Polskie Koleje Państwowe S.A.

Adres: Aleje Jerozolimskie 142A, 02-305 Warszawa

NIP: 5250000251 REGON: 126801 KRS: 0000019193

Polskie Koleje Państwowe S.A.

Opinie o Polskie Koleje Państwowe S.A.

Filtruj opinie po kryteriach:

Stefan
 Opinia

A może wiecie czy firma potrzebuje teraz kogoś do pracy?

Aga
 Opinia

Jakie mnie więcej są zarobki na stanowisku specjalisty? Starszego specjalisty? Głównego specjalisty?

Krystyna
 Opinia

Na stronie firmy w zakładce Kariera znalazłam aktualne oferty pracy. Jeśli ktoś jest zainteresowany pracą w tym miejscu, wysyłam link: http://www.pkp.pl/pl/kariera/oferty-pracy# @Tom, czy w dalszym ciągu podtrzymujesz swoją opinię na temat pracy w Polskich Kolejach Państwowych? Pytam o to, ponieważ Twoja opinia została napisana kilka miesięcy temu. A może w firmie zaszły jakieś zmiany o których chciałbyś nam opowiedzieć?

Tom
 Opinia

Szczerze powiedziawszy nie jest źle. Idąc pracować do PKP spodziewalem się dramatu, tymczasem siedziba rewelacja. Piękny, nowoczesny budynek z bardzo dobra lokalizacją. Ekspresy do kawy na każdym kroku.... A i kasa mnie zaskoczyła bo rzucilem stawkę zaporową myśląc że jest absolutnie poza zasięgiem pkp i tu niespodzianka, bez żadnych dodatkowych negocjacji dostałem tyle ile powiedziałem. Gł specjalista może liczyć na duzo więcej kasy niż w innych spółkach kolejowych ok 1 tys więcej. Słabe strony to zdecudowadnie bałagan w zarządzaniu.

Zostaw opinię o Polskie Koleje Państwowe S.A. - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Polskie Koleje Państwowe S.A.

• Polskie Koleje Państwowe S.A.
  • Aleje Jerozolimskie 142A
    02-305 Warszawa

Oddziały »
×
Zero tolerancji dla mobbingu w firmie!

Byłeś świadkiem?
Dodaj opinie na www.gowork.pl/opinie