Opinie o Heesung Electronics Poland Sp. z o.o. w Biskupice Oławskie

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Heesung Electronics Poland Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Heesung Electronics Poland Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi serwisu i naprawy sprzętu IT

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Heesung Electronics Poland Sp. z o.o. w Biskupice Oławskie

ktosiek

koniec tej dyskusji nie ten poziom a tobie radze udac sie do specjalisty i przestan oczerniac ludzi i pisac pierdoly o lodach,kazdy madry jest wszedzie a w zakladzie geba cicho i odezwac sie nie umie nikt bo sie boja a tu kazdy taki cwany i madry

@ktosiek

Oj masz rację nie każdy jest tak kulturalny jak Ty

ktosiek

o nic sie zapytac nie mozna co za chamy i prostaki tam pracuja brak slow

@ktosiek

No błyskasz kulturą właśnie,no i w ogóle nikogo nie obrażasz:)jak masz problemy z sobą i kompleksy to na forum tego nie załatwisz są odpowiednie placówki i inne fora na to przeznaczone

ktosiek

ze co lecz sie i mnie nie obrazaj i uwazaj bo nie wiesz z kim piszesz,i przestan o lodach pisac jakies pierdoly,Ja sie interesuje przynajmniej ludzmi w porownaniu do Ciebie

lubiący lody

Po pierwsze to nie ja zacząłem temat lodów po drugie to ty bardzo ciekaw co z kim po co za co i dlaczego a po trzecie myślę że jeszcze więcej jest takich jak Ty wscipskich i ciekawych i pokrzywdzonych przez los i jeszcze to forum się rozkręci

Programista Baz Danych

Ok

logo firmy Konsultant Microsoft Dynamics 365 SCM
MS POS Poland Sp. z o.o.
logo firmy .NET -Backend Engineer (w Dubaju)
Bydgoszcz
Bamboo Card
logo firmy PHP Backend Developer
logo firmy Serwisant IT - praca mobilna
Personnel and Media Solutions
ktosiek

no to pisz odrazu konkretnie a nie.Co ty mowisz to tam lody sie robi masakra to puste sa kobiety ze sie godza na to ja nic nie wiem na ten temat pierwsze slysze o tym

lubiący lody

Stwierdzam że lady popularne w tym zakładzie są od dawna a nie od tygodnia czy trzech.....i zmierzam do tego że Ci co zostali to porostu zostali a nie od razu musieli coś robić jak ktoś wcześniej stwierdził i że są inni gorzej się "prowadzący " a nie najgorsi Ci co nie zostali zwolnieni

ktosiek

piszesz tak ,ze nic z tego nie wiadomo i o co chodzi wogole

ktosiek

to po co zaczales temat z tymi lodami>chodzilo glownie o to czemu Miliczowi przedluzyli umowe a innym nie

ktosiek

zeby dostac prace wystraczy nablagac miec znajomosci byc lizusem donosic na innych albo rozplakac sie mozna a nie jakie slody boze co za pomysly chore

ktosiek

co ty masz z tymi lodami uwziales sie na to.Napisz konkretnie od poczatku o co ci z tym chodzi.Myslisz ze lody robily skad takie pomysly masz dowody?

ktosiek

sam jeste sstukniety przestan obrazac czlowieku wogole to o co Ci chodzi z tymi lodami,Jesli kto srobi loda przelozonemu w pracy zeby dosta cumowe to jest karalne

@ktosiek

To ty się ciągle dopytujesz co z tymi lodami i czytaj uważnie co pisze bo widzę że bardzo nie uważnie czytasz moje wypowiedzi:)(czy coś wspominam kto komu i za co)

lubiący lody

Bo do lodów potrzebny jest fafelek:)jesteście stuknieci.....są mężczyźni i kobiety którzy porostu lubią szybkie numerki takie hobby nie zależnie od wieku od stanu cywilnego od zajmowanego stanowiska itp

ktosiek

przeciez to ty piszesz sam o jakis lodach,i skad o tym wiesz?

@ktosiek

Ja wyraziłem swój świato pogląd znaczy się taką moją własną definicje o losach aaaaa temat zaczął ktoś inny.

lubiący lody

No dajcie spokój.....to nie do pomyślenia co wy tu wypisujecie

ktosiek

wogole to skad pomysl z tymi lodami to jest przegiecie juz

ktosiek

skad wiesz,ze robily lody?to niemozliwe jest,ja w to nie wierze,masz dowody?

@ktosiek

Widocznie zakrótko pracujesz w tym zakładzie

ktosiek

to z Milicza zostaly bo ryaczaly? to jest prawda?czy wymysl ludzi?bo musialy cos zrobic ze zostaly napewno blagaly albo cholera wie

ktosiek

ludzie sa poprostu zli i jak im sie nie dziwie

ktosiek

Z tymi lodami to juz przesada to jest w ogole potwierdzone?skad o tym inni wiedza?co do Milicza to jest z jednej strony zazdros,ze zostala mala grupka i nie sprawiedliwe bo polecieli osoby ktorzy pracowali tam bardzo dlugo i mieli umowe przedluzona.I tak pozatym to te osoby z Milicza zachowaly sie podle bo zalatwily sobie po cichu przed innymi osobami dojazd nikomu o tym nie mowiac,powinny te dziewczyny z Milicza powiedziec calej grupie zeby wszyscy dojezdzali na wlasny koszt a nie same sobie zalatwily i nic nie powiedzialy nikomu no tak sie nei robi podle to bylo.Ludzie sa zle na Milicz bo sobie zaltwily dojazd a innym tego nie powiedzialy bo po co im pomoc przeciez,i na zakladzie ludzie tez sa zli jakos mnie to nie dziwi bo zostaly po okresie probnym a stali pracownicy wylecieli to jest niesprawiedliwe

xxxxx

czas pokaże na co cię stać.Jak na razie daleko nie zaszłaś??

Zostaw merytoryczną opinię o Heesung Electronics Poland Sp. z o.o. - Biskupice Oławskie

• Jak się pracuje w Heesung Electronics Poland Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Heesung Electronics Poland Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Heesung Electronics Poland Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Heesung Electronics Poland Sp. z o.o. napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Heesung Electronics Poland Sp. z o.o.