Mercedes-Benz Manufacturing Poland sp. z o.o.

Opinie o Mercedes-Benz Manufacturing Poland sp. z o.o.

M

Witam , jakie są płace na stanowisko operatora maszyn CNC ? Myśle o powrocie do Polski z Australii , mam 17 lat doświadczenia w zawodzie plus biegły angielski . Dzięki z góry zw odpowiedz

She

Czy jest szansa się zatrudnić do mercedesa bezpośrednio czy tylko przez podfirme?

Czy pracodawca wprowadził segregację sanitarną pracowników, czy zmusza do szczepień, czy stosuje kary za nie chodzenie w masce? Proszę o odpowiedź bo chcę się zatrudnić w normalnym zakładzie.

@Marta

Nic z tych rzeczy

Pracus

Jaka jest szansa na przejęcie przez mercedesa? Pracować dalej czy lepiej dać sobie spokój i szukać innej pracy? Szukają cały czas ludzi a mówią że nie ma wolnych miejsc.... Trochę to nieporozumienie....

Operator Maszyn

Rekrutacja na stanowisko pracownik produkcji... Patrząc na to że jest to nowa firma pozwalają sobie na pokazowa rekrutacje. Pytanie w większości nie mają związku z praca na produkcji. Najlepiej mówić że praca w Mercedesie jest twoim spełnieniem marzeń może wtedy Cię przyjmą i nie weźcie się mówić źle na wasz były zakład pracy nawet jak było tragicznie to mówcie że praca była świetna. Brak udzielenia informacji dlaczego Was nie przyjęli być może robią losowanie totolotka. Zobaczymy jak zakład ruszy pełną parą czy dalej będę głupie pytania czy branie ludzi do pracy jak popadnie.

Dlaczego zwolniła się z poprzedniej firmy,jakim jesteś człowiekiem,co powiedzieli by ludzie z którymi pracowałeś wcześniej na twój temat,jakiego przełożonego chcieli byście mieć, dlaczego mercedes,

Delman Ramowsky

Witam Dzisiaj byłem na rozmowie w Jaworze , rozmowa jak rozmowa niczym się nie różniła od innych zakładów ale chciałem się dowiedzieć więcej :) Czy dojeżdża dużo osób z okolic Świdnicy/Świebodzic? Jakie stawki są proponowane dla osób z montażu?

Zainteresowana
@Delman Ramowsky

Witam jak długo kazali Ci czekać,bo ja byłam 7 września i kazali czekać dwa tygodnie

Delman Ramowsky
@Zainteresowana

Witam Mówili że rekrutacja trwa do końca miesiąca i bez względu na decyzję do końca miesiąca każdy kandydat dostanie informacje. Pozdrawiam

Nie
@Delman Ramowsky

Stary jak mnie zadzwonią to znaczy się nie dostałeś oni nigdy nie oddzwaniają oni dzwonią tylko do wybranych więc jeśli w ciągu tygodnia się do ciebie nie odezwał to już się nie odezwą ą

Ciekawy21

Czy są przyjęcia na spawacza? Ktoś wie jakie są zarobki spawaczy w takowej firmie Mercedes? Czy warto wgl tam cv wysyłać? Obecni dajcie znać

@Ciekawy21

Szanowni Państwo, nie prowadzimy rekrutacji na stanowisko spawacza. Aplikacje odbywają się wyłącznie przez system rekrutacyjny Taleo, należący do Daimler AG lub przez serwisy Randstad i Manpower. Wszystkie wymagane dokumenty należy załączyć online. Wszystkie dostępne stanowiska znajdą Państwo na naszej stronie internetowej https://mercedes-benz-jawor.com.pl/kariera/fabryka-silnikow/ lub https://mercedes-benz-jawor.com.pl/kariera/fabryka-baterii/. Pozdrawiamy

RK

To co się dzieje to dramat... Nie ma szans na jakikolwiek awans jeżeli nie zostaniesz wybrany przez przełożonego.... Nie ma czegoś takiego jak konkurs na stanowisko tylko kolesiostwo

@RK

Przełożony widzi kto jak pracuje. Więc jak najbardziej ma prawo zaproponować jakąś osobę na inne stanowisko jak widzi, że dobrze pracuje i się stara. Ale najłatwiej mówić o kolesiostwie. Zwłaszcza jak samemu się nie chce starać a to co się potrafi najlepiej, to narzekać na wszystko.

