Opinie o Biedronka w Gorzów Wielkopolski 30 Stycznia 7

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Biedronka. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Biedronka o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Biedronka w Gorzów Wielkopolski 30 Stycznia 7

Klient Nowy wpis

Bardzo miła obsługa, porównując pozostałe biedronki najczystszy sklep w mieście.kasjerki mile,pracowite????

Klient Nowy wpis

Bardzo miła i sympatyczna obsługa w tej Biedronce. ☺️

Klient

Czy ktoś mógłby się zająć panią siedzącą na kasie która robi wielką łaskę że wogule pracuję. Dzisiaj byłem świadkiem sceny która bardzo mnie zdenerwowała notorycznie się to powtarza za każdym razem jak jestem w sklepie. Jest to starsza osoba krótko ścięta siwe włosy bardzo nieprzyjemna pani za każdym razem ma odwieczny problem i oznajmia to na głos że towaru nie będzie przyjmować bo nie ma w kasie rozmienić pieniędzy. Starsza pani czyli klientka dała 100 złotych na to oczywiście kasjerka agresorka że ja pani nie przyjmę towaru bo nie mam rozmienić musi pani czekać przy kasie a poza tym klient powinien być przygotowany na to żeby mieć drobne pieniądze a ja nie muszę ich rozmienić. Mam pytanie czy tak zachowuje się kasjerka w stosunku do klienta czy na ul. 30 Stycznia nie widzi tego zachowania kierownik a stał tuż obok i rozkładał towar na półkach. Szczyt bezczelności tej kasjerki natomiast ja gdybym się nie upomniał przy kasie że jabłka są w promocji to zostałbym (usunięte przez administratora) przez pracownicę Ukraińską na 5 złotych. Może się to wydać banalne ale jak tak się dziennie skroi kilku klientów to można się nieźle obłowić. Po remoncie biedronka na 30 stycznia bardzo się popsuła i obsługa nic tam nie można znaleźć jest po prostu do bani. Zresztą patrzeć na pana kierownika on sam ma to wszystko gdzieś więc o czym tutaj dalej pisać. Ubolewam nad tym że nie ma żadnych kontroli w takich sklepach bo wiele trzeba było by tutaj zmienić począwszy od podejścia do klienta

Zostaw merytoryczną opinię o Biedronka - Gorzów Wielkopolski

Biedronka