoimi przemyśleniami na temat naszego zespołu, jednak chętnie zapoznamy się z merytorycznym i konstruktywnym uzasadnieniem Pana/Pani opinii. Zapraszamy do bezpośredniego kontaktu.

dzień dobry, czego można się spodziewać na tej godzinnej rozmowie kwalifikacyjnej z opisu oferty dla specjalisty ds. IT? z czego polecacie się przygotować? zastanawia mnie również wynagrodzenie. Czy 5 000 zł to stały poziom? Nie widzę wzmianki o premiach więc wole się upewnić

Dział HR Extrego Sp. z o.o.

Jeśli chodzi o rozmowę kwalifikacyjną, to ważne jest dla nas zdobyte doświadczenie zawodowe i posiadane kwalifikacje, które pozwolą na jak najlepsze dopasowanie do naszego zespołu. Rozmowy przeprowadzane są max. do 1 godziny, zazwyczaj zajmują jednak ok 35-40 minut w miłej i spokojnej atmosferze. Nie stresujemy kandydatów:) Staramy się prowadzić proces tak szybko jak tylko pozwalają nam kandydaci:) i na bieżąco udzielamy wszystkim uczestnikom informacji zwrotnej. Zapraszamy do aplikowania nie tylko na stanowisko Specjalisty ds. IT. Dostępne ogłoszenia o wolnych stanowiskach w naszej firmie zamieszczamy m.in. w serwisie pracuj.pl, olx, FB. Linkedinie.

Specjalista ds. Kadr i Płac

Rekrutacja przebiegła przede wszystkim w bardzo miłej atmosferze, obowiązki, jak i oczekiwania względem kandydata na dane stanowisko zostały jasno określone. Był czas na pytania i odpowiedzi.

Pytania dotyczyły wykształcenia, poprzedniego zatrudnienia, pojawiło się również kilka pytań sprawdzających wiedzę z zakresu prawa pracy oraz kilka pytań sytuacyjnych.

logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy Operator Wózka Widłowego / Magazynier
Puurs
DSV Services Sp. z o.o.

Firma transportowa, która nie zapewnia czasu na sen kierowcom i operuje "od razu", ignoruje nie tylko ich podstawowe potrzeby, ale także stwarza ogromne zagrożenie dla bezpieczeństwa na drodze. Taka praktyka prowadzi do zmęczenia, znżenia, obniżenia koncentracji i zwiększa ryzyko wypadków. Firmy transportowe powinny priorytetowo traktować zdrowie i bezpieczeństwo swoich pracowników, aby uniknąć tragicznych konsekwencji.

@Anonim

Zgadzamy się z przedstawioną opinia. Jako firma transportowa zdajemy sobie sprawę z ogromnej wagi i znaczenia zapewnienia bezpiecznego środowiska pracy. Zapraszamy do kontaktu w celu wyjaśnienia wszelkich wątpliwości. Chętnie odpowiemy na Wasze pytania.

Ina

Hejka, kiedyś mi już mignęło to ogłoszenie dla specjalisty ds. floty widzę ze do dziś jest jeszcze dostępne. nie widzę byście odnosili się tu do niego. już po opisie widzę ze to praca na dwie zmiany, zastanawiam się na ile elastycznie można się z kimś ewentualnie zamienić? Z zespołem relacje są formalne czy bardziej koleżeńskie?

@Ina

Zapraszamy do bezpośredniego kontaktu, chętnie wszystko wyjaśnimy.

KP
@Ina

Możesz się zamienić, wtedy zmiennik ciągnie dwie zmiany. Relacje są normalne , jak masz na nie czas. Kilka miesięcy da się wytrzymać.

Były Kierowca

@Były Kierowca

Jak spedytor czy tam dyspozytor nigdy nie jeździł na międzynarodówce to skąd ma wiedzieć co i jak dla niego jest ważne żebyś dostarczył towar klientowi a reszta to twój problem

Baryła

Tylko że nie jest tajemnicą że SL nie przyjmuje kierowców bez doświadczenia a extrego nikt nie odbiera ani nawet nie odpisują na wiadomości a jak goodferry przyjmują bez doświadczenia ? bo chodzi mi o to żeby pojeździć gdzieś parę miesięcy góra rok i ogarnąć międzynarodówkę.

