Opinie o Verona Consulting Sp.z.o.o Sp. K. w Zamość

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Verona Consulting Sp.z.o.o Sp. K.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Verona Consulting Sp.z.o.o Sp. K. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Verona Consulting Sp.z.o.o Sp. K. w Zamość

Gargamel :D

W Zamościu dla osób po szkole nic lepszego się nie znajdzie tu zatrudniają i płacą. Trzeba mieć gadane i chęć i tyle.

tduyfi
@Gargamel :D

Nie trzeba być geniuszem wystarczy szczera chęć do pracy i zarabiania. Polecam.

UDU

Przykładam się i szanuję tą pracę i to wraca. Uprzejmość dla uprzejmych.

Nie lalka

Masakrę miałam jak nie pracowałam. Teraz nie jest idealnie ale o wiele lepiej. Praca, która pozwoliła mi się odbic od dna i bycia zależną.

szmal na czas

Jest jak jest trzeba się naprodukować językiem taka praca ale fakt pieniążki zawsze na czas i wcale nie śmieciowe.

logo firmy Категория C Водитель
Profesjonalny kierowca
logo firmy Senior Payroll Advisor with German
Zamość
SD Worx Poland Sp. z o.o.
logo firmy Lider Zespołu Analityków biznesowych/systemowych
Kredyt Inkaso S.A.
szczerze 4-

Decydując się na pracę w telemarketingu wiedziałam, że bez wysiłku niczego tu nie osiągne. Staram sie dostrzegać szklanke w połowie pełną a nie pustą. Nie śmieciowe zarobki i proste projekty. Całość oceniam na 4-.

Revolta

Jeśli jesteś pracowitą, optymistyczną i lubiąca rozmawiać osobą to na 100 % poradzisz sobie i będziesz przyzwoicie zarabiać. Wiem to z doświadczenia. W innym przypadku nawet nie próbuj :)

Marysia ;)

Nie rozumiem tych co tak marudzą, serio, ze swojej strony nigdy nie byłam werbalnie atakowana :) wiadomo, że ci którzy non stop nie maja wyników nie będą długo tolerowani w końcu w każdej pracy docenia sie tych efektywnych a nie takich co tylko bleblaja i nic nic lub bardzo niewiele. Tak robota wymaga jako takiego zaangażowania. Nikt za friko kasy tu nie rozrzuca. Nikt tez nikogo nie zmusza do pracy w VC. Nie dałaś rady, życie trudno do widzenia.

kt

Praca pod ciagla presja..nowa kadra kierownicza stworzyla napieta atmosfere.. masz zrobic wynik,wystarczy gorszy dzien i juz jest nacisk psychiczny..wyniki sa rozne ,tak samo jak rozni sa ludzie..niektorzy sa zawsze na 'nie' i chocbys zlote gory obiecywal nie zgodza sie..nie wszystko zalezy od nas ,po drugiej stronie jest tez inna osoba ktora musi wyrazic zgode...czesto jest rzucanie sluchawka lub inne przykre slowa ,wiec trzeba tez miec cierpliwosc.. nie wolno sie sprzeciwic ,liczy sie tylko wynik .. wielki plus za wyplate zawsze na czas.

Babla

Zamość to nie Warszawa i tyle. Dobrze, że VC ma tutaj oddział bo była by nędza a tak jak pracujesz to zarabiasz, wypłata powyżej 2 i na czas i nie biegam na zmiany tylko w dobrych godzinach. Gadanie może zmęczyć ale na tym polega ta praca. Lepsze VC niż minimum w biedro lub na taśmie, wszystko.

agersons

Praca dla ludzi z dobrą psychiką i brakiem skrupułów. Na szkoleniu nie mówi się konkretnie czym zajmuje się firma,że za Janki się płaci,a "prezenty" nie są wysokiej klasy sprzętem tylko "zabawką". (usunięte przez administratora) co można powiedzieć dobrego to wypłata na czas i przyjaźni współpracownicy,bo w większości to bardzo fajni ludzie. I wielu będę miło wspominać. (usunięte przez administratora) Co do kadry kierowniczej itd to mam "podobne" zdanie. Ale niestety w wielu przypadkach zabrakło szacunku do innych. Co jest ważniejsze? Ludzka godność czy średnia?

