Przerwa wyliczona co do minuty, masz zmianę na kasie- zapomnij że możesz iść do toalety lub napić się ponieważ nikt cię nie zmieni, ba - nawet jesli prosisz o pomoc na kasie lub żeby ktoś podszedł z funkcyjnych poczekasz sobie trochę, może po 3 prośbie ktoś podejdzie
Zaczynasz pracę- nikt ci nie pokaże co i jak, jesteś puszczona na „głęboką wodę” i tylko czekają żebyś zrobiła coś źle
Osoby funkcyjne to jakiś dramat, (usunięte przez administratora) to norma u każdej
Kierowniczka to żart, nie wie o niczym i dodatkowo jeszcze wprowadza ciebie jako pracownika w błąd
Za marne grosze wykonujesz masę rzeczy i nikogo nie interesuje że nie zdążysz- masz wyliczony czas żeby wykonać dane zadanie i koniec