Opinie o Olgierd Leoniak Xenix Dev Studio Olgierd Leoniak w Siedlce

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Olgierd Leoniak Xenix Dev Studio Olgierd Leoniak. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Olgierd Leoniak Xenix Dev Studio Olgierd Leoniak o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi IT tworzenia oprogramowania i aplikacji

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Olgierd Leoniak Xenix Dev Studio Olgierd Leoniak w Siedlce

Rafał Borkowski Nowy wpis

Panowie xterminal nie działa od paru godzin (aktualizacja), żyjecie tam ?

Wera Nowy wpis

A jak często szkołą swoich pracowników ? I jakie ciekawe szkolenia można odbyć ?

Paweł Zienkiewicz Nowy wpis

Bardzo dobre możliwości, zwłaszcza opcja pracy zdalnej nad projektami nie wymagającymi pracy stacjonarnej. Jednym ograniczeniem jest praca na sprzęcie firmowym i brak svn w moim przypadku dość bardzo znaczący. Ludzie na poziomie i pomimo małego składu osobowego przy większości projektów brak nerwowej atmosfery.

Krzysztof Nowy wpis

Dziękujemy za pomoc i wyczerpujące szkolenie. To były dwie godziny naszego pełnego zdziwienia i zainteresowania tematyką bezpieczeństwa w naszej firmie.

Co sądzisz o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Olgierd Leoniak Xenix Dev Studio Olgierd Leoniak? Czy wziąwszy pod uwagę Twoje wrażenia, poleciłbyś innym aplikację do tego miejsca? Podziel się z nami swoimi doświadczeniami.
logo firmy Monter instalacji teletechnicznych
Siemianowice Śląskie
Ipmedia Sp. z o.o.
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
Olga

Bardzo mnie zaciekawiła praca w Xenix. Czy można tam liczyć na umowę o pracę? Będę wdzięczna za jakieś info.

Wypłacają dodatkowe nagrody w Olgierd Leoniak Xenix Dev Studio Olgierd Leoniak?

Tak, w zależności od skuteczności/produktywności bądź procentowo od ilości zleceń

Law Net

Dziękujemy za urządzenia i przeszkolenie. Wiedza jaką uzyskaliśmy pomogła zmienić drastycznie podejście do urządzeń obecnie przez nas używanych. Jasny podział na to co można a czego nie należy robić w sprawach między innymi bezpieczeństwa informatycznego. Z wielką niecierpliwością czekamy na resztę sprzętu !

BJ Koło

Dziękujemy za informacje, postaramy zastosować do wskazówek. Pozdrawiamy i życzymy wszystiego dobrego !

Bartek

Dziękujemy za pomoc, jesteśmy pełni podziwu !

Magda

Zdecydowanie polecamy dział bezpieczeństwa firmy XeniX dev Studio Olgierd Leoniak, są to ludzie niezwykle kompetentni. Świadomość ryzyka na jakie jesteśmy narażenie zostało nam przekazane w sposób jasny a zarazem prosty w odbiorze. Trzymamy kciuki Panie Olgierdzie w dalszej walce służąc pomocą.

Konstanty Raczyński

Polecam ! Dwie godziny zajęło im zrobienie czegoś co było problemem od 2 lat.

Słąwomir Jasiński

Poproszeni o słowo nie możemy odmówić, lata współpracy przy wysoce specyficznych a zarazem dyskretnych zleceniach nie pozwala określić pracy zespołu XeniX jako perfekcyjnych, specyficzne podejście do problemu, dialogu na poziomie użytkownika a jednoczesna świadomość działania. Pozwala to osiągnąć efekty oczekiwane. Pozostawimy okresowy problem kontaktu (musieliśmy to poruszyć).

@Słąwomir Jasiński

Sławku, Ty ogranicz się czasami w wypowiedziach do jednego zdania. Uśmiałem się z Kingą - poligloto wielki jesteś :)

Sławek
@Michał

Odbierajcie telefony - tylko moje, bedziemy negocjować !

