Opinie o Polskie Koleje Państwowe S.A. w Warszawa

5 1 5 5 1
Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 95 dni.

Czy organizowane są wyjazdy, imprezy, spotkania integracyjne w Polskie Koleje Państwowe S.A.?

Stefan Nowy wpis

A może wiecie czy firma potrzebuje teraz kogoś do pracy?

Aga Nowy wpis

Jakie mnie więcej są zarobki na stanowisku specjalisty? Starszego specjalisty? Głównego specjalisty?

Krystyna Nowy wpis

Na stronie firmy w zakładce Kariera znalazłam aktualne oferty pracy. Jeśli ktoś jest zainteresowany pracą w tym miejscu, wysyłam link: http://www.pkp.pl/pl/kariera/oferty-pracy# @Tom, czy w dalszym ciągu podtrzymujesz swoją opinię na temat pracy w Polskich Kolejach Państwowych? Pytam o to, ponieważ Twoja opinia została napisana kilka miesięcy temu. A może w firmie zaszły jakieś zmiany o których chciałbyś nam opowiedzieć?

Ranking
Tom

Szczerze powiedziawszy nie jest źle. Idąc pracować do PKP spodziewalem się dramatu, tymczasem siedziba rewelacja. Piękny, nowoczesny budynek z bardzo dobra lokalizacją. Ekspresy do kawy na każdym kroku.... A i kasa mnie zaskoczyła bo rzucilem stawkę zaporową myśląc że jest absolutnie poza zasięgiem pkp i tu niespodzianka, bez żadnych dodatkowych negocjacji dostałem tyle ile powiedziałem. Gł specjalista może liczyć na duzo więcej kasy niż w innych spółkach kolejowych ok 1 tys więcej. Słabe strony to zdecudowadnie bałagan w zarządzaniu.

Zostaw opinię o Polskie Koleje Państwowe S.A. - Warszawa

Chcę opublikować:

Joanna Koczaj-DyrdaJoanna Koczaj-Dyrda
Ofiara mobbingu -Radca prawny
Zero tolerancji dla mobbingu w firmie!

Byłeś świadkiem?
Dodaj opinie na www.gowork.pl/opinie