Opinie o Landi Stanbest Sp. z o.o. w Rzeszów

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Landi Stanbest Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Landi Stanbest Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Landi Stanbest Sp. z o.o. w Rzeszów

tenon

Ej, chłopaki, w błędzie jesteście, oj w błędzie! A temat wciąż aktualny.

stary

no niejestem z biura, raczej ten tenon to biurowy, pozdrawiam

tomex

chciałem zapytać o jedna osobę ,ale już temat "chyba? nie aktualny......pewnie jakiś..biurowiec, a nie fizyczny...a biurowce mnie nie interesuja

Daj namiar.

Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną w firmie Landi Stanbest Sp. z o.o.? Czy warunki oferowane przez pracodawcę zgadzały się z informacjami zawartymi w ogłoszeniu? Jak przebiegło spotkanie? Podziel się swoimi wrażeniami.
logo firmy Pracownik Stoiska Mięsnego
Frac Detal Sp. z o.o.
logo firmy Specjalista / Specjalistka ds. sprzedaży zagranicznej
Europak Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Rzeszów
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Likwidator szkód rolnych i majątkowych
Rzeszów
MWJ Rzeczoznawcy Sp. z o.o.
stary

zalezy o co chodzi ale mozesz pytac

tomex

starsi pracownicy gc.... pytanko mam na priv.... na mail..... ktoś chętny?

tenon

Oj tam, oj tam! Zadzwoń do kolegów na Sowią i sprawdź!

kolega

odchodzisz i nie możesz odejść...cholerka,ile można się zwalniać?

tomex

aaa co tak zacichli?? aaa......

tomex

piecyk typu \"koza\'sprzedam....pasuje do \"jurty\"....................oferty na maila:.........

tenon

No, no! Powiem że blisko, coraz bliżej!! Jedziecie widzę drogą eliminacji! Starajcie się dalej. Powiem Wam, że w Białymstoku nigdy nie byłem. Ale już pytałem który to [usunięte przez moderatora]z tego miasta, nie kojarzę. Co zaś do aut to faktycznie jeździłem, ale nigdy nie zajmowałem się \\\\\\\"logistyką\\\\\\\". Brata też nie mam, ani jednego, więc do [usunięte przez moderatora]chyba nie pasuję. A i ślusarz ze mnie cienki. ( W tym zdaniu daję pożywkę koledze gościowi bo coś ucichł. Niech się chłopina trochę ucieszy.)

tenon

Hej, Misio! Cóż, stare kontrakty się kończą, nowych nie widać. Wielu odeszło, będą kolejni. Zostanie człon niezniszczalnych z[usunięte przez moderatora]na czele.

Misio

Kiedyś pracowałem w tej firmie,ale nadal śledzę to forum bo jest dosyć zabawne,widzę że się troche pozmieniało.Ponoć sporo ludzi się wykruszyło,część zwolnili,część się sama zwolniła. Jak tam z kontraktami? Firma się rozwija czy drepcze w miejscu? A może się sypać zaczyna? Pozdrawiam dawnych kolegów z Lotosu,San Severo,Busallii,Aprilli i Ravenny :)

helen

piszę tutaj bo nie odbierasz telefonów.drogi [usunięte przez moderatora]wiem,że jesteś zapracowany\\\\\\\"masz dużo spraw na głowie no i kupę ludzi pod sobą,wiedz ze jestem szczęśliwa,że jesteś kierownikiem.masz wykształcenie i doświadczenie należał Ci się ten awans.pamiętaj jak coś nie wiesz to masz internet to sobie coś zawsze poczytasz i będziesz wiedział co i jak,no i kolegów tez pytaj.tylko nie marnuj mi się tam... możne dostaniesz wielka budowę.należy Ci się to od dawna. ps.kupiłam Ci w biedronce fajna koszulkę.myślę że XXL będzie pasował. kończę i pozdrawiam....ciocia Helena

on

Nawet stoczniowcy już go mieli dość.Miał czterech słuchaczy-przy (usunięte przez administratora) asow.Jeden taki z dlugimi wlosami

Ktoś

Cześć! Ja właśnie odchodzę i nikt mi nie zaproponował jakiegokolwiek wyjazdu. Ściema? Czy jestem (usunięte przez administratora) a- pracownik??

ja też słyszałem coś o nowych platformach tylko że na morzu polnocnym w norwegii

andrzej

[usunięte przez moderatora]mi powiedziała że jakaś większa grupa jedzie do Aksai w Kazachstanie.Nie chcą o tym mówić, bo druga grupa wraca do syfy - czyli na platformę.Znacie jakieś szczeguł ?

gość

gości może być wielu

tenon

Gościu, a Ty czasem w tej firmie nie pracowałeś?? A co do tekstu, to znowu poproszę byś go przeczytał kilkukrotnie i ze zrozumieniem. Wkleiłem tam całkiem spory kawałek ironii. Tyle że nie chodziło mi o tych co w tej firmie pracują a co cokolwiek mają z nią wspólnego, na przykład wchodzą na to forum żeby sobie popsioczyć. Cóż, łącznie z Tobą. Pomyśl nad tym i daj znać gdy zrozumiesz.

Zostaw merytoryczną opinię o Landi Stanbest Sp. z o.o. - Rzeszów

• Jak się pracuje w Landi Stanbest Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Landi Stanbest Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Landi Stanbest Sp. z o.o.?

Landi Stanbest Sp. z o.o.