Salon Play
counter
Administrator

Może pojawi się osoba aktualnie pracująca, która będzie chciała powiedzieć nam coś o pracy w firmie Salon Play w mieście Cieszyn? Wasza opinia pomoże innym użytkownikom!

Pomocna?
TakNie
Zgłoś

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Jacek Nowy wpis
Nazwa działu: Handlowy
@Administrator

Droga Administracjo, założyłem również temat na Facebooku gdzie odezwały się osoby pracujące jako konsultantki. Zaprzeczyły całkowicie moim podejrzeniom. Bardzo proszę o usunięcie tego komentarza. Uważam jednocześnie, że Waszą strona jest bardzo potrzebna. Tym razem, wszystko okazało się być w porządku, jednak warto nie pozostawać obojętnym na krzywdę i reagować profilaktycznie.

Pomocna?
TakNie
Zgłoś
Jacek Nowy wpis
Nazwa działu: Handlowy

Potężny mobbing jednego z kierowników (chyba to jest kierownik) salonu Play w galerii Stela w Cieszynie. Zatrudniane są dziewczyny (o dziwo tylko dziewczyny) i szybko zwalniane. Ja to widzę tak - koleś zatrudnia ładne dziewczyny po czym próbuje je poderwać. Gdy to się nie udaje (lub udaje ze skutkiem seksualnym, oby nie) to zwalnia je. Wystarczy zaglądnąć w dokumenty jaki tam jest przemiał dziewczyn. Skoro ja jako klient to widze jak często tam się zmieniają pracownice, a dodatkowo widzę jak on się w tym salonie do nich nachyla i natarczywie przystawia twarz do twarzy, to co dopiero będzie w dokumentach. Dodatkowo znam osobę, która tam pracowała i potwierdza to co mówię, ponieważ dała mu się poderwać i chciał doprowadzić do seksu. Nie wiem czy zgłosić to do organów ścigania, ponieważ nie mogę jednoznacznie potwierdzić czy to co mówię to stuprocentowa prawda. Możliwe, że to co było z moją koleżanką to było jego oczernianie, bo podobno nie jest zbyt lubiany (ciekawe dlaczego), ale warto to sprawdzić, a jeśli inni ludzie też potwierdzą (najlepiej pracownicy), że coś jest na rzeczy, to może warto o tym rozpocząć szerszą dyskusję?

Pomocna?
TakNie
Zgłoś

Zostaw opinię o Salon Play - Cieszyn

Chcę opublikować:

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej

gemius

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Ranking Użytkownicy
(real users)
  1. GoWork.pl 3 115 175
  2. olx.pl 2 736 098
  3. pracuj.pl 2 718 511
  4. linkedin.com 2 689 259
Salon Play