Opinie o Verona Consulting Sp.z.o.o Sp. K. w Zamość

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Verona Consulting Sp.z.o.o Sp. K.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Verona Consulting Sp.z.o.o Sp. K. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Verona Consulting Sp.z.o.o Sp. K. w Zamość

Aniołek 1998

Jak się nie ma co się lubi... To można zarabiać na słuchawce. Tak robię. Biedy nie ma.

studentka 2000

Idealne i sensownie opłacane zajęcie przynajmniej przez wakacje :)

Kobra

Bez przesady nie jest tak źle jak mi mówiono :) trzeba mieć sprawny język i dużą odporność ale serio nie jest źle.

lza

Łatwo jest narzekać i czekać na jakieś + trudniej wziąć sprawy we własne ręce i mimo wszystko stać się samodzielną i na dodatek nie stracić optymizmu. Pracuję i dla mnie to ciężka praca, zarabiam, staram się być odpowiedzialna. Tak mam.

żonka
@lza

Zgadzam się a całe vc oceniam na 3+ bo faktycznie po 8 godzinach to można mieć dosyć gadania :) mąż zadowolony bo w domu oszczędzam gardło :D no i pieniążki też nie takie małe jak na śmieciówce. Fakt za zwolnienia nie płacą kto pracuje ten zarabia.

logo firmy Lider Zespołu Analityków biznesowych/systemowych
Kredyt Inkaso S.A.
logo firmy Senior Payroll Advisor with German
Zamość
SD Worx Poland Sp. z o.o.
logo firmy Zatrudnimy betoniarza
Candidate Competente GmbH
Rosiczka

OK CC przynajmniej dopóki nie znajdę lepiej płatnej pracy na umowę o pracę a o to bardzo trudno bo wszędzie proponują mniejsze niż tu pieniążki.

Też mięsożerna ;)
@Rosiczka

Zgadza się! Przed przyjęciem się do Verony byłam na rozmowie w sklepie spożywczym... proponowano mi 1800 netto i wszystkie soboty robocze. Zdecydowanie lepiej tu.

no to cyk

Szału nie ma ale lepiej tu niż w markecie i pieniądz lepszy i bez fizycznego kontaktu z upierdliwymi klientami ;)

wakacje

Na mocne 3 zasługuje to cc. Kasa, ludzie, projekt. Co do reszty... to tak jak wszędzie na słuchawce, niemniej na wakacje zarabiam na wakacje i to nie jakieś stażowe czy minimalne.

Nowa

Odbyłam sympatyczną rozmowę i od lipca do pracy! Zapowiada się ciekawie.

Sylwia
@Nowa

Ja właśnie tez idę na rozmowę i zobaczymy :)

Nowa
@Sylwia

Będzie dobrze, rozmawiałam z jedną z osób i fakt praca może nie jest leciutka ale pieniążki na czas i w dobrych godzinach, na pewno więcej o kilka stów niż najniższa krajowa, pozdrawiam.

JHWS

Trzymają mnie tu zarobki i bezstresowa ekipa, pozdrawiam!

Realistka
@JHWS

W Zamościu trudno o pracę za więcej niż minimum tak dla młodych jak tych na rencie czy emeryturze to naprawdę dobre wyjście.

Buśka

Jak na pracę na słuchawce to serio jest ok a jak ktoś nie lubi tego rodzaju pracy i nawijania przez kilka godzin dziennie to niech nie przychodzi. Nie będzie rozczarowany, ja problemu z rozmowami nie mam i dzięki pracy tu zarabiam kilkaset złotych więcej niż minimum.

tak

Czasami niema szału ale póki co to najlepsza praca jaką znalazłam, ze swojej pierwszej wypłaty byłam zadowolona.

Smerf

Wszędzie dobrze... gdzie nas nie ma. Tu pieniądze niemałe i pewne a że taka praca? Mogła być o wiele gorsza albo wcale.

bziknieta

wypłaty w terminie i bez jakiś hokus - pokus praca monotonna ale dobrze płatna jak na słuchawkę i tyle może nie na wieki wieków ale dopóki coś innego sie nie znajdzie to warto tu pracować

tak tak nie nie
@bziknieta

Taka prawda. Lepiej tu zarabiać niż czekać na cud i pasożytować!

