Przy robieniu dzisiejszych wieczornych zakupów zostałam przywitana słowami "szybko zakupy o wychodzić ze sklepu,nie ma dziś przesiadywania to nie jest pub ani kawiarnia"następnie zostałam obrzucona wulgaryzmami na moją odpowiedź że nie jestem koleżanka tej pani zostałam wyproszona że sklepu.Na zewnątrz rozpoczęłam rozmowę z klientem który był świadkiem zdarzenia.Pani Agnieszka wybiegła ze sklepu wykrzykując że mam "nie rąbać (usunięte przez administratora) za moimi plecami tylko do mnie,jak masz coś...". Odpowiedziałam że nie mam żadnego zobowiązania wobec niej postraszyła mnie policją. Nigdy wcześniej nie spotkałam się z takim zachowaniem
..pracująca tam pani Beata zawsze bardzo miło mnie obsługiwała i innych klientów.Wulgarne zachowanie pani Agnieszki bardzo źle wpływa na wizerunek sklepu.