Opinie o Auto-Serwis Dap Andrzej Teodorczyk w Pabianice

Aneta Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 88 dni.

@jan123 w jaki sposób chcą się dorobić na uczniach ?

Administrator Nowy wpis

Moglibyście się podzielić się z innymi aplikantami, swoim doświadczeniem wynikającym ze współpracy z DAP AUTO-SERWIS?

jan123 Nowy wpis

zostawiałem tam służbowe auta, zniszczyli je ,chcą się dorobić na uczniach, zgadzam się z przedmówcami że trzeba sprawdzać i pilnować po odbiorze auta bo pózniej zmarnujesz kika dni na reklamacje, nie polecam niestety .

Darek

STANOWCZO PRZESTRZEGAM PRZED USŁUGAMI TEGO WARSZTATU, to co w ulotce to tylko chwyt marketingowy, zdaniem właściciela w przypadku auta które posiada ślady korozji konserwacja niewiele da i dlatego nie dają gwarancji na takie usługi, ale co dziwne taką informacje dostaje się dopiero po wykonanej "rzekomo" profesjonalnej usłudze konserwacji podwozia .... pewnie jakby powiedzieli przed to byłoby mało klientów a wiadomo zarabiać trzeba.

autoserwisdap Nowy wpis
@Darek

W związku z Państwa opinią o firmie Auto-Serwis DAP, zwracamy się z prośbą o przekazanie nam informacji, którego samochodu dotyczy powyższa opinia, i czego dotyczyła naprawa, co umożliwi nam ustosunkowanie się do Państwa opinii.

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

arin

Po odebraniu auta nim zapłacicie najpierw sprawdźcie samochód. Naprawdę można się rozczarować... Bardzo nie polecam tego miejsca.

autoserwisdap
@arin

justk

W podłódzkich Pabianicach serwis DAP mieni się jako poważny serwis. Niestety okazuję się, iż jest to czarny punkt dla każdego klienta tego miejsca. Robią sobie jaja z ludzi, a powodem tego może być korzystanie z wysokich funduszy unijnych jakie otrzymali... Nie dość, że ten warsztacik defrauduje unijne pieniądze to jeszcze okrada klientów. Serwis obok, Auto- Dap to był sensowny serwis. Ale ten już nie działa. Oni funkcjonują pod nazwą DAP i podszywają się pod tamto. Złodzieje, złodzieje i jeszcze raz złodzieje.

Gibson

Nie korzystajcie z tego serwisu. Faktycznie to co tam się dzieje to jest kryminał. Szok, że są jeszcze takie miejsca. Niby autoryzowany serwis, miła pani proponuje kawę, herbatę spisuje formalności i wszystko jest ok do czasu. Kiedy odebrałem samochód okazało się, że nie nadaje się do jazdy!!!! Teraz po ich serwisie poprawiam. A tam w serwisie nic nie załatwisz. Chyba, że ktoś ma dobrego prawnika i czas na zabawę w sąd. Omijać szerokim łukiem.

autoserwisdap
@Gibson

W związku z Państwa opinią o firmie Auto-Serwis DAP, zwracamy się z prośbą o przekazanie nam informacji, którego samochodu dotyczy powyższa opinia, jaki nr. rejestr. i czego dotyczyła naprawa, co umożliwi nam ustosunkowanie się do Państwa opinii.

Zostaw merytoryczną opinię o Auto-Serwis Dap Andrzej Teodorczyk - Pabianice

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Auto-Serwis Dap Andrzej Teodorczyk
2.2/5 Na podstawie 6 ocen.
  • Zobacz wywiad
  • Partyzancka 161B