CORPO SP. Z O.O. S.K.A.

Łódź

Opinie o CORPO SP. Z O.O. S.K.A.

anonymous

Uuuuuu prawda w oczy kole.... firma jest tragiczna nie polecam tam pracowac wszystkie opinie opisujace prawde zniknęły. Szkoda ze tak sie zachowujecie i kasujecie prawde. Nikomu nie polecam tej firmy!!! Bardzo zle traktują ludzi jak śmieci. Rozkazy, nakazy , zakazy, ublizanie, najlepiej jak by pracownik sponsorowal im firme. Pan ktory biega jak kot i wrzeszczy mysli ze jest Panem coz totalny odpał!! Kiedys trafi na pracownika ktory mu sie postawi a wtedy to on bedzie nareszcie przepraszac. Współczuję jak tam ktos idzie pracowac.

Zuzanna

Jeśli zniknęły jakieś wpisy oznacza to, że zostały one zarchiwizowane przez administratora portalu za naruszenie zasad regulaminu. Dlatego też przed zamieszczeniem opinii należy zapoznać się z jego treścią.

Niewidzialna łapa Krecika-alkoholika rozciąga swe macki... To niewiarygodne jak szybko znikają stąd prawdziwe opinie byłych pracowników. Prawda w oczy kole, a strach ma wielkie oczy.

Obecnie poszukują ludzi pod ukrytymi ogłoszeniami jednak odradzam tam pracę, niedawno zniknęły stąd wszytkie niepozytywne komentarze aczkolwiek trafne i prawdziwe opisujące chory stan rzeczy w tej firmie . Panuje tam ogólny bałagan i terror a zarządzanie odbywa się poprzez krzyk i rózne formy zastraszania i mobingu stosowanego przez jej prezesa niejakiego Petera. Permametnie łamane są prawa pracownika oraz przepisy zarówne te wewnętrzne jaki i ogólnie przyjęte jak kodeks pracy np. wypłaty za diety zagraniczne.

tcfx

A wypłata jest terminowa? Kasa na czas się przyda. Pozdrawiam

Pomocny
@tcfx 10.07.2016 22:40
A wypłata jest terminowa? Kasa na czas się przyda. Pozdrawiam

Lepiej idź na kase dodo biedronki

Zdzisław

A mają przedstawicieli handlowych ? Czym jeżdżą ? Presellig czy vanselling. Wszystkie informacje będą przydatne. Dzięki

Nie zgodzę się z panią Pani Olu. Pracowała Pani nie cały miesiąc po czym poszła na zwolnienie. Uważam ze to jest zbyt krótki okres, żeby wyrobić sobie wiarygodna opinie. Ja pracuje już w tej firmie od kilku lat i mam zdecydowanie odmienne zdanie. Proszę mi uwierzyć, firma potrafi się odwdzięczyć za sumienna prace. Proszę pamiętać ze prezes firmy nie jest dobrym wujkiem, który będzie się obchodził z pracownikami jak z jajkiem. Czasami musi być twardy i zdecydowany. Niestety na takich portalach wypowiadają się tylko pracownicy, którzy poczuli się w jakiś sposób pokrzywdzeni, a nie Ci którzy są zadowoleni z pracy. Pomimo, ze jest ich zdecydowanie więcej to i tak ta jedna osoba jest w stanie popsuć opinie dobrej firmy.

Czy w firmie CORPO SP. Z O.O. S.K.A. szanowano cię jako pracownika? Skomentuj i kształtuj rynek pracy.

Zostaw opinię o CORPO SP. Z O.O. S.K.A. - Łódź

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie CORPO SP. Z O.O. S.K.A.