Opinie o G&G Express Andrzej Chmielecki w Łódź

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie G&G Express Andrzej Chmielecki. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w G&G Express Andrzej Chmielecki o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja wyrobów kosmetycznych i toaletowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o G&G Express Andrzej Chmielecki w Łódź

Usługa na wysokim poziomie ... Polecam

Jacek

Na czas przesyłki... Nawet raz jak paczka doszła uszkodzona do odbiorcy firma szybko wystąpiła z reklamacja i po 3 tygodniach otrzymałm zwrot pieniążków za uszkodzony towar . Polecam

Andżelika

Bomba wysyłki na czas bezproblemowe :)

Magda

Wszystko ok . Przesyłki na czas . Polecam

Czy brałeś udział w spotkaniu rekrutacyjnym w firmie G&G Express Andrzej Chmielecki? Czy rekruter weryfikował w jakiś sposób Twoje umiejętności? Jak oceniasz stosunek wymogów podanych w ogłoszeniu do rzeczywistych? Czy była to dla Ciebie łatwa, a może trudna rozmowa?
logo firmy Fizjoterapeuta- Praca w szpitalu

Polecam ????

Arek

Zadowolony .. wysyłka części samochodowych zawsze na czas. Polecam

Sandra

Wszystko w jak najlepszym pożądku... Polecam

Tomasz

Super miejsce na mapie lodzi .. Napewno wrócę. Pozdrawiam

Andzela

Super firma ...

Basia

Czytam i nie wierzę , dziewczyny tak ciężko sprawdzić że wyżej wymieniona firma to punkt przesyłek kurierskich .... wystarczy wpisać w internecie i wszystko pisze więc nie rozumie co wy tu piszecie. Ja jestem zadowolona każda Moja paczka wyszła od nich w tym samym dniu i dotarła do celu.

Kate
@Basia

Droga Pani Basiu na fb było konto Fashion style z ubraniami. Adres z którego są wysyłane paczki są adresem powyższej firmy kurierskiej. Zwroty każą wysyłać dokładnie na ten adres z dopiskiem Lombard!

@Kate

Tak tylko te komentarze psują opinie tej firmie a oni tylko wysyłają paczki które są im dostarczane przez różne osoby , firmy

@Basia

A jeśli mają zwrot to zapewne przekazują to danej firmie. Zareagowałam bo wysyłam u nich paczki od paru lat i nigdy nie miałam zastrzeżeń.

Angela
@Basia

Jasne tylko że nadana paczka jest z imienia i nazwiska gościa który tak się składa jest właścicielem tej firmy kurierskiej.

Klient
@Angela

No właśnie właścicielem firmy kurierskiej a nie wlascicielem firmy odzieżowej, ale powodzenia .....

Maj
@Basia

W takim razie proszę mi wytłumaczyć dołącz dlaczego fashion style każą robić zwroty na adres punktu g&g? Skąd oni wiedzą gdzie dalej oddać paczkę skoro nie mają więcej danych?

@Maj

Na logike, zwroty są do punktu skąd są wysyłane. Prosciej z jednego miejsca są odbierane i do tego samego miejsca zwracane bo ta firma gg się tym zajmuje

Wszystko w najlepszym pożądku. Rzetelna firma ... A co do tych negatywnych komentarzy to ich w ogóle nie rozumiem bo ta firma sie nie zajmuje żadna sprzedażą.

US

Ten placek znalazł sobie sposób na robienie ludzi w wała. Ale sprawa prosta. Namierzamy sprzedawany towar (łatwo poznać-bez Imiennej firmy,działa od m-ca,dwóch, bez nr konta-tylko za pobraniem) ...i zamawiamy...zamawiamy..zamawiamy. I nie odbieramy.. Bilans szybko się wyrówna:) A i U.S. GWARANTUJĘ że coś znajdzie

Anastazja

10 na 10 . Polecam

Justyna

Porzadna firma . Oby więcej takich .. 5 na 5 . Polecam

Angela

Wszystko w 100 % extra . Kupujący jakiś produkt niech szukają firmy od której kupili ...Ale nie bede sie wywodzila na ten temat , firma super. Napewno wrócę...

Sylwia

Super punkt nadawania przesyłek kurierskich. Polecam

Kupująca

Proszę nie usuwać treści mojej opinii, nie obrażam nikogo pisze prawdę ze A.Ch.to zwykły (usunięte przez administratora) !!!Czekam na pieniądze !

Kupująca

(usunięte przez administratora) ,skoro niektóre osoby piszą ze to firma kurierska która zajmuje się tylko wysyłka i nie (usunięte przez administratora) ludzi to proszę mi wytłumaczyć gdzie i do kogo idą zwrócone przesyłki bez danych firmy od której niby kupiłam wiadomo ze do A.Ch .ma kasę i towar ,tym razem źle trafił

Grzegorz

Bardzo miły i profesjonalny punkt wysyłkowy.

Zostaw merytoryczną opinię o G&G Express Andrzej Chmielecki - Łódź

G&G Express Andrzej Chmielecki
4.8/5 Na podstawie 43 ocen.
  • Wodna 35 lok. 6
    90-046 Łódź