Opinie o Kaufland w Malbork Stefana Żeromskiego 32

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Kaufland. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Kaufland o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Kaufland w Malbork Stefana Żeromskiego 32

Użytkownicy czekają na odpowiedź 57 dni.

Czy w Kaufland możliwa jest praca na podstawie B2B?

Krzyżak klient. Nowy wpis

Do sklep Kaufland w Malborku nie mam zastrzeżeń,natomiast co do pracowników Kauflandu to mam zastrzezenia.Nowoscią były wprowadzone kasy samoobsługowe. Korzystałam z kasy samoobsługowej może drugi raz przyłożyłam kartę , było słychać odgłosy że karta została odczytana więc wzięłam towar (butelkę) do ręki i poszłam do wyjścia za mną biegnie pracownica i mówi ,że nie wprowadziłam PINu oczywiście poszłam i wprowadziłam PIN.Szanowni państwo nie miałam pojęcia jak szczegółowo obsługuje się owa kasę .Pracownica która w tym dniu pilnowała kas po coś tam była postawiona. Jej zadaniem jest wytłumaczy i dopilnować klientów.Natomiast ta pracownica cały czas mnie obgaduje,pokazuje palcami do innych pracownic.Znajomi mi mówią ,że cały czas twierdzi ,że ja chciałam ukraść butelkę.To jest jakaś paranoja nie uciekałam ,w ręce miałam butelkę...uważam , że pracownica powinna dopilnować pomoc klientowi a nie obgadywać i robić z klienta (usunięte przez administratora)

Klient Nowy wpis

Jestem stała klientka,na nic nie można narzekać. Produkty łatwo znaleźć. Nie ukrywam jeden z moich faworytów z lini sklepów. Ogromny minus za to,że miesa w lodówkach nie są sprawdzane po raz kolejny otwierając piersi zetknęłam się ze smrodem i rozwarstniajacym się miesem. Nie wiem czy to zależy od punktu czy tak się dzieje w każdym sklepie,ale moim zdaniem panie rozkładające towar,powinny zwracać uwagę. Sama pracuje w handlu i nie wyobrażam sobie sprzedać coś co mogłoby komuś zaszkodzić. Za stoisko mięsne i częsty zdarzający się w jego okolicach smród ogromny minus.

Jak wygląda podstawa wynagrodzenia w Kaufland?

Czy po rozmowie w Kaufland rekruter odezwał się do Ciebie z informacją zwrotną? Po jakim czasie to nastąpiło? Podziel się swoim doświadczeniem z innymi.
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Malbork
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Kierownik Regionalnej Sprzedaży
logo firmy Pomocnik Mechanika Samochodowego
Azet Olgierd Odyniec
Klient

Pana ochroniarza powinno się zwolnić natychmiastowo kto tak się zachowuje w miejscu publicznym jak można wyzywać dziecko od (usunięte przez administratora) chłopiec zjadł cukierka na sklepie pan ochroniarz wezwał policję do cukierka a wielo krotnie widziałam jak kradną kable gdzie był ten super (usunięte przez administratora) ochroniarz bał się wyjść bo (usunięte przez administratora) to karki .wstyd dla firmy ochroniarskiej i wstyd dla skl Kaufland że taki cham pracuje

Izabela

Bardzo fajny market co towarów i produktów , lecz sprzedają towary po terminie i łatwo można je znaleźć blisko kas. Obsługa miarę uprzejma. Prawo mówi jasno : 100 ust. 1 pkt 1 ustawy za sprzedaż żywności po terminie przydatności do spożycie grozi kara grzywny do 500 złotych, zaś w postaci kwalifikowanej — czyli oferowania przeterminowanej żywności o znacznej wartości — grzywna do 5 tys. złotych, a nawet kara

Michu

3 razy w tygodniu robię tam zakupy i przez kilka lat tylko raz zdarzyło mi się że pani z mięsnego miała ewidentnie bardzo zły dzień a poza tym zawsze starają się jak mogą aby klient był zadowolony.P.S Pozdrawiam Panią która mnie dziś obsługiwała nie dojrzałem dokładnie imienia ale chyba na J ????????????

