Opinie o Dworzec PKP w Pszczyna Plac Dworcowy 1

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Dworzec PKP. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Dworzec PKP o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Dworzec PKP w Pszczyna Plac Dworcowy 1

pasażer Nowy wpis

to czy ktoś z PLK PKP kontroluje zachowanie dyżurnego aby otwierał bramkę tam na przesiadke czeka się 1,5 godziny bo w Katowicach nie mają pojęcie o rozkładzie jazdy kolei śląskich jak oni to układają nie ma skomunikowania w kierunku Ustronia gdzie jeżdzi dużo seniorów do sanatorium w związku oczekują w Pszczynie która nie jest przyjazna dla pasażera szczególnie dworzec PKP może w końcu ktoś na tej kolei się ocknie i pogoni tych dyżurnych na dworcu albo WC niech postawią na 2 peronie pasażer ma różnie potrzeby czy ci ludzide Na PKP tego nie pojmują nadal ciemnota mimo XXI wieku

@ Nowy wpis

A ja musze niestety napisac o dworcu w FGoczalkowicach Zdroju. Teraz otwarcie dworca nastepuje z opoznieniem, moge czekac jako osoba niepelnosprawna, pusto. Jest tez brudno, kurz w toaletach od wiosny, brakuje papieru toaletowego i jest przerazliwie duszno. Pozamykane tak, zeby nikt nie wchodzil... Co te pochowane Panie tam robia????? Tak nie bylo... Wieloletni turysta.

Ewa Bombiarska Nowy wpis

Totalna porażka…,pracownik za kasą był nie miły,wredny i myślał ze wszystko może.Nawet uprzejmie nie mogłam się spytać….,Jestem załamana.Nie polecam

Izabela Pusinska Nowy wpis
@Ewa Bombiarska

Totalnie się zgadzam z Ewą. Pracownik był bardzo nie miły i nie chciał odpowiedzieć na zadawane mu pytania, odpowiadał jakby pracował tam za karę. Również nie polecałabym na przyszłość.

Mika

Zero informacji!no i tak nie miła pani za kasą że aż szok za karę chyba tam siedzi! Jedyne czego się dowiedziałam to że sama musze w internecie poszukać!!!

Brałeś udział w rekrutacji na [stanowisko] w firmie Dworzec PKP? Podziel się swoimi wrażeniami! Jak długo czekałeś na odpowiedź rekrutera po wysłaniu CV? Z ilu etapów składał się proces rekrutacyjny?
logo firmy Audyt / Audytor w banku
QualitySite
logo firmy Kierowca międzynarodowy kat. B
TTD MICHALIK
logo firmy Przedstawiciel Handlowy rynku Agro R14
Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe EKODARPOL
Rodzina rowerzystów.

Porazka.pomimo wielokrotnych prob przywolania dyżurnego ruchu, nie udalo sie nam na czas przeprowadzic rowerów, pan dyzurny sie za pierwszym razem nie pojawil, a za drugim odlaczyl domofon . Dwa razy probowalismy dostac sie na pociag i sie nie udalo.bilety przepadly tak jak i planowana wycieczka.

Klient

Pani która pracuję za kasą to jak by pracowała za karę,z laską odpowiada na zadawane pytania odnośnie odjazdów i w taki sposób że aż się odechciewa być na tej stacji.30.03.22.

Zostaw merytoryczną opinię o Dworzec PKP - Pszczyna

• Jak się pracuje w Dworzec PKP?

Zobacz opinie na temat firmy Dworzec PKP tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Dworzec PKP?

Dworzec PKP