Me
@RK

Jeżeli jesteś dobry i pracujesz już od dłuższego czasu to nie mogłeś pozostać niezauważony. Musi być coś nie tak.

...
@Me

Nikt nie pomyśli że po prostu można dobrze żyć brygadzista i reszta floty żeby się dobrze też ustawić, stołki są już dawno obstawione...

Bateria300

Kiedy ludzie z WorkService przejdą ma umowę z Mercedes? Nieporozumieniem jest to że daję z siebie wszystko przez kilka miesięcy- nadgodziny, wszystkie pracujące soboty, a tkwię na tej beznadziejnej umowie. Na większości stacji potrafię pracować. Czuję się pominięta przez Mercedesa, nic nie wartym dla firmy pracownikiem. Dziś jestem, a jutro może mnie nie być! Tak się traktuje oddanego pracownika?

@Bateria300

Szanowni Państwo, prosimy w takich tematach kontaktować się z przełożonym lub HR Business Partnerem. Platforma GoWork nie służy do wymiany wewnętrznych informacji. Pozdrawiamy Zespół komunikacji i PR

wiej stamtąd
@Bateria300

człowieku, Szkoda na tych dziadów życia. Wyciskają ludzi jak cytryny i będą ci mydlić oczy do końca.

@Bateria300

Jaki okres pracujesz przez agencje? Pytam bo też mam podobny problem

@Bateria300

Jaka beznadziejna umowa, jak warunki płacowe masz takie same jak na umowie z Mercedesem, więc nie przesadzaj. Przeczytaj sobie ustawy i rozporządzenia o umowie tymczasowej, to będziesz wiedzieć, kiedy się kończy

@Bateria300

To się zwolnij i idź do innej pracy . Bo tylko ty dajesz z siebie wszystko... Uwierz mi że ludzie zatrudnieni przez Mercedes dają z siebie wszystko ... Według Ciebie co jest porozumieniem ? Przyjść do pracy i robić tylko pół roboty i najlepiej żeby mieć zapłacone jak operatorzy którzy pracują tu od początku ? Każdemu jest źle ale każdy trzyma się tej roboty.

@Bateria300

Zgodnie z prawem możesz pracować maks 18 miesięcy. Co Ci powiedzieliby początku? Przejmują, jeśli jest miejsce wśród załogi MBMPL. Możesz być super pracownikiem, ale jeśli nie ma miejsca to nie przejmują, bo nie maja gdzie wepchnąć.

@wiej stamtąd

Jaka cytryna, ty wiesz o czyn mowisz?! Byłeś kiedyś u nas na linii? Jeśli uważasz, ze nas wyciskają, to pojęcia nie masz! Praca lekka, czasem nawet powiewa nudą! Życzę wszystkim takiego ‚wyciskania’! Polecam prace u nas i pozdrawiam ziomków z pb300 :)

jeżeli

przychodzisz do pracy po to żeby się lenić to sam sobie wystawiasz świadectwo. Ja przychodzę po to żeby się rozwijać i uczyć. A z tym słabo w Daimlerze chyba, że się wmaślasz innym wtedy jest szansa, że pójdziesz do góry. Chyba, że dyskutuje po raz kolejny z działem komunikacji wtedy jeszcze jestem w stanie zrozumieć twój komentarz, który ma przekonać innych jak to w Daimlerze można siedzieć na (usunięte przez administratora) i dostawać pieniądze za przepracowaną zmianę. Tylko powiedz to cwaniaczku tym rodzinom, które kolejną sobotę musiały oddać korporacyjnemu molochowi zamiast swoim dzieciom i trzaskać tak naprawdę bezpłatne nadgodziny, które są im później odbierane jako urlop z okoliczności postojowych. Skończyłem z tobą. A tematu PB300 i brygadzistów podkładających sobie nazwajem świnie nawet nie porusze. :)

Bateria300

Kiedy pracownik z WorkService przejdzie na umowę z Mercedes? Nieporozumieniem jest to że daję z siebie wszystko przez kilka miesięcy- nadgodziny itd, a tkwię na tej beznadziejnej umowie. Na większości stacji potrafię pracować. Czuję się pominięta przez Mercedesa, nic nie wartym dla firmy pracownikiem. Dziś jestem, a jutro może mnie nie być! Zero uczciwosci wzgledem innych pracowników. Tak się traktuje dobrego pracownika?

