Opinie o G&G Express Andrzej Chmielecki w Łódź

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie G&G Express Andrzej Chmielecki. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w G&G Express Andrzej Chmielecki o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja wyrobów kosmetycznych i toaletowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o G&G Express Andrzej Chmielecki w Łódź

Gosia

Polecam wszystko w najlepszym pożądku. 10 na 10 .

Monika Anna

Czekam na zwrot gotówki na konto które wysłałam 27.02

Milena
@Monika Anna

Ja też już ponad miesiąc mija odkąd towar im Odesłałam. I pieniędzy brak. Nie odpisują na wiadomości!

Polecam .. Te opinie Pań co kupiły coś gdzieś to brednie bo ta firma nie zajmuje się żadna sprzedażą. W 100% usługa wykonana rzetelnie .

Ewelina
@Ewa

@Ewa Tak, te Panie z tego co zauważyłam pomyliły firmę od której kupiły odzież z G&G Express. Kurierzy tej firmy zawsze powiadamiają klientów o próbie doręczenia przesyłki?

Nel

Nie polecam (usunięte przez administratora)

Czy brałeś udział w spotkaniu rekrutacyjnym w firmie G&G Express Andrzej Chmielecki? Czy rekruter weryfikował w jakiś sposób Twoje umiejętności? Jak oceniasz stosunek wymogów podanych w ogłoszeniu do rzeczywistych? Czy była to dla Ciebie łatwa, a może trudna rozmowa?
logo firmy Dietetyk
logo firmy Kosmetyczka
Jarosławiec
Health Resort & Medical SPA Panorama Morska
Beci

W/w firma to oszust. Kupiłam na fb od niego dres, który na zdjęciu wyglądał inaczej niż w rzeczywistości. Przed zamówieniem upewniałam sie w wiadomości prywatnej co do wyglądu - zapewniał, że jest identyczny jak na zdjęciu. W rzeczywistości gdy przesyłka doszła różniła się znacząco. Ale od momentu dostania paczki nie można było sie skontaktować z dostawca a na dodatek zablokował mnie.\ Jest to perfidny i kłamliwy OSZUST!!!!!!!

@Beci

Mam ten sam przypadek. Tylko że ja ani kasy ani dresu nie otrzymałam. Jednak znalazłam nowa jego stronę na fb. Zgłaszam sprawę na policję. Takich jak my może być o wiele wiwcej

mariola
@Angela

Jaka jest ta inna strona,ponieważ też zostałam oszukana i brak jakiego kolwiek kontaktu.

@mariola

Ja również zostałam oszukana. Proszę o podanie nowej strony

@Beci

Nie jest Pani sama ja zapłaciłam z wysyłką dres 170 zł oczywiście zapłaciłam i nie ma ani dresu ani kasy.

@Beci

Ludzie , firma która widnieje na naklejce to punkt kurierski ,taki sam jak poczta czy inny spedytor ,a nie nadawca i sprzedawca tej odzieży . Czy naprawdę tak trudno zadzwonić lub sprawdzić w internecie takie informacje? Oczernianiacie firmę ,punkt w którym zastała nadana ta paczka,a nie oni wam to sprzedali. Czasem trzeba ruszyć głową ,sprawdzić itd. dodajecie komentarze oczerniacie jakąś niewinna firmę.i pasujecie jej renomę a ona zrobiła wszystko co mogła aby paczka była u was jak najszybciej. Jeżeli paczka była by wysłana poczta polską to też byście pisali że to (usunięte przez administratora) itp?????:) Lepiej się zastanówcie i przemyślcie czy teraz ta firma nie może wam sprawy założyć za oczernianie bezpodstawne lub coś takiego... Choć szczerze wam się należy taka sama kara jak i tej firmie w której zskupiliscie odzież i zostaliście (usunięte przez administratora) Bo to to co napisaliście w poście to także kłamstwo i (usunięte przez administratora)

@Ania

To samo... Firma to punkt kurierski. Taki sam jak poczta polską to po jaki chust janoczerniacie . Szukajcie firmy w której zskupiliscie produkt a nie która wam dostarczyła ..barany jedne bo inaczej się tego nazwać nie da .sorry

Marek Zgierz
@Ania

może z Chin Pani kupiła, to teraz na odkażeniu czeka .. Firma, którą oceniamy to nie sklep tylko kurier.. Używamy głowy po coś jest..

