Opinie o Lidl w Warszawa Stryjeńskich 15J

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Lidl. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Lidl o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Lidl w Warszawa Stryjeńskich 15J

Jaki jest styl zarządzania w Lidl?

Maciej Piotrowski Nowy wpis

Nie polecał sklepu Lidl ul. Bora Komorowskiego 14a Robiliśmy zakupy z żoną w tym sklepie ,na rękach mojej żony był mały piesek rasy pinczer miniaturka (waga 1,5 kg) Piesek nie miał żadnego kontaktu ze sklepem, ani również też z innymi klientami Szok przeżyliśmy przy kasie, kiedychcualismy zapłacić za zakupy.Starsza Pani, która tytuowała się "kierowniczka kas sklepu", trybem rozkazującym kazała nam natychmiast wyjść że sklepu, wołając przy tym pracownika ochrony.. Żadne tłumaczenia i argumenty nie docierały do tej Pani. Pani zachowywała się bardzo arogancko i w chamski sposób nadal nakazalanam opuścić teren sklepu. Na naszą prośbę o kontakt z kierownikiem sklepu, wyszedł Pan kieriwnik i w sposób żenujący stwierdził że, mam sobie przeczyć na stronie Lidla, że psów nie można wprowadzać na teren sklepu.. Kolejna osoba do której nie docierał żaden argument, że pies był na rękach u moje żony ( przypominam że mowa o piesku 1,5 kg wagi i 35 cm długosci), że robiliśmy zakupy w Lidlu na Białołęce, również z pieskim na rękach i tam nikt nigdy nie robil z tego pronlemu Pań kierownik sklepu stwierdził że, mogę napisać na niego skargę i tyle... Nigdzie w żadnym sklepie nie spotkałem się z tak aroganckim i chamskim zachowaniem, Pozdrawiam serdecznie

Jaki dress code obowiązuje w Lidl?

Jakich pytań można się spodziewać na rozmowie rekrutacyjnej w firmie Lidl?

pracownika rodzina

Jak chce sie pracować jako robot na zawołanie to polecam. Przyjmują na krótkie umowy, potem starają sie zwalniać i nowych zatrudniają. Mało tego pracownik ma być wydajny jak robot, pokrzykiwanie kadry jest na porządku dziennym i pomyśleć, że to demokratyczny cywilizowany kraj. Tylko szkoda, ze wyżsi rangą nie sprawdzają kierowników sklepów, nie robią wewnętrznych kontroli jak sie pracownikom pracuje i i jak mogą sie oddać z sercem pracy. Bo można pracować z sercem nawet w markecie tylko potrzeba atmosfery..... Nie polecam. Każdy kierownik to karierowicz nakierowany na zysk sklepu! No ale cóż, każdy musi to poznać na swojej skórze

Haber
@pracownika rodzina

Jeśli pierwsza umowa na 1 rok jest krótka to jaka jest długa?

rodzina pracownika
@pracownika rodzina

potwierdzam wszystko

znjaomy byłego pracownika Nowy wpis

Czy jest pan w stanie szybko stracić prace? Tzn, że nawet najlepszych zwalniają, bo nie są robotami. Niepijących, niepalących, nie latających po przerwach co chwile. Ważne jest dobre stanowisko kierownika który może co chce zwalnia, zatrudnia itd. Firma beznadzieja w tym przypadku zero empatii dla pracowników. Oby mnie los do żadnego sklepu nie rzucił, gdzie kierownicy (usunięte przez administratora)pod siebie by dawać górze satysfakcje z sukcesu

Rozmowa kwalifikacyjna nie musi być stresująca. Czy ta w Lidl spełniła Twoje oczekiwania? Które pytania podobały Ci się najbardziej? Twoje doświadczenia mogą pomóc innym!

da ktoś znać jak tu obecnie praca wgląda? czytałam poprzednie opinie i ludzie nie polecali ze względu na jakieś złe traktowanie pracowników. Jeśli to prawda to czy do dziś takie coś tu występuje? jaka atmosfera u was panuje i co z relacją z kierownictwem? pytam, bo się zastanawiam czy jakieś przyjęcia będą od nowego roku a lepiej najpierw wiedzieć

rodzina pracownika
@Marta

Niestety zatrudniają, bo na chwile albo po dłuższej zwalniają, bo się nie jest robotem. Czyli nie zasuwasz na wysokości lamperii. Polak Polakowi to robi na stanowisku kierowniczym, by wyżej (usunięte przez administratora) niż mieć .... Stara dobra (usunięte przez administratora) odeszła w cień, kiedy wyrobiło się normę i nie trzeba było (usunięte przez administratora)

Alka

Odradzam zakupy w Lidlu na Rosoła. Bardzo nie mila obsluga, zachowuja sie jakby pozjadali wszystkie rozumy!!!! Wiecej zakupow w tym sklepie nie zrobię!