"Paulinka"

Co było dla mnie istotne jak się przyjmowałam? Zarobki powyżej dwójki na czysto, praca jednozmianowa, terminowość wypłat, brak handlu. I to wszystko tutaj mam. Także nie jest źle.

Nie inaczej

Nie wiem jak dla innych ale ja tu przyszłam pracować a nie tylko na wolnym siedzieć i liczyć na cud :) Wiadomo, że pensja zależy od ilości godzin i średniej. I OK. Jak by mi się nie chciało to bym w domu siedziała czekając na dziadowiznę z mopsu.

Lilko

Ciężko o wolne..nawet 1 dzień wolnego w tyg.musi być wyraźny ważny powód i to nie zawsze się uda ! dodatkowo presja i brak zrozumienia i konsultacji swojej pracy z szefostwem, tylko wymagania. czasem przyda się trochę zrozumienia(usunięte przez administratora)

Praca - call

Proszę o kontakt jakiegoś pracownika tej firmy na adres e-mail , chciałbym się dowiedzieć paru informacj na temat pracy (usunięte przez administratora)

Kiok

Pani I rządzi się, nie potrafi motywowac ludzi

dodatnia

Opcje są generalnie dwie: marudzić i nie zarabiać, pracować i zarabiać, tutaj przyzwoicie i na czas. To mi wystarczy by mimo wszelkich minusów dostrzegać PLUSY.

ok123

Jeszcze się taki nie narodził, który wszystkim dogodził... Dobra firma telemarketingowa, bez sprzedaży, wśród optymistów, z pensją na czas, i jest OK.

kropka

Ci którzy po prostu nie szukali naprawdę pracy a miejsca gdzie można się poobijać i poplotkować mogą nie być zadowoleni. Tu się pracuje i wtedy dobrze zarabia. W dobrych godzinach z elastycznym grafikiem (ważne by przepracować minimum 30 h/tydzień) polecam szukającym pracy. Tym, którzy szukają datków polecam MOPS albo Caritas.

Nie polecam
@kropka

Elastyczny grafik? Gdy osoby które mają małe dzieci i na dany dzień nie mają opieki to jest czepianie się jak tak można, osoby które są chore i mają zwolnienie lekarskie jest gadanie ze choroba w pracy nie przeszkadza to jest praca tak?

ANDZIA
@Nie polecam

Bełkot ;) Grafik elastyczny to nie znaczy, że w ostatniej chwili dajesz info, że np boli ciebie (albo twojego kota) brzuszek, informujesz odpowiednio wcześniej kiedy chcesz mieć wolne i nie ma problemu. Tak jest. Pokaż mi jakąkolwiek firmę gdzie można sobie przychodzić i wychodzić kiedy się podoba? :)

Pracownica, stała się
@ANDZIA

Mając małe dziecko (usunięte przez administratora) zapisałam się musiałam być. Pracuje dalej ale jak ktoś ma bardziej wdzięczna pracę na oku to bym się nie zastanawiała

xyz
@Pracownica, stała się

Jak ustaliłaś to nie dziwne, że masz być :)

Pracownica, stała się
@xyz

Ale czasem bywają sytuacje awaryjne i jeśli ma się coś z człowieka to powinno się to zrozumieć a Pani i najwidoczniej nie ma. Czas najwyższy zmienić pracę

Grzegi

Praca niewdzieczna, jeszcze gdy (usunięte przez administratora) było extra, teraz panie z Lublina panosza się na prawo i lewo

dokktorek

Dobra firma i jak na Z, przyzwoite zarobki, inna sprawa, że pasożyty nie są tu tolerowane i zajęcie wymaga zaangażowania i odporności na różne chamskie wypowiedzi ludzi po drugiej stronie telefonu. Ja to olewam bo nikt mnie przecież przez słuchawkę nie pogryzie a takie zachowanie świadczy tylko o tej osoby "kulturze"

Zostaw merytoryczną opinię o Verona Consulting Sp.z.o.o Sp. K. - Zamość

• Jak się pracuje w Verona Consulting Sp.z.o.o Sp. K.?

Zobacz opinie na temat firmy Verona Consulting Sp.z.o.o Sp. K. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Verona Consulting Sp.z.o.o Sp. K.?

Kandydaci do pracy w Verona Consulting Sp.z.o.o Sp. K. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Verona Consulting Sp.z.o.o Sp. K.