Opinie o Verona Consulting Sp.z.o.o Sp. K. w Zamość

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Verona Consulting Sp.z.o.o Sp. K.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Verona Consulting Sp.z.o.o Sp. K. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Verona Consulting Sp.z.o.o Sp. K. w Zamość

miśka

Lepiej być konsultantką w Veronie niż siedzieć na zasilaczu w domu. Praca nie jest może i najlżejsza ale za konkretne pieniądze i wśród zgranej, pomocnej ekipy.

Osoba

Dlaczego uważam, że to dobre call center? - Dobre zarobki - Łatwe projekty - Sympatyczni ludzie - Godziny pracy 8-16 Fakt: nie wszystkim odpowiada telemarketing jednak jeśli już decydujesz się to mogę szczerze polecić.

raper
@Osoba

Od siebie dodam, że wypłata zawsze terminowo i zgodnie z umową.

@Osoba

Według Ciebie pracodawca, jakim jest Verona Consulting posiada prawie same plusy. Ten fakt oczywiście bardzo cieszy. A czy orientujesz się, czy są tam skłonni do zatrudniania osób, które poszukują jedynie tymczasowego zajęcia?

xyz
@Agata

Z tego co wiem nikt tu na siłę nikogo nie trzyma :)

Zeus

Nie będę tu mielił jęzorem to jest po prostu dobra i wypłacalna telemarketownia.

@Zeus

Masz trochę dziwne podejście to tej kwestii. Chyba zdajesz sobie sprawę, że Twoje wypowiedzi o pracodawcy, jakim jest Verona Consulting pomagają tym, którzy są nim szczególnie zainteresowani. A zatem Twoje posty powinny być bogate w informacje, a nie oszczędne. Powiesz nam coś o atmosferze między pracownikami tej firmy?

Hannah

Są takie chwile, że zaciskam zęby. Życie to nie bajka. Każda praca nie zawsze jest lekka jednak dobrze, że jest. Tu nie jest tragicznie tylko trzeba lubić ludzi.

boy1999
@Hannah

Też tak mam. Ważne, że zarobki nie są tragiczne i płacone na czas.

@boy1999

@boy1999 Należne wynagrodzenia na czas, to absolutna podstawa. Dlatego dobrze, że firma Verona Consulting o to dba. Wspominasz, iż można tam dobrze zarobić. A jak wygląda kwestia umów - czy nowi pracownicy mogą liczyć na pracę w oparciu o jej stabilny rodzaj?

ona
@Agata

Umowa zlecenie to norma w cc. Podpisałam na rok. Można przedłużyć (są tu tacy). Zarobki większe niż minimum krajowe.

realistka
@ona

Moje zdanie jest takie lepiej tu na zleceniu zarabiać ponad 2 do ręki niż na umowie o pracę minimum... Takie są fakty.

Na 102
@realistka

Potwierdzam :) pierwsza wypłata: 2300 do rączki.

logo firmy Lider Zespołu Analityków biznesowych/systemowych
Kredyt Inkaso S.A.
logo firmy Senior Payroll Advisor with German
Zamość
SD Worx Poland Sp. z o.o.
logo firmy Zatrudnimy betoniarza
Candidate Competente GmbH
PP

Nie jest idealnie jak w pracy jak w życiu bywa różnie... ale jak godziny wyrobię to dobrze zarobię i o to tu chodzi.

kissssss

Łatwe i popłatne ale nieco monotonne zajęcie.

@kissssss

Doceniam to, iż zechciałeś wziąć czynny udział w dyskusji na temat warunków pracy w Verona Consulting. Jeśli, jak sam stwierdziłeś, w tej firmie można dobrze zarobić, to należy się jedynie cieszyć. A czy nowi pracownicy mają jakieś szkolenie przygotowujące do wykonywania tam pracy?

rose
@Agata

Praca łatwa ale nielekka! Szkolenie jest krótkie (łącznie kilka godzin), praca w godzinach 8-16 (dla mnie idealnie), 160 godzin to ponad 2000 do ręki a jak wynik przyzwoity dochodzi kilkaset złotych:) w sumie 45 minut płatnej przerwy, leciutko nie jest ale na 100% warto tu pracować.

tak robię

Nie pracujesz - nie zarabiasz, pracujesz - kasa na czas, polecam można zarabiać i szukać czegoś na stałe. Doświadczenie wszędzie się przyda.