Magda

Dzień dobry, dokonałam zakupów w Lidlu przy ul. Rosoła i muszę niestety stwierdzić że sklep jest zaniedbany, opryskliwi pracownicy, kolejki jak za komuny, to nie jest przyjemność jeśli chodzi o zakupy. Odradzam ten sklep.

Alka
@Magda

Dokładnie dzisiaj to samo odczulam. Wiecej zakupow tam nie zrobie!!!! Dra sie na klientów jak by byli nie wiadomo kim. Niech sami sobie robia zakupy w tym Lidlu

Czy Lidl tak łatwo zatrudnia jak i zwalnia pracowników? Czy w każdym Lidlu jest taki mobing? I jedni pracownicy są lepiej traktowani przez kierowników niż inni? Tylko niekórym każe wykorzystywać maksymalnie urlop i nie dotrzymuje warunków sanitarnych?

Boby b

Pracowałem tam do niedawna . Nie polecam . Menager sklepu Pani Marta lubi wyzywać się na pracownikach . Brak kultury osobistej i poszanowania dla pracowników . Bardzo lubi się wydzierać na personel jak by nie radziła sobie z własnymi emocjami .

Mała
@Boby b

Piotrze P. nie ładnie pisać takie kłamstwa. Wszyscy mogą potwierdzić, że to nieprawda.Jaki pracownik taka opinia o Szefie. Wstydź się.

Piotr P
@Mała

Małgorzato przykro mi to nie moja opinia ! Ja się na ten temat nie wypowiem . Nie potwierdzę , ani nie zaprzeczę . Nie mieszajcie mnie w wasze chore gierki . Pozdrawiam

dgffg

Ludzie, to forum jest dla pracowników Lidla/kandydatów, a nie klientów...nie zaśmiecajcie proszę tego forum.

Damian
@dgffg

Masz rację, forum głównie skierowane jest do pracowników sklepu, jednak opnie klientów też są ważne, bo wpływają na wizerunek firmy. Pracujesz w tym sklepie i mógłbyś napisać jak z Twojego punktu widzenia wyglądają warunki zatrudnienia i wynagrodzenia? Twoja opinia będzie bardzo istotna.

Stalyklient

Jestem klientem tego sklepu(lidl na Stryjenskich 15J), bardzo duzy szacunek mam do ludzi tam pracujacych, widac ze przemeczeni sa ,malo ich jest ale zawsze pomoga, zaprowadza do szukanego artykulu. Zauwazylem tez duza poprawe w czystosci sklepu od jakos marca badz kwietnia. Polecam ten sklep ze wzgledu na obsluge, swieze owoce I warzywa oraz za pieczywo. W tym sklepie znalazlem osobe z pracujacych tam osob ktora pomogla zalozyc mi aplikacje lidl plus, bo w pobliskich sklepach nie ma az tak milych I spokojnych z usmiechem ludzi. POLECAM!!!!!

Barbara

Lidl w Grodzisku Mazowieckim wygląda jak obora, brudno, kolejki, ubrania jak wyciągnięte z pralki. Z daleka szerokim łukiem.

Dzień dobry, polecam wszystkim sklep Lidl ul. Stryjeńskich, dobre ceny, dziewczyny na kasach miłe.

marian

Witam, jestem stałym klientem sklepu Lidl przy ul. Stryjeńskich, w ostatnim czasie zauważyłem zmiany w obsłudze klienta na plus, mili i uczynni pracownicy, czysto na sklepie i oczywiście dostępny towar.

Tomasz

Polecam ten sklep obsługa może nienajszybsza ale mila i pomocna

Wielkie ukłony dla pracowników tego sklepu.Zawsze pomocni.Sklep czysty dobrze zatowarowany.

Magdalena G.

Sklep który warto polecić.

Zbyszek Jankowski

Polecam świeże owoce i warzywa duży wybór i pracownicy pomocni

Karolina M.

W okolicy mam kilka sklepów wielopowierzchniowych a jednak najbardziej lubię ten sklep czysty i miła obsługa.

Joanna

Szacunek dla pracowników robią dobra robotę , zawsze pomocni .

Zostaw merytoryczną opinię o Lidl - Warszawa

Lidl