Opinie o Europejski Ośrodek Rozwoju Gospodarki Sp. z o.o. w Orzesze

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Europejski Ośrodek Rozwoju Gospodarki Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Europejski Ośrodek Rozwoju Gospodarki Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Wydawnictwa gazet

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Europejski Ośrodek Rozwoju Gospodarki Sp. z o.o. w Orzesze

Administrator Nowy wpis

Firma Europejski Ośrodek Rozwoju Gospodarki Sp. z o.o. rekrutowała na stanowisko Specjalista Ds. Wsparcia Sprzedaży. Czy wynagrodzenie naprawdę wynosi 5500 PLN?

Bartosz Nowy wpis

Jeżeli chodzi o wynagrodzenie to nie ma górnego limitu, wszystko zależy od chęci i zaangażowania. Składowa wynagrodzenia jest podstawa i prowizja, 5500 to przeciętne wynagrodzenie w tej firmie, zarabia się zdecydowanie dużo więcej.

K Nowy wpis

Super zespół i spokojna stabilna praca. Polecam tą firmę.

Byłem na rekrutacji. Bardzo ciekawy projekt. Organizują duże konferencje gospodarcze i współpracują z prasą. Po rozmowie zaczepiłem jakąś dziewczynę, która tam pracuje i chwaliła. Mówiła że firma szybko się rozwija i że ogólnie stawiają na samodzielność pracowników. Czekam na odpowiedź. Jak mnie wezmą to napiszę jak się pracuje.

Hanna
@Adam

Powodzenia życzę, oby się udało skoro firma okazuje się fajna! Napiszesz na jakie stanowisko aplikowałeś i czy długo czekałeś na samo zaproszenie na rozmowę ?

Aleksandra Nowy wpis
@Adam

Powiesz mi na co najbardziej zwracali uwagę podczas rozmowy rekrutacyjnej ? Na doswiadzenie ?

Nowa

Dobrze się pracuje. Usługa jaką proponujemy nie jest jakoś specjalnie skomplikowana i jest spore zainteresowanie ze strony klientów. Dział w którym pracuję liczy 9 osób i z tego co słyszę wszystkim się tu podoba. Prezes to osoba na poziomie z ludzkim podejściem. Mam wrażenie, że wszystko da się z nim załatwić. Zasady panujące w biurze są bardzo klarowne. Duża swoboda pracy, a zarobki zgodne z tymi w ogłoszeniu. Na tą chwilę jestem bardzo zadowolona.

Aleksandra
@Nowa

A ile w ogłoszeniu podają, że się zarabia? :) Aktualnie nie widzę żadnego ogłoszenia i czy pomimo to warto zlozyc CV?

Łucja
@Nowa

Piszesz że jest spore zainteresowanie względem klientów, to może potrzebni są dodatkowi pracownicy?:) Jestem też ciekawa jak wygląda rekrutacja w firmie?

Czym zaskoczyła Cię rozmowa kwalifikacyjna w Europejski Ośrodek Rozwoju Gospodarki Sp. z o.o. na stanowisko Specjalista / Specjalistka ds. sprzedaży i promocji? Daj znać innym kandydatom, co sądzisz o procesie rekrutacyjnym.
BasiaWak

Główny plus to przemiła atmosfera. Na rekrutacji było trochę drętwo ale w pierwszych dnach okazało się, że wszyscy są bardzo pozytywni. Praca w dużym stopniu samodzielna. Są tu osoby z dużym stażem, którzy podobno bardzo dobrze zarabiają. Ale duża część wynagrodzenia to prowizja.

Maciej
@BasiaWak

Skoro duża część wynagrodzenia to prowizja to może zdołasz mi napisać, ile wynosi podstawa wynagrodzenia oferowanego przez Europejski Ośrodek Rozwoju Gospodarki. Nie mam wiedzy na ten temat, dlatego z chęcią tego się dowiem. Masz wiedzę o tym miejscu pracy, więc liczę na Ciebie.

@Patrycja czyli nie ma na co narzekać tak ogółem ? A jak z dodatkami np na święta?

Patrycja

Jak w każdej pracy można się czegoś przyczepić, ale pieniądze są przyzwoite, zespół zgrany i w ogólnej ocenie polecam pracodawcę.

O.M.

Polecam. Fajni ludzie i zarobić też się da.

Zostaw merytoryczną opinię o Europejski Ośrodek Rozwoju Gospodarki Sp. z o.o. - Orzesze

• Jak się pracuje w Europejski Ośrodek Rozwoju Gospodarki Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Europejski Ośrodek Rozwoju Gospodarki Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Europejski Ośrodek Rozwoju Gospodarki Sp. z o.o.?

Europejski Ośrodek Rozwoju Gospodarki Sp. z o.o.
  • Na Wspólnej 20
    43-180 Orzesze
  • NIP: 6351850750 REGON: 382820566 KRS: 0000776019

Europejski Ośrodek Rozwoju Gospodarki Sp. z o.o.