@Bateria300

Firma dba o wszystkich, o pracowników tymczasowych także! Czy kogokolwiek zwolnili?! Pandemia?! Problemy z częściami u klientów?! A my wszyscy dalej tu jesteśmy na umowach! Popatrz po znajomych, ilu straciło prace. Firma ma określone cele i musi się ich trzymać. Jeśli nie przejmują dobrym pracowników, to znaczy, ze nie maja miejsca. Nie będzie cię w firmie dopiero wtedy, kiedy umowa ci się skończy, wcześniej nikt ciebie nie zwolni. Ludzie pamiętajcie o tym!

On

Możecie coś więcej powiedzieć na temat rozmowy o pracę? Jak wygląda bo podobno są dwie i jak szybko jest odpowiedź czy się dostało czy nie? Podobno pytania nie związane z pracą podczas rozmowy... Jest szansa na zatrudnienie na firmę?

Baranek
@On

Na pierwszej wkrecasz śrubki na czas, masz test na spostrzegawczość i pytają tak ogólnie o ciebie. Na drugiej masz rozmowę z kolesiem z hr i brygadzistą. Ja odniosłem wrażenie, że brygadzista mnie trochę zniechęcał, bo chyba za ładnie się ubrałem na rozmowę, no ale to w końcu rozmowa o pracę, jakiś szacunek się tym okazuje pracodawcy. Nie liczę na zatrudnienie po tym drugim spotkaniu, ale ich strata (chociaż wątpię, żeby tym się przejęli) :)

WIOLA 222

Witam Czy jest różnica na stanowisku jako PRACOWNIK MONTAŻU SILNIKA a stanowiskiem MONTER SILNIKA .Czy oba stanowiska są 3 zmianowe?

Damian

Witam, proponuje o zorganizowanie trasy z Chocianowa. Dzięki temu ludzie z Przemkowa lub Szklar i innych okolicznych wiosek mieliby łatwiejszy transport do zakładu pracy. Kierując się na A4 przyjeżdżalibyśmy przez Chojnów i osoby z okolicznych wiosek miałyby zapewniony transport. Proszę o rozpatrzenie takiej decyzji.

Hej, opowiedzcie coś może o rozmowie kwalifikacyjnej w Mercedesie? Czego się spodziewać?

Cichy
@Kandydat

Prymus, nie pękaj!

MrApartheid

Segregacja ludzi na lepszych i gorszych to intratny proceder w drodze czynienia pracowników niewolnikami, każdy przejaw samodzielności zostanie wygaszony, dołożeniem obowiązków, nadgodzin, zabraniem więcej czasu na dojazd, zastraszaniem. W firmie wszystko zostanie Wam podstawione pod nos, firma na być rajem, a która małymi kroczkami zabiera Wam coraz więcej życia prywatnego, a dom ma się jawić miejsce mniej komfortowe, tak byś nie myślał już o nim tylko o wspaniałej firmie. I w ten o to sposób pozbawiłeś się wolności.

Polkowiczanin

Widzę, że "pan wszystko mogę", załatwił sobie transport spod domu i musimy wstawać 20 minut wcześniej. Jak to jest, że tak duża i poważna korporacja daje się tak sterować jednej osobie? Brak słów

Masakra
@Polkowiczanin

Nie wiem czym się kierował zakład robiąc tą zmianę jak dzisiaj usłyszeliśmy dla sprostowania (usunięte przez administratora) 60 osób musi dużo wcześniej wstawać i dużo później wracać do domu . Teraz to naprawdę nas zmotywowaliscie a czym ta osoba się wyróżnia większość osób dojeżdża po 10-20 km do Polkowic i nie robią problemu to o co chodzi ktoś ma chody bo najwidoczniej tak .

@Masakra

To fakt, zaczyna dochodzić do tego, że ludzie sa poza domem po 12 godzin za (usunięte przez administratora) tysiące i muszą robić wydajnie w swojej pracy.

@Polkowiczanin

Naprawde myslicie, ze on jeden to zalatwil?! naiwniacy....