Weronika
@Michu

No to fajnie że mają tam taką fajną kadrę. A sklep jest dobrze zaopatrzony? Zawsze tam mi jakoś nie po drodze ale może warto podjechać

Klaudia

Pracownicy kauflandu nigdy nie powiedzą ile zarabiają. Przy podpisaniu umowy o pracę mają zakaz mówienia o zarobkach. Panuje tu wyścig szczurów. A kierowniczki są bardzo niemiłe dla pracowników. Co innego mówią pracownikom a co innego dyrektorowi marketu. Kadra rządząca robi sobie żarty z innych pracowników którzy krócej pracują. A stare pracownice są mega cwane i mile dla siebie a za plecami jedna druga obgaduje. Niemiłe najgorzej dla klientów sa te pracownice które pracują najdłużej. Ich odżywki i burkanie do klientów to wizytówka sklepu. Są odpychajace.

Marzena
@Klaudia

Co Ty mówisz o tym zakazie. :o To w każdym kaufie tak jest czy to zależy od właściciela? I czy są jeszcze jakieś inne reguły, które podpisują?

Marzena

Ah Malbork, cudowne miasto. Klienci widzę raz miło ocenią, raz niemiło, ktoś tu nawet się przyczepił o bezdomnych, którzy z toalety tu korzystają... Ciekawa w sumie jestem odnośnie tego warunków socjalnych samych pracowników. Jak to tutaj wygląda? Macie coś ponad stan?

Aga

bardzo polecam ten sklep, miła i profesjonalna obsługa zwłaszcza na dziale mięsnym. Tam prawie zawsze jest kolejka a pomimo tego, dziewczyny są profesjonalne i sprawnie obsługują klientów

Strasznie! Jedynie czasami, gdy jestem zmuszony robie tu zakupy ze wzgledu na szeroki wybor produktow. Pracownicy juz od lat traktuja klijetow jak w obozie, atmosfera straszna, hamstwo standard! Zszokowalo mnie jak panie wyladowywaly lody w zime z europalety, trwalo to oczywiscie niesamowicie dlugo a lody staly sobie po prostu na palecie przez godiny na merkecie. Mowia ze ryba psoje sie od glowy....

Beata
@Marek

Zgłosić to wszystko do kierownictwa! Takie rzeczy nie powinny mieć miejsca.

Hanna

Nie rozumiem jak się maja te wpisy do opinii o pracy? Przecież to jest forum pracownicze!

Zgnieciona

Witam ,byłam dzisiaj na zakupach w Kauflandzie w Malborku i chciałabym zwrócić szczególną uwagę że klienci nie zachowują już odstępu od drugiej osoby przy kasie. Nie zdążyłam zapakować jeszcze zakupów a następna klientka stała tuż za moimi plecami i stała nawet wtedy gdy wbijałam pin bo płaciłam kartą. A jak zwróciłam tej klientce uwagę że wejdzie mi zaraz na plecy i chyba zacznę kaszleć żeby się odsunęła to odpowiedziała mi że się już nie boi covid-19. Widzę że wszystko wraca do normy, bydło do marketu też........

mariusz

wasz market jest ok,ale powiem wam co jest wasza bolonczka mianowicie wc.w kaufie jest szalet publiczny a najwiecej z niego korzystaja bezdomni pijacy narkomani i przypadkowi przechodnie.smierdziele gola sie tam przebieraja pija jedza itp.na umywalkach zdarza sie krew na szmatach ktore zostawiaja wszy.dziwie sie tym pracownikom ktorzy to sprzataja bo ja bym tego nietkna.dlaczego do takich sytuacji nie dochodzi w statoill czy macdonaldzie bo sobie na to niepozwalaja a uwas jest tragedia.wasze toalety powinny byc zamkniete a kluczyk w recepcji bo tu innego wyjscia niema ci co robia zakupy a ich przypyli to dla nich zaden problem a zreszta tych osob jest malo bo to szalet dla dziadostwa to nie tylko moje zdanie.

Ona

Ktoś wie ile zarabia się w kauflandzie? Jest 2 tysi? Czy najniższa krajowa? Jakie godziny pracy?

Zostaw merytoryczną opinię o Kaufland - Malbork

• Jak się pracuje w Kaufland?

Zobacz opinie na temat firmy Kaufland tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Kaufland