Bioły
@Baryła

SL teraz przyjmują bez doświadczenia bo flota duża i kierowców brakuje

Bogumił
@Były Kierowca

Przestań (usunięte przez administratora) pracuję jako kierowca i to nie prawda co wypisujesz

Marek76
@Były Kierowca

Nie zdarzyło mi się rozładowywać towaru samemu.Rozladunek ogranicza się do odsunięcia firanki i odpięcia pasów.Pytanie jakim utrudnieniem jest jazda do Anglii np.bo ja nie wiem.Francja to chory kraj ogólnie,tam najchętniej wszędzie postawili by zapory na 2.1m,a (usunięte przez administratora) kiła wszędzie.Pod każdym mostem w Paryżu bezdomni.Ale najchętniej (usunięte przez administratora) busiarza.A propos dyspozycji,to jak każdemu wpadki się zdarzają,ale zawsze starają się znaleźć jakieś wyjście z sytuacji i pomóc.Pracuje 5miesiac i wszystko wygląda tak jak to miałem powiedziane jak się tam zatrudniałem.Nie mam zastrzeżeń póki co,a jak ktoś chce jeździć wokół komina,albo najdalej do Zgorzelca lub 300km tygodniowo,to nie praca dla niego napewno

Bogumił
@Były Kierowca

Nie rozumiem tego uczciwego pracuję tu i nie jechałem tyle km w jeden dzień

Ree
@Były Kierowca

na busach ciągna ekspresy Hiszpania anglia, wlochy anglia zero snu i szykuj się na 30 godzin pracy

@Były Kierowca

Zapraszamy do bezpośredniego kontaktu, chętnie wyjaśnimy wszelkie wątpliwości.

Jak wyglądają rozmowy kwalifikacyjne ? Rozmowa jest prowadzona w języku angielskim ?

@Kandydat

zwolnili kobiecine, bo poprosiła o przerwę nocna w jeździe od północy do 7 rano - nie polecam

Agnieszka

Jak już ktoś się pytał o rozmowę prowadzona po angielsku to w jaki sposób dodatkowo może być doceniana znajomość niemieckiego lub francuskiego? Jest ona opisana jako atut w ofercie dla spedytora zastanawiam się jak bardzo wartościowy? Wpływa z marszu na podstawę?

Dar
Użytkownicy czekają na odpowiedź 60 dni.

Witam. Obecnie jak wygląda sytuacja w Extrego, chciałem się zatrudnić jako kierowca kat B i różne opinie słyszałem na trasie. Dlatego wolę zapytać tutaj, aczkolwiek po komentarzach sądzę że nie jest źle?

Kris

@Pracodawca Ogólnie Tragedia... Przy rozmowie ok... Realia: Tragedia... Powinni zamknąć taką firme... Kontakt z szefostwem bo masz problem... Zapomnij odeślą cię do kolegi obok żeby tylko szefostwo się nie dowiedziało jak działa firma i co robią pracownicy... Firma nic nie robi dla kierowcy... Dostajesz wypłatę ktura ci się należy jak psu buda i to by było na tyle... Auto... Błagam od początku wyjazdu ciągle zapalają się nowe kontrolki... Auto jak je zgasisz nie zapalisz... Masakra... Jeszcze zrobią ci na złość... Bo kiedy potrzebujesz cóż załatwić albo coś ogarniasz przez neta... To ci go wyłącza... Nie polecam... Chyba że jesteś zdesperowany... No wtedy możesz się zatanowić

Anonimowy

Odradzam jakąkolwiek współpracę z tą firmą. Typowy dziad trans z ładna otoczką. Szacunek dla pracownika jakoś człowieka nie istnieje. (usunięte przez administratora) na rozmowach o pracę oferując zlote góry a po rozpoczęciu współpracy prezes Wojtek zapomina o wszystkim.

Jak wygląda ścieżka kariery w Extrego S.A.? Czy trudno jest zdobyć awans?