@tak robię

Trzeba przyznać, że masz zdrowe podejście do pewnych kwestii - i to właśnie się chwali. Jesteśmy jednak ciekawi, jak długi masz już staż pracy w Verona Consulting - zdradź nam to zatem. Dostajecie od tego pracodawcy jakieś dodatkowe benefity pozapłacowe, czy niekoniecznie?

tak robię
@Agata

Pracuję 6 miesiąc. Benefitów pozapłacowych brak ale dobre pieniądze za wyniki i godziny jak najbardziej. Wolę więcej monet niż jakieś batony czy inne karnety.

na temat

Krótko i na temat: dobre godziny pracy (8-16) przy 160/miesięcznie minimum 2 do ręki spoko załoga i co ważne kadra pieniądze zawsze na czas projekty niesprzedażowe Trzeba tylko chcieć.

om mani padme hum

Lepiej, że mam tą pracę niż miałabym jej nie mieć.

enola

Pieniądze na czas, ludzie przesympatyczni tak kadra jak koleżanki i koledzy, grafik można ustalić, praca jak to praca na słuchawce gadana trzeba mieć.

jatoja

Trudno narzekać na tę firmę, daje prace każdemu i płaci, jeśli już można mieć pretensje tylko do siebie i własnego lenistwa.

Pipi

Jeśli chcesz pracować to możesz być spokojną o zarobek. Da się bez napinania zarobić ponad 2 do ręki. Ludzie pomocni a szefostwo nie upierdliwe.(usunięte przez administratora)

tak raz dwa

Jedno jest pewne, że lepiej pracować na słuchawce w Veronie niż nie robić nic. Zawsze to nowe doświadczenie i wśród ludzi a przy wypłacie płaczu nie ma i wie się po co to wszystko.

ja77

Spoko hajsik a praca lekka choć monotonna.

papużka

Na pewno warto spróbować! Może sie okazać, że to praca w sam raz dla Ciebie. Tak było ze mną. Jak na tę branżę bardzo dobre zarobki.

Hosiak

Umowa z ubezpieczeniem, sympatyczni ludzie, łatwe projekty, dobre godziny pracy (8-16), przyzwoite warunki i zarobki, wszystko czego brakowało mi bez pracy. Doceniam to co tu dostaję. Nie jest to robota z gatunku lekkich i zawsze przyjemnych ALE JEST. I to najważniejsze.

Oliii
@Hosiak

"...Nie jest to robota z gatunku lekkich i zawsze przyjemnych..." Możesz rozwinąć swoją wypowiedź na ten temat?

Pańcia
@Oliii

Wiesz chodzi o to, że trzeba się nagadać (ja gadatliwa raczej nie jestem) taka praca. Trzeba lubić mówić. Generalnie jak nie masz z tym problemu to wszystko jest spoko.

@Hosiak

@Hosiak Praca w tej branży należy do bardzo charakterystycznych, a więc dobrze, że Tobie ona odpowiada. Poruszasz parę ważnych kwestii, związanych ściśle z warunkami zatrudnienia w Verona Consulting. A jak to wygląda, jeśli chodzi o jakieś benefity pozapłacowe - pracodawca je zapewnia?

