counter
1 14 20 5 1
Wojtek Nowy wpis

Czyli mówicie ze zła atmosfera z szefem?

Mission don’t complete Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 39 dni.

Slow standardowe brakuje aby opisać cokoloookwiek. Zenek jak uruchomić kompuer? Kolega ZenekA pyta: mamy w ogóle komputer w firmie? No koment

321321 anetka Nowy wpis
Klient

super napisane brawo ! (usunięte przez administratora) wielmożny. nie polecam odradzam ze szczerego serca - problemów będziecie mieć mniej.

ted Nowy wpis
 Problem
@321321 anetka

w punkt.

Polka

Jeśli komuś nie odpowiada praca w firmie to zawsze może ją zmienić nie obrażając innych!!

TakNie

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Pomarańcze

Tylko nie bss... potrafią tylko spieszyć i generować głupie wymówki coś w stylu klient się nie zna tylko my wiemy lepiej. Pomarańczowy

2re

Buraki i (usunięte przez administratora) totalne tera będą zasłaniać się wirusem, ze nie mogą płacić. Pytacie czy lepiej? Nie i raczej nie będzie.takie firmy się nie zmieniają

Aro

Nie polecam bynajmniej jeżeli chodzi o wypłatę kasy.

dzidek

dewizą jest przeciąganie i nie płacenie w terminie.

Tak2Nie
Radek

Jeszcze istnieją? Myślałem, że już światła pogaszone. Miałem nieprzyjemność na początku 2019 coś dla nich robić w ramach ratowania dupska w opresji i ciśnieniu. Potwierdzam to co piszą osoby poniżej. Ja pomogłem i dlugooooooooooo czekałem za jakimś echem! Amen

Jurek

@instalator pomorskie czyli rozumiem, że jest tu brak porządnego przeszkolenia wstępnego?

Juras
@Jurek

Tutaj wszystkiego brakuje począwszy od myślenia skończywszy na realizacji i finansach.

Zygis
@Juras

Potwierdzam proszę państwa - omijać jeżeli można.... nawet należy omijać. Grają na czas z każdym.

Tak2Nie
D.K.

Co chcecie od Piotera...?? Gosc ma zadanie mieszać tak jak nikt nigdy nie namieszał i się to udaje. Pozdrawiamy pana P.W.

Zwycięzca

Komornikiem postraszyć to się wszystko znajdzie. Trzeba im przyznać, ze lawirować to myślą ze potrafia. Nie umiecie a jak pismo od prawnika to od razu inaczej gadaja..

Trans2019

Czyli nie tylko my....

instalator pomorskie

Wysyłali mnie na instalacje, gdzie wszystko miało zadziałać od razu. Proste działania instalacyjne, a problemów cała masa. Gdy potrzebujesz pomocy to zawsze jest winny ten kto jej oczekuje. Pan na słuchawce uczył się razem ze mną tego co miał już wiedzieć. Później pretensje problemy i brak chęci do zapłaty. Żałuje, że się w to wciągnąłem. Szkoda mego czasu.

Nickola

W mojej byłej firmie była kiedyś prezentacja kogoś od tej firmy.. nie pracuje już tam, ale wiem, że były problemy. Nie wiedziałam co może być nie tak, ale coś mogło być na rzeczy. Kasa była dla nich najważniejsza i nie chcieli nic zrobić bez przelewu to wiem, ale jak wykonanie to już niestety nie mi oceniać.

tech jack

Nie wiem jak teraz, ale pare miesięcy temu kiepsko nawet bardzo.. według mnie firma szuka swego miejsca na planecie. Kapitał pare baniek, a z tego co słyszałem nie maja kasy na postawowe płatności i sporo zalegają. Moze lepiej uważać przed robieniem czego kolwiek? Można utopić.. ziomek ze stolicy miał cos robić dla nich ale odpuścili... (usunięte przez administratora) Kiedyś była już opinia, ale chyba się nie zapisała, albo ktoś usunął.. bywa życie...

Tak1Nie

Wasza wiedza może ułatwić wybór użytkownikom! Nadal oczekujemy na nowe informacje, ponieważ wątek o pracy w firmie BSS Poland S.A. w mieście Warszawa nie ma żadnej opinii.

Zostaw merytoryczną opinię o BSS Poland S.A. - Warszawa

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

BSS Poland S.A.
1/5 Na podstawie 14 ocen.
  • Zobacz wywiad
  • Modularna 3A