@Klient

Słuchaj nadanie paczki z punktu kurierskiego to jedno a dane gościa to drugie nikt tu nie o czernia firmy kurierskiej tylko Andrzeja chmieleckiego który wziął kasę i (usunięte przez administratora) A zadziwiające jest to że jego imię i nazwisko widnieje jako właściciel firmy kurierskiej. Więc jak mało wiesz ma ten temat to się nie wypowiadaj. Z resztą ja zgłosiłam sprawę na policję i ona niech się tym zajmie. Bo takich ludzi trzeba tepic z rynku

Daruj sobie te uszczypliwosci

Klint
@Angela

Angela a gdzie dokonałas zakupu ?

Majka
@Angela

Mam dziś przesyłkę pibraniową do odbioru,na szczęście w porę się zorientowałam,że strona na FB zniknęła i ze sprzedającym nie ma kontaktu,nawet nie wiem kto mi to sprzedał. Nie odbieram!!!!!

@Klint

My fashion na fb. Po czym strona zniknęła jak z resztą u każdej z Pan. Oraz kontakt się urwał ze sprzedającym zostałam w nadomiar tego zablokowana przez tego pana w jaki kolwiek możliwy sposób.

MR
@Angela

Podobno teraz to Madame butik z zielonym logo

Di
@Klient

Ja również zostałam oszukana , punkt nadawania owszem tylko , że na paczce powinny być dane nadawcy a nie jak twierdzą w owym punkcie pośrednicy jak się sami nazywają . Są w takim samym stopniu winni .

Edi

Czy ta strona to Nela Fashion

@Edi

Oni mają wiele kont na fb i udaje gościu idiote że to nie on po czym cię blokuje

Edi

Ja mam dokładnie tak samo jest mi przykro bo ja jestem uczciwa i zawsze odbieram i płace A tu mnie oszukano szkoda bo inni uczciwi przez takich jak oni tracą

Aga

Polecam

Magdalena

Polecam , tę firmę! A dla tych wszystkich Pań jak chcecie ciuszki które was usatysfakcjonują to ruszcie się do sklepu będziecie widziały jakość, przymierzycie będziecie zadowolone a jak wrócicie do domu i cos nie będzie pasowało to będziecie miały pretensje tylko do siebie ????

Jola

Tylko i wyłącznie polecać ta firmę - mega zadowolona. A nie można czytac tych bzdur tych pustaków zakupujacych cos gdzies na fb a później jak cos nie tak to nie potrafią ruszyc głowa żeby pomyśleć że ten punkt nie ma nic z tym wspolnego .... Po prostu wylanie swojej frustracji na Bogu ducha winna firmę żeby poczuć że się spełniona . Ale cóż tak to jest z nie myslacymi ludzmi...

Krk

Super polecam

Sylwia

Wszystko w najlepszym porządku. Rzadko zdarza sie tak rzetelny punkt wysyłkowy . Polecam

Magda

Polecam tę firmę , miła obsługa mały fajny punkt wysyłkowy

Angela

Złóżmy wszystkie zawiadomienie na policji takich jak my może być dużo więcej. Dlaczego ma mu ujść to plazem mamy jego dane przecież. Oglosmy na fb żeby ludzie szczegli się tego(usunięte przez administratora) wydaje mi się że on ma wiele więcej kont z tymi dresami a nie tylko jedno

@Angela

Tylko jak będzie Pani składać zawiadomienie to niech się Pani dobrze zorientuje gdzie Pani zamawiała

@Klient

Mam dane tego pana to mi wystarczy. Z resztą zawiadomienie już zostało przyjęte przez policję.

Kasia Sz.

polecam ;) byle tak dalej

Nadal oczekujemy na nowe informacje. Napiszcie co wiecie o przedsiębiorstwie G&G Express Andrzej Chmielecki w mieście Łódź. Wasz komentarz się liczy!

Marek Zgierz

polecam!!

Mario

Jak najbardziej polecam przesyłki na czas, rzetelnie !!!!!!!!!!!!!!!!!

Basia

Ja osobiście jestem zadowolona i polecam !!!

Zadowolony klient

Super firma , super obsługa i kontakt . To co pisza osoby o jakiej sprzedaży to bzdura bo firma nie zajmuje się żadna sprzedażą.

Kinga

Dokładnie mam taką samą sytuację zamówiłam bluzę która wogule nie jest taka jak miała być na zdj pisałam do nich i nic mi nie odp dzwoniłam pod nr ten który padal Pan Andrzej Ch. I on jest zablokowany nie da się z nimi w żaden sposób skontaktować. (usunięte przez administratora) KŁAMCA!!!!!! ZDECYDOWANIE NIE POLECAM

Zostaw merytoryczną opinię o G&G Express Andrzej Chmielecki - Łódź

G&G Express Andrzej Chmielecki
4.8/5 Na podstawie 43 ocen.
  • Wodna 35 lok. 6
    90-046 Łódź