Opinie o A&B-Dystrybucja Agnieszka Uhlenberg w Starogard Gdański

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie A&B-Dystrybucja Agnieszka Uhlenberg. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie A&B-Dystrybucja Agnieszka Uhlenberg o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Transport i spedycja drogowa - transport mieszany

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o A&B-Dystrybucja Agnieszka Uhlenberg w Starogard Gdański

MARSLI

UWAGA!!! FIRMA KRZAK WSPÓŁPRACUJĄCA Z INNYMI OSZUSTAMI Z STAROGARDU GDAŃSKIEGO. BRAK ZAPŁATY ZA WYKONANĄ USŁUGĘ.

były Nowy wpis
@MARSLI

Nie słyszałem żeby ta firma współpracowała z innymi firmami ze Starogardu. Bzura

Pjoter Nowy wpis
@były

Okoliczni znają jego praktyki na wylot i nie dadzą się nabrać na jego kombinacje. A czy pod tym czy innym adresem. Ludzie jak słyszą jego nazwisko to uciekają..

Patryk Nowy wpis
@MARSLI

Uwaga niebezpieczeństwo omijajcie szerokim łukiem. Na ta firmę a wlasciwie na jej szefa trzeba uważać. Wypłata zawsze spóźniona i na ogół nie taka. Ma wiele zaległych płatności. Ogólnie brak organizacji. Praca kółkiem po 12-14 godzin za 180 zł dniòwki to jest jakaś kpina. I jeszcze pretensje co tak długo- jakby płacił na godziny - nie ma co się dziwić, że auta zużywają dużo paliwa i płynu do spryskiwaczy. Ogòlnie bałagan w papierach. Nie ogarnia tematu. A gdy brakuje mu kasy to pracownicy czekają za wypłatą nawet kilka tygodni. Ma sądowy zakaz prowadzenia działalności to prowadzi biznes na żonę. Tam też robią machloje to za chwilę i ona dostanie zakaz. Wiedzą o tym więc już kolejny firma założona na tatusia. I podobne praktyki. Na umowie najniższa reszta wiadomo.

Nie wiem jak ta pseudo firma może jeszcze funkcjonować! (usunięte przez administratora) Płacą za dniówki a pracuje się po 14 h i wychodzą grosze na godzinę.Zero organizacji! Auta to jakaś porażka. Samochody to Złomy, aż Stach jeździć. Nie polecam tego pracodawcy! Inspekcja pracy powinna się zająć tym burdelem!

Krzysiek

(usunięte przez administratora) jeździłem dla nich w Słupsku i w Koszalinie. Brak wypłaty zero kontaktu. Sprawa trafia do urzędu. Firma nie istnieje pod tym adresem adresów jest z 10 pism nie odbiera.

Wojciech Nowy wpis
@Krzysiek

Dodałeś ten wpis jakiś czas temu, jak zakończyła się sprawa o której piszesz? Czy problem z wypłatami został już rozwiązany i wszystko jest w porządku? Jestem ciekaw, daj znać.

zainteresowany

Czy słyszał ktoś o ewentualnej pracy w firmie? Jaka atmosfera?

info

Przestrzegam przed firmą jej mąż Przemysław Uhlenberg prowadził taką samą firmę na tym samym adresie A&B Dystrybucja Przemysław Uhlenberg NIP 5922076669, narobił tyle długów, że Sąd zakazał mu prowadzenć działalności gospodarczą. Wziął się na sposób i założył firmę na żonę.... a ta robi to samo co on jak widać...

Czy brałeś udział w spotkaniu rekrutacyjnym w firmie A&B-Dystrybucja Agnieszka Uhlenberg? Czy rekruter weryfikował w jakiś sposób Twoje umiejętności? Jak oceniasz stosunek wymogów podanych w ogłoszeniu do rzeczywistych? Czy była to dla Ciebie łatwa, a może trudna rozmowa?
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca Kat. C+E
Solec Kujawski
Drobex Agro Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
Cesar

Jedna z najgorszych firm w jakich pracowalem, zawsze spoznione wyplaty, brak umowy przez dlugi okres, (usunięte przez administratora)

Krzysiek

Firma nierzetelne. Brak wypłacenia gotówki za wykonaną pracę dla firmy konekt. Wraz z Przemusiem niezaplacili kilku osobom kasy . Ciagla zmiana adresow zero kontaktu. (usunięte przez administratora)

Zostaw merytoryczną opinię o A&B-Dystrybucja Agnieszka Uhlenberg - Starogard Gdański

A&B-Dystrybucja Agnieszka Uhlenberg
  • Lubichowska 174