Anonimowy

Kariery w extrego nie zrobisz, bo są pazerni i chciwi. Zmieniają reguły w czasie pracy i zwykłe ładunki zamieniają na ekspresy. Klient najważniejszy i czas. Reszta ich nie obchodzi.

qwerty
@Anonimowy

Przybliżysz jakoś konkretniej te okoliczności, do których nawiązujesz? Jest to wzięte z własnego doświadczenia? jak ewentualnie Pracodawca to wyjaśniał?

Dział HR Extrego Sp. z o.o.

Dziękujemy za Wasze zaangażowanie w dyskusję o warunkach pracy w Extrego Sp. z o.o. Jednoznacznie chcemy podkreślić, że w naszej firmie utrzymujemy transparentność i rzetelność w kwestiach związanych z wynagrodzeniem naszych pracowników. Nie występują u nas opóźnienia w wypłacaniu wynagrodzeń jakimkolwiek pracownikom Spółki. Osoby twierdzące, że jest inaczej prosimy o ujawnienie swoich danych i zgodę na udostępnienie listy płac oraz danych osobowych (zgodnie z RODO) ponieważ Spółka nie ma nic do ukrycia. W przypadku uzyskania takich zgód chętnie upublicznimy dane potwierdzające bezzasadność zarzutów na niniejszym forum. Jednocześnie chcemy wyraźnie podkreślić, że rozpowszechnianie nieprawdziwych informacji godzi w renomę spółki i jako takie nie będzie przez Spółkę pozostawione bez konsekwencji, a biorąc pod uwagę fakt, że zarzuty są oczywiście nieprawdziwe przypuszczamy niestety, że jest to również nieuczciwa praktyka rynkowa konkurencji. W celu uzyskania dokładnych informacji na temat stawek oraz wszelkich innych kwestii związanych z warunkami zatrudnienia, serdecznie zachęcamy do skontaktowania się bezpośrednio z Działem HR poprzez formularz kontaktowy znajdujący się na naszej stronie internetowej. Jesteśmy przekonani, że wspólna rozmowa pozwoli wyjaśnić wszelkie nieścisłości i dostarczy Wam pełnej i rzetelnej informacji na temat kwestii, które Was nurtują. Dział HR Extrego Sp. z o.o.

Faktycznie jest tak jak ktoś napisał, że reguły zmieniają się w trakcie pracy? czy jest to jakkolwiek uwzględnione w umowie? i przede wszystkim czy na dziale sprzedaży jest podobnie? Ja za praca na nim się teraz oglądam, właśnie widnieje dostępna oferta na parę lokalizacji. Możecie omówić warunki a także zarobki? podano widełki od 12 do 15 tys

Dział HR Extrego Sp. z o.o.

Zapraszamy do bezpośredniego kontaktu w celu szczegółowego omówienia oferty.

Tragedia!!! Omijać szerokim łukiem!!! Kasa słaba płatność w ratach. Auta Windy załadunek/rozładunek robi kierowca. Same Expressy. Bardzo dużo Francji oraz Anglii praktycznie tylko te Kraje,tak że odprawy celne oraz strata czasu oraz mnóstwo niedogodności z tym związane. Biuro w sensie spedycja w niczym nie pomaga. Gdy dojdzie do zgrzytów z spedycją z czymś w sprawie pracy,jazdy,no obojętnie bardzo dokuczają i rzucają kłody pod nogi. Odradzam tam pracy!!!

W ilu ratach ta płaca? Chociaż w terminie jest część kasy wypłacana? Zdarzyło się tak, że dwie wypłaty zeszły się do kupy czy aż takich opóźnień nie ma?

Arek

Witam jakie faktycznie zarobki? Tyle co umówione czy jakieś po drodze potrącenia? System jaki? Wyjazdy z bazy?