Wiosna
@bziknieta

Nienadęci ludzie i ludzkie godziny pracy 8-16 to też ważna sprawa dla mnie w sam raz!

kinia

Dobrze, że nie słuchałam doradców... i sprobowałam, zarabiam fajne pieniazki :)

7 faktów

O emocjach, odczuciach itp nie napiszę... FAKTY: 1. Za same godziny tj. 160h/mies około 2200 do rączki. 2. Bezpłatne ubezpieczenie. 3. Projekt niesprzedażowy. 4. 45 minut płatnych przerw. 5. Wysokie premie uzależnione od wyniku. 6. Dobre godziny pracy 8-16. 7. Generalnie fajni ludzie.

Pan G
@7 faktów

Bezpłatne ubezpieczenie od kiedy? Nawet za opiekę lekarska płacisz ????

dokktorek
@Pan G

UBEZPIECZENIE (na NFZ) JEST BEZPŁATNE! Jak chcesz mieć PRYWATNY pakiet wtedy płacisz. Koniec i kropka, kto pisze inaczej trolluje.

OM
@7 faktów

TAK jest. Niestety nie zawsze jest leciutko. Trzeba mieć żelazne nerwy i odporność. Nie wszyscy wytrzymują. Najlepiej sie nie przejmować. I robić swoje.

Harry P.
@7 faktów

Firma ok, przynajmniej naprawdę zatrudnia i płaci.

Woyzek
@7 faktów

Pełna zgoda niestety praca to nie plaża...

figo

Szału nie ma ale pieniążki jako takie także lepszy rydz w garści niż koza za płotem :)

wieża

Naprawdę fajna załoga i nieśmieciowe zarobki. Dla wszystkich zdeterminowanych i rozgadanych. Polecam.

królowa nocy

Najważniejsze, że kasa na czas lepsza niż niejedna pensja nauczycielska i mniej stresogenna tylko trzeba nauczyc sie odbijania złych wibracji.

trójka
@królowa nocy

Faktycznie trzeba mieć silną psychikę. Wtedy są efekty także finansowe.

kunia

Jestem tu od 2 miesięcy, początkowo nie było łatwo wręcz fatalnie gdyby nie wsparcie koleżanek i kadry poddałabym się. Teraz mam wyniki i wyrabiam godziny i biedy nie mam. Polecam każdej zdeterminowanej osoby chcącej naprawdę pracować.

@kunia

na tę chwilę wolę dobrze zarabiać na zleceniu niż dziadować na umowie o pracę z minimalnym

Agata
@kunia

Początki niemal zawsze bywają bardzo trudne, a zatem nie masz się czym przejmować. Ważne, że dzięki swojej determinacji oraz wsparciu innych osób odnalazłaś się w firmie Verona Consulting. Nadmieniłaś w swoim poście, iż teraz masz wyniki i udaje Ci się wyrabiać godziny. Może zechcesz Nam opisać, jak dokładnie wygląda system pracy w tej firmie?

kunia
@Agata

Trzeba przepracować minimum 30 godzin tygodniowo więc nie ma mowy o jakimś zarzynaniu :) oczywiście można i ponad 40 :) Na 8 godzin przysługuje 45 minut płatnych przerw (w żadnym znanym mi cc nie ma ich aż tyle) Są dwie soboty obowiązkowe ale bez problemu możesz tak ustalić grafik, żeby mieć wolne na tygodniu (tak jak ja dziś :). Wyrabiając 160 godzin i nie uzyskując wyniku otrzymujesz ~2200 do ręki. Więc grubo powyżej najmniejszej krajowej. Atmosferę tworzą ludzie i wiadomo, że bywa różnie choć generalnie wszyscy są pozytywni to czasem stres się odbija na zachowaniu. Dla mnie praca w VC jest dobrym rozwiązaniem. Nikt w Zamościu lepiej mi nie zapłaci.

Cichy
@kunia

Taka prawda. Nikt w Zamościu takim nowicjuszom i osobom po 40 więcej nie da.

nowy
@kunia

hahaha ściema! jak nie wyrobisz wyniku to i nie będziesz miała pracy! już od pierwszego dnia zaczyna się nacisk na wynik

ada

Jeśli chodzi o call center i pracę na słuchawce to trudno by było lepiej niż w VC.

Zostaw merytoryczną opinię o Verona Consulting Sp.z.o.o Sp. K. - Zamość

• Jak się pracuje w Verona Consulting Sp.z.o.o Sp. K.?

Zobacz opinie na temat firmy Verona Consulting Sp.z.o.o Sp. K. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Verona Consulting Sp.z.o.o Sp. K.?

Kandydaci do pracy w Verona Consulting Sp.z.o.o Sp. K. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Verona Consulting Sp.z.o.o Sp. K.