@Polkowiczanin

Szanowny pracodawco skoro dla dwóch osób zmieniany jest rozkład jazdy to dlaczego nikt nie interesuje się ludźmi którzy z Polkowic jeżdżą autobusem i dojeżdżają z wszystkich odległych miejscowości jak Chocianów ,Przemków, Głogów itd skoro dla 2 osób dziesiątki muszą wstawać wcześniej to dla kilkunastu osób np z Chocianowa można zrobić autobus który zabierze Chojnów i inne miejscowości po drodze. Czy są plany innych tras??? aaaa osoby z Szklar tez mogą dojechać na autobus do Polkowic czyż nie???????? w czy są lepsi od reszty która dojeżdza z całej okolicy????

@Tomek

Szanowni Państwo, sprawy wewnętrzne prosimy rozwiązywać wewnątrz firmy. Pozdrawiamy Dział komunikacji i PR

Zocha

Hej odjeżdża ktoś z Polkowic do mercedesa????proszę o opinie i zarobki Pozdrawiam

Jarexs
@Zocha

Tak. dużo nas jest. jeździmy autobusami. ciekawa firma, nastawiona na czlowieka i wysokojakosciowy produkt. linia produkcyjna najnowoczesniejsza jaka widzialem. zarobki moglyby byc wyzsze, ale są premie, wiec na koniec calkiem niezla kwota wychodzi.

Jankes
@Jarexs

Całkiem niezła kwota czyli ile? 3500 na rękę jest szansa czy nie bardzo?

...
@Jankes

Mniej więcej tyle na rękę

Chocianów

Czy są osoby dojeżdżające z Chocianowa? Czy autobus jeździ z Chocianowa?

Polkowiczanka

Jak Wam tak źle, rzucić wypowiedzenie o pracę i iść do innej pracy. Jak dojazdy za długie, to za ciezka praca, to praca w sobote i niedziele ciągle Wam źle. Obiady,owoce,transport,lody.. za darmo. Benefitów dużo to jeszcze źle. Polaczkom nie dogodzisz. Wszyscy mądrzy ale przed telefonami bo twarzą w twarz są w pełni zadowoleni z pracy.

@Polkowiczanka

Witam proszę o zarobki jakie sa?widzę dużo negatywnych opini jest hmmm jak.jest naprawde?

@Zocha

Każdego pracownika obejmuje zasada poufności. Moge napisać tak ze zarobki są naprawdę okey biorąc pod uwagę fakt że kolega 18 lat pracował w (usunięte przez administratora)i po roku pracy w Mercedesie ma już taką samą stawkę.

Koleś
@Polkowiczanka

Dlatego ze jest kolegą, nie mówię ze Mercedes nie daje szans ale w jaki sposób to czyni...

Ha,ha,ha
@Polkowiczanka

Weź się nie ośmieszaj, to gdzie on pracował?????

Hfdfcf

Jest organizowany transport dla ludzi z Bolkowa?

abcd
@Hfdfcf

póki co nie ma. tu masz wszystkie rozjazdy https://mercedes-benz-jawor.com.pl/

Oli
@Hfdfcf

Oczywiście że jest. Jedzie z Boguszowa, przez Kamienną Górę i Bolków do fabryki. Oczywiście darmowy.

Zocha

Witam czy przechodził ktoś ostatnio rekrutacje przez firmę Randstad w Legnicy?słyszałam że umowa na miesiac czasu potem przechodzi się do Mercedesa? Ktoś coś może powiedzieć na ten temat?

Jagoda
@Zocha

Róznie to bywa. Róznie bywa z produkcją. Jednych przyjmują, innych nie. chyba zalezy od tego czy sie sprawdziles. nie nastawiaj sie, ze cie wezmą od razu, ale może tak być.

Zostaw merytoryczną opinię o Mercedes-Benz Manufacturing Poland sp. z o.o. - Jawor

• Jak się pracuje w Mercedes-Benz Manufacturing Poland sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Mercedes-Benz Manufacturing Poland sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 760.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Mercedes-Benz Manufacturing Poland sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 465, z czego 83 to opinie pozytywne, 199 to opinie negatywne, a 183 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Mercedes-Benz Manufacturing Poland sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Mercedes-Benz Manufacturing Poland sp. z o.o. napisali 5 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Mercedes-Benz Manufacturing Poland sp. z o.o.