B16

Praca byłaby spoko, gdyby wszystko było takie, jak w ogłoszeniu. Piszą tam, że dadzą Ci czas na przystosowanie, oferują szkolenia, pomoc trenerów i tak dalej, ale prawda jest taka, że jak w krótkim czasie nie zaczniesz wyrabiać normy (musisz umówić 24 osoby dziennie), to wylecisz szybciej, niż zdążysz przedstawić się w słuchawce. Rotacja jest ogromna, co chwile ktoś przychodzi i odchodzi. Niektórzy, którym udaje się zrobić wynik, zostają na dłużej i nie mają powodów, żeby żałować. Ja trafiłem na okres maturalny, więc mogli sobie pozwolić na redukcję zatrudnienia, bo zbliżał się wysyp maturzystów, a po nich studentów. Jak przepracujesz 120 godzin, to masz dodatkowo 200 zł, jak 160 - to masz 400. Jak robisz normę, to dostaniesz bonusy, ale jak nie robisz, to wykopią Cię tak, żeby bonusu nie dawać. Rozbawiło mnie, kiedy jeden z trenerów powiedział: "Ja zacząłem ogarniać dopiero po tygodniu". Ja po czterech dniach dostałem wypowiedzenie. Przez pierwsze cztery dni pracy nie zrobiłem normy. Hmm... A gdzie szkolenia? Gdzie wsparcie? Gdzie czas na rozruch? Gdzie "po tygodniu zaczniesz ogarniać"? Ściema i tyle. Dobre jako praca tymczasowa i można się sporo nauczyć, ale ogólnie nie polecam.

miśka

Niesprzedażowe projekty na plus: zarobki i towarzystwo ale wczasów tu nie ma.

jestem z miasta

Praca nie jest lekka mimo, że niefizyczna, monotonna, trzeba lubić rozmawiać. Plusem jest to, że można się dogadać z grafikiem i zarabiać więcej niż minimalną bez jakiejś masakry z godzinami. Ja wypracowuję zazwyczaj 160h na miesiąc i ponad dwójkę na rękę dostaję.

Klaudia

Jak tu jest? Praca od 8 do 16 (w tym 45 minut płatnej przerwy) Kadra w miare normalna i nie ujadająca Zarobki sensowne (160godz. daje 2000 do ręki a jak wynik to premie) Niczego nikomu nie wciskasz Jesteś ubezpieczona Głośno Praca w "boksach" przy komputerze Trzeba dużo gadać Nie zwracać uwagi na buractwo po drugiej stronie słuchawki Pensja na czas 2 soboty w miesiącu trzeba zrobić Grafik ustalić można pod siebie i jak wcześniej poinformujesz możesz sobie wziąć wolne Nie pracujesz to nie zarabiasz Nie jest tak źle jestem tu już 5 miesiąc

Wiesz kto
@Klaudia

Tak właśnie jest. Praca nie jest lekka ale bez przesady ;)

ilona
@Klaudia

Dodam, że pieniądze zawsze na czas i duże nagromadzenie osób na metr kwadratowy ale każdy ma swój kawałek i komputerek.

Keyti
@ilona

Po 2 miesiącach pracy mogę się pod tym podpisać. Jestem zadowolona mimo, że nie zawsze jest luzik.

Oliii
@Klaudia

Czy możesz napisać coś więcej o tej pracy?

Jedna z wielu.
@Oliii

Zapraszasz ludzi na spotkania o różnej tematyce, trzeba trzymać się skryptu ale jak podchodzisz do każdej rozmowy indywidualnie to nawet jest ciekawie, można zarobić a kasa zawsze na czas, sympatyczne towarzystwo, najlepiej przyjdź i spróbuj.

Zostaw merytoryczną opinię o Verona Consulting Sp.z.o.o Sp. K. - Zamość

• Jak się pracuje w Verona Consulting Sp.z.o.o Sp. K.?

Zobacz opinie na temat firmy Verona Consulting Sp.z.o.o Sp. K. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Verona Consulting Sp.z.o.o Sp. K.?

Kandydaci do pracy w Verona Consulting Sp.z.o.o Sp. K. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Verona Consulting Sp.z.o.o Sp. K.