Ppppp

Nie wywiązują się z ustnych ustaleń kasa itd. pilnujcie sobie papierków książka do podpisu przy umowie. Dwie firmy 1 adres. Umowy na krótki okres rok lub 2 przerzut na drugą firmę. Ładne opakowanie firmy nic po za tym. Nowe samochody jest to fakt mają Scania S, Actrosy, Daf xg. I solówki Scania R z największą zabudowa i z tą samą zabudowa Scania G tą Scania G nawet się chwała dramat. Zatrudniasz się w system 2/2 nagle robi się 3/3 i cyk wprowadzony system 3/1 zero negocjacji. Jak coś wam obiecują zapisywać rozmowy robić zdjęcia dają wam masę papierów do podpisów proponuje też im dać bo później przy rozstaniu wychodzą czary. Wszystko jest piękne łacznie z opakowaniem do czasu. Główny i jedyny kierunek Anglia podpisujecie papierek że pracodawca nie płaci za imigrantów tylko kierowcy

Rrrrr
@Ppppp

caly czas anglia nie polecam w dzień jazda czekanie na prom w nocy jazda na rozladunek w dzien kolejna jazda by zaladowac i rozładowac zero snu nie polecam

Krysia
@Rrrrr

Jak zero snu? Chyba nie piszesz dosłownie? Jesteś w stanie to opisać w kontekście grafiku? Jak rozkład godzin względem przyjazdu, załadunku, rozładunku i tak dalej? kiedy masz zazwyczaj przerwy rozłożone wtedy?

Spanie po 2 godziny dziennie 1000, 1200 kilometrów jak nie zrobisz to cie beda nekali że musisz jechać bo klient i pilny towar

Uczciwy.

no cóż jak ktoś chce robić 1300km dziennie to zapraszamy tam, fachowcy w zarządzie z każdej strony nie dajcie się w to nabrać mówię do was zawodowi kierowcy, mam nadzieję że ten post wam pomoże, bo można by dużo pisać, stanowczo odradzam pracę w tej firmie.

Kiero
@Uczciwy.

Jeżdżę tu już dość długo i trasy są różne nie ma reguły czy 1300 czy 500 wszystko zależy od zlecenia ale ogólnie firma ok

Piotrek
@Uczciwy.

Firma naprawdę w porządku. Jeżeli kierowca jest ogarnięty i sumiennie wykonuje swoje obowiązki to będzie zadowolony ze współpracy z Extrego a Extrego ze współpracy z kierowcą. Rozliczenia błyskawiczne

@Kiero

Nie rozumiem takich osób co chcą jeździć jak "wokół komina" 30 km dziennie i zarabiać tyle co na międzynarodówce to naprawdę jest niepoważny

Były
@Łysy

Wiesz ,powiem Tobie tak ,byłem pracownikiem tej firmy ,obecnie jeżdżę po Polsce ( nie wokół komina),a moje zarobki nie odbiegają od tych w Extrego. Po pierwsze jestem codziennie w domu , weekendy wszystkie w domu( zdarza się w tygodniu, że co drugi dzień),bo to zależy gdzie jadę, a po drugie jak przeliczałem wydatki z jazdą na międzynarodówce a obecną pracę to z ręką na sercu - teraz zarabiam o 20% więcej niż w Extrego. Kwestia znalezienia dobrego i uczciwego pracodawcy. Co do postępowania i traktowania pracowników ( nie tylko kierowców)przez Pana Andrzeja nie będę się wypowiadał,zostawię to bez komentarza.

@Były

To zależy co komu pasuje ale jeżeli ktoś ma małe dzieci i kocha żonę tak że świata poza nią nie widzi to rzeczywiście lepiej jeździć na krajówce a jak ktoś jest wolny dzieci odchowane i lubi zwiedzać inne kraje to zdecydowanie międzynarodówka bo trasy są ciekawe

Zostaw merytoryczną opinię o Extrego Sp. z o.o. - Świlcza

• Jak się pracuje w Extrego Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Extrego Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 83.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Extrego Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 61, z czego 39 to opinie pozytywne, 8 to opinie negatywne, a 14 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Extrego Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Extrego Sp. z o.o. napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Extrego Sp. z o.o.
3.5/5 Na podstawie 111 ocen.
  • Al. Tadeusza Rejtana 36 lok. 3/16
    35-310 Świlcza
  • NIP: 8133781093 REGON: 380202918 KRS: 0000735176

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w styczniu 2024r.

2. pracuj.pl 3 349 188
  4. olx.pl 2 874 042