Salon Play

Opinie o Salon Play

Filtruj opinie po kryteriach:

Opinia

Może pojawi się osoba aktualnie pracująca, która będzie chciała powiedzieć nam coś o pracy w firmie Salon Play w mieście Cieszyn? Wasza opinia pomoże innym użytkownikom!

Jacek
Nazwa działu: Handlowy
@Administrator 14.05.2019 08:00

Droga Administracjo, założyłem również temat na Facebooku gdzie odezwały się osoby pracujące jako konsultantki. Zaprzeczyły całkowicie moim podejrzeniom. Bardzo proszę o usunięcie tego komentarza. Uważam jednocześnie, że Waszą strona jest bardzo potrzebna. Tym razem, wszystko okazało się być w porządku, jednak warto nie pozostawać obojętnym na krzywdę i reagować profilaktycznie.

Jacek
Nazwa działu: Handlowy
 Opinia

Potężny mobbing jednego z kierowników (chyba to jest kierownik) salonu Play w galerii Stela w Cieszynie. Zatrudniane są dziewczyny (o dziwo tylko dziewczyny) i szybko zwalniane. Ja to widzę tak - koleś zatrudnia ładne dziewczyny po czym próbuje je poderwać. Gdy to się nie udaje (lub udaje ze skutkiem seksualnym, oby nie) to zwalnia je. Wystarczy zaglądnąć w dokumenty jaki tam jest przemiał dziewczyn. Skoro ja jako klient to widze jak często tam się zmieniają pracownice, a dodatkowo widzę jak on się w tym salonie do nich nachyla i natarczywie przystawia twarz do twarzy, to co dopiero będzie w dokumentach. Dodatkowo znam osobę, która tam pracowała i potwierdza to co mówię, ponieważ dała mu się poderwać i chciał doprowadzić do seksu. Nie wiem czy zgłosić to do organów ścigania, ponieważ nie mogę jednoznacznie potwierdzić czy to co mówię to stuprocentowa prawda. Możliwe, że to co było z moją koleżanką to było jego oczernianie, bo podobno nie jest zbyt lubiany (ciekawe dlaczego), ale warto to sprawdzić, a jeśli inni ludzie też potwierdzą (najlepiej pracownicy), że coś jest na rzeczy, to może warto o tym rozpocząć szerszą dyskusję?

Zostaw opinię o Salon Play - Cieszyn

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Salon Play