@Sławek

E-Mail ? Telefon szkodzi zdrowiu, nie można do niego wystawić FV

Kancelaria Prawna Rakowski

Pozostaje i nam zgodnie z przekonaniem dopisać kilka słów krytyki. Nie spodziewaliśmy się tak dużego impasu jaki wywołała kilkuminutowa prezentacja(usunięte przez administratora), jednoznacznie zgadzając się z twierdzeniem konieczności skupienia uwagi zagrożeniom jakie powstały w cyfrowym świecie naszego życia. Kompetencji i charyzmy nie zbrakowało, wzbudzając w nas podziw dla wiedzy i umiejętności. Jesteśmy zagubieni technologicznie a jednocześnie ciekawi dalszych rezultatów współpracy. Z całą pewnością jest to osoba posiadająca niezwykłą a zarazem fachową wiedzę na wielu płaszczyznach.

Dawied Kownacki

W naszym przypadku współpraca z firmą XeniX dev Studio przyczyniła się do znacznego obniżenia kosztów utrzymania podsystemu EDI przy zachowaniu wysokiego poziomu technicznego i sprawnej, profesjonalnej obsłudze technicznej po stronie operatora.

Pielech Adam

Z miłą chęcią Panu pomożemy i dołączymy do opini z pełną odpowiedzialnością stwierdzając iż dobrodziejstwo wysoce zaawansowanej wiedzy i pomysłowości Pana Olgierda przyczyniło się do rozwiązania problemów z działem IT. Jednocześnie utwierdzając w przekonaniu ideę słuszności i skuteczności zasad minimalizmu. Personalnie osoba bardzo stanowcza i nie ulegająca pesymistycznym obawom kadry personelu naszego szpitala. Jestem pełen podziwu i życzę cierpliwości.

Dawid Margala

Dziękujemy za rabat przy konsultacji, nie mamy najmniejszych zastrzeżeń co do profesionalizmu Pana Olgierda Leoniak. To była bardzo pouczająca a jednocześnie pełna wiedzy prezentacja. Jesteśmy bogatsi w wiedzę a jednocześnie przerażeni techonologicznymi aspektami dzisiejszego świata techniki.

Paweł Dembski

Bardzo przyjemna współpraca. Czasami nie było łatwo jednak efekt końcowy zaskoczył nas bardzo pozytywnie. Dziękujemy i pozdrawiamy Atut

Radek

Najlepsi specjaliści z jakimi moja firma miała okazje współpracować. Teraz wiemy co to prawdziwe bezpieczeństwo naszej instytucji.

Fenix
@Radek

To prawda, tego jeszcze nie było w naszej firmie

TPZ

Olgierd Leoniak Xenix - NIE POLECAM. Sprzedaje demo programu bierze pieniądze jak za legalny. Oszustwo. Przegrał z nami TPZ ( dawniej Axan ) Sp. z o.o. - 3 procesy. Teraz go windykują. Ściga go komornik. Olgierd Leoniak przestrzegamy. Proszę zapytać firmę Przysowę i jej prezesa z Siedlec jaką ma o nim opinię. To nawet nie nieudacznictwo to po prostu patologia. Katastrofa - niech Bóg broni. A przed nim jeszcze jedna bardzo ciekawa sprawa. Prowadzona za jego działania na wysokim szczeblu. Będzie bardzo poważnie. Jak będzie już zarzut to opiszę. Jak Olgierd che będzie głośno.

CiekawskaAgi
@TPZ

W tym TPZ jeszcze nie pozamykały ich urzędy ? Juz siedział a cudownie wyszedł za sprawą cudownej opatrzności.

Adrianek

Najlepszy dostawca dobrych klientow !

Zostaw merytoryczną opinię o Olgierd Leoniak Xenix Dev Studio Olgierd Leoniak - Siedlce

Olgierd Leoniak Xenix Dev Studio Olgierd Leoniak
4.9/5 Na podstawie 36 ocen.
  • Czesława Dylewicza 20 lok. 163
    08-110 Siedlce