Fabryka Tektury w Tarnówce

Tarnówka

Opinie o Fabryka Tektury w Tarnówce

Marta

Jakie są warunki pracy w firmie Fabryka Tektury w Tarnówce? Jaka panuje atmosfera? Czy można liczyć na liczne szkolenia wewnątrz firmy? Takie informacje są ważne dla osób chcących aplikować do firmy.

mo

:)@ a możesz w takim razie powiedziec przyjacielu co takiego twoim zdaniem w tym zatrudnieniu w tej firmie aż tak bardzo okej? ciekawe... za to plus jednak dla firmy że stawia na ekologię w dużej mierze, przeynajmniej tak to opisują na swojej stronie internetowej

nn

jeśli praca w tej firmie jest ok . to większość z tych pracownikow albo ćpa albo w chodzi w [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] kretynowi który ma się za boga lub lepszego od właściciela chodzi mi o dyrektora tego oddziału. Prezes jak wpadnie to i tak nic się nie dowie od ludzi bo ten chodzi kolo niego jak piesek , żeby nikt nic nie powiedział. Żeby nic sie nie wydało.

Luck

| tego co mówił mój brat jak tam praacował to warszawiak cfaniak a psełdo informatyk w czasie jak mój brat wyszedł na produkcję przetrzepał jego prywatny laptop z damymi zbieranymi przez lata i po kilku dniach już brata zwolnili

pepe

luska , na jakie stanowisko dostajesz propozycję ? ? ?

luska

Hallo,hallo czy jest ktos kto ostatnio tam pracował tzn w Tarnówce Warter???prosze sie odezwac,czy nadal to prawda co tam sie dzieje???dostałam właśnie propozycje spotkania ,czy jest sens wogóle tam sie pojawiac -po tym co przeczytałam...jestem załamana

anonim:)

Pracowałam w tej firmie ładnych parę lat i pracowało się naprawdę super. Atmosfera między pracownikami ok, warunki pracy też dobre. Najprościej napisać na byłego pracodawcę obraźliwe słowa i wszystko gra. Tylko prawda jest taka skoro handlowiec pracujący kilka miesięcy nie ma dostatecznych efektów niestety trzeba się rozstać, tak jest w każdej firmie:). Najgorsze jest gdy ktoś uważa siebie za super pracownika, niezastapionego fachowca, kiedy w rzeczywistości potrafi dużo mówić a mało robić. Nie słuchajcie takich bzdur. Atmosfera w firmie Warter jest naprawdę ok. Pani (usunięte przez administratora) jest super koleżanką w pracy i oczernianie kogoś naprawdę świadczy tylko o osobie która to wypisuje:)

handlowiec

DAJCIE SOBIE SPOKÓJ Z FIRMĄ WARTER - pracujesz 3 miesiące i do widzenia KLIKA (usunięte przez administratora)

koleś

Potwierdzam to są cwaniaczki ale z tego co mi wiadomo właśnie giną własna bronią nikt u nich już nie pracuję , oczywiście oprucz pani bufetowej baru mlecznego(usunięte przez administratora) - bez urazy ostatni sensowny sam się zwolnił ... popieram kolego popieram

handlowiec

UWAGA *** UWAGA***UWAGA Uważajcie na tą firmę pracowałem tam przez kilka miesięcy .Standardem jest pozyskanie przez nowego handlowca klientów i zwolnienie go po 3-6 miesięcy . Właściciel pan (usunięte przez administratora) podaje się za rozsądnego Warszawiaka ale tak naprawę to drobny cwaniaczek z pod granicy białoruskiej.Jego motto to każdy nowy przyniesie sporo a odchodząc zabierze tylko małą część . Atmosfera nie do wytrzymania wszyscy są terroryzowani przez panią (usunięte przez administratora) a dobry wujaszek dyrektor zwykły kłamca i lizus prezesa. Osobiście nie polecam.Sprawdźcie sami na dzień dzisiejszy nie pracuje tam nikt normalny kto coś chce osiągnąć i ma jakieś aspiracje .

Zostaw opinię o Fabryka Tektury w Tarnówce - Tarnówka

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Fabryka Tektury w Tarnówce