Opinie o VST Marketing

xyz
@chingis 11.08.2016 17:29
Zostałam zaproszona na rozmowę do nich i zastanawiam się, czy się wybierać, jeśli młodszy specjalista ds. marketingu to domokrą...

I jak było na rozmowie? na czym faktycznie polega ta praca?

Zła
@xyz 29.08.2016 18:11
I jak było na rozmowie? na czym faktycznie polega ta praca?

Domokrążca. Właśnie wracam z dnia 'obserwacyjnego'

Zainteresowany

Widziałam nową ofertę pracy na stanowisko w zespole marketingowym. Jaki zakres prac to obejmuje? Jakie zarobki wchodzą w grę , może jakieś premie? Jakie są podstawowe wymagania firmy wobec nowego kandydata?

Zła
@Zainteresowany 01.02.2017 11:22

To chodzenie od domu do domu i pozyskiwanie darczyńców.

Dominika

@toszkatoszka usuwane są jedynie te komentarze, które naruszają postanowienia regulaminu, który możesz odnaleźć na naszej stronie.

toszkatoszka
@Dominika 03.11.2017 14:01

czytałam regulamin, dokładnie, akurat problemu z zrozumieniem czytanego tekstu nie mam. Moje komentarze nie naruszały regulaminu. Pisałam zarówno negatywne odczucia, jak i pozytywne. No cóż, 1000 zł rocznie za kasowanie komentarzy - to taka wersja pro ;)

Skwara

@toszkatoszka Ostatnio przez kilka miesięcy nikt nie pisał na tym forum. Dlaczego uważasz, że komentarze są kasowane?

Skwara

Jaka jest przyczyna takiej ciszy na tym wątku? Napiszcie co słychać.

toszkatoszka
@Skwara 02.10.2017 23:14
Jaka jest przyczyna takiej ciszy na tym wątku? Napiszcie co słychać.

Komentarze są na bieżąco kasowane, z resztą popularna metoda w firmach-córkach. W przerwie lunchowej raz po raz rzucam okiem co wyprawia się na goworku w tych wszystkich firmach. Komentarze bez przekleństw, nawet obiektywnie przedstawiające co się dzieje - plusy i minusy, są kasowane. No cóż, nic nie pozostaje nam, niż tylko rozłożyć ręce. Pozdrawiam wszystkich zza biurka, gdzie jest mi ciepło, mam dostęp do toalety (i nikogo nie muszę prosić) i jestem w stanie zaplanować swoje wydatki na listopad.

Dominika

Co nowego dzieje się w VST Marketing? Ostatnio jest mało wpisów na forum.

Karolina.cer

Byłam na rozmowie kwalifikacyjnej i jest to ładnie dobrana w słowa praca (usunięte przez administratora)

Skwara

Kobieto jak idziesz na rozmowę to dopytaj o szczegóły i nie musiałabyś tak biadolić. Nie pasuje taka praca szukaj innej. Są ludzie którzy lubią to robić. A bluzkę do pracy zakłada się taką żeby nie prowokować.

drfgh

różne mają te oferty tak na prawdę na przykład napisali że poszukiwane są ososby do pracy z ludźmi nie z telefonem szczerze mówiąc to sam się zastanawiam co dokładnie się kryje pod tą nazwą ktoś coś wie?

qwer

Jak to ktoś wcześniej napisał, (usunięte przez administratora) . Bez podstawy (usunięte przez administratora)

M.kub

Bylem na rozmowie Vst w Poznaniu. Myslalem ze bedzie. Sztywno ,ale nie bylo bardzo sympatycznie. Jestem bardzo zadowolony. Teraz czekam na potwierdzenie czy dostalem sie do drugiego etapu rekrutacji.

hwy

To może bez porównań do sprzątania @Anita napiszesz czym się różniło to stanowisko od twoich wymagań?

Anita

Po raz kolejny zaznaczę że wszyscy aplikowali na stanowisko młodszy spec ds marketingu, co rozumie się raczej jako praca nad jakimiś projektami, pozycjonowanie, cokolwiek ambitnego. Natomiast okazało się że stanowisko jest skrajnie inne i to jest powodem mojego rozżalenia. Nie chodzi mi o płace które być może są całkiem ok, ale myślę że jeśli ktoś aplikuje np na stanowisko ekonomisty a na miejscu okazuje się że ma sprzątać bank to jest zawiedziony niezależnie od oferowanej stawki. Pozdrawiam dzielnie broniących imienia firmy pracowników.

ala

Anita' a dlaczego nie zostałaś do konca? Pod koniec jak widać i sama napisalas, ze podali pewnie wsyztsko i stawki rowniez, tylko zastanawiam sie dlaczego sadzisz ,że już muszą byc nieuczciwi? co sklonilo cie by tak myslec?

Anita

Pytałam, ale Pani unikała tematu na tyle zgrabnie że nie zorientowałam się co jest na rzeczy. Opowiadałą wtedy czym się zajmuje Unicef i o mocy kontaktu bezpośredniego z klientem. No tak... ma coś wspólnego- tak jak roznoszenie ulotek, ale jednak nikt nie opisuje tego stanowiska jako spec ds marketingu.

jsf

To też jest w pewnym sensie @Anita marketing a poza tym na pierwszej rozmowie nie zapytałaś na czy polega praca?

pietro

jezeli jesteś wysportowany i odporny na wszystko to sprobuj a jak nie to poszukaj normalnej pracy bo ta jest ciezka!!

małamii

Tak, ja współpracuje z VST już od jakiegoś czasu, atmosfera jest świetna. Jeśli stawiasz na połączenie pracy z zabawą i nauką nowych rzeczy myślę, że to idealne miejsce dla Ciebie :D :D

Dżastin

Musiałam zrezygnować z powodów osobistych ale pracowało się fajnie! Zespół jest mega!!! Pieniądze spoko, wszystko funkcjonuje ok.

kaśka

widziałam ogłoszenie że poszukują kogoś do pracy przy kampanii dla organizacji jakiejś pozarządowej natomiast chce się dowiedzieć za jakie pieniążki i jaką umowę

pracowałem

dużo jeździliśmy po wlkp i po kraju, dużo pracy, ciężko się przemierzało kilometry ale pod koniec dnia wspólne piwko z ziomkami i klimat wlasnie taki, luzny i tolerancyjny. Pracuja ludzie z tatuazami, kolczykami, z irokezem. dobra praca na początek.

ewa

Jak umiesz używać googla to znajdziesz NIP regon... Legalna firma, legalnie działająca. Nie dla ludzi NIEKUMATYCH. Tyle.

Do edzio

edzio? co Ty p****? nie umiesz używać googla? Legalnie działająca firma od lat! Oczerniasz konkurencje? idź bądź nudny gdzie indziej.

bartek

Pracuję i jest spoko. Plus za super zespół! ;P Jestem na umowie o dzieło ale mi to pasuje bo nikt mnie nie goni do roboty, pracuję jak mi się podoba. A że mi się podoba to (usunięte przez administratora) i mogę wyciągnąć nawet 500 zł TYGODNIOWO!! Ale to na naprawdę fajny teren trzeba trafić i się narobić. Ale kasa jest! Generalnie mega polecam dla ludzi bez doświadczenia bo są szkolenia i atmosfera spoko!

sruuu

Na forum swoje żale wylewają osoby, którym niestety nic się nie udało. Prawda jest taka, że oczekiwanie na kupę kasy za siedzenie na [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] Wam nic nie da... Jeśli ktoś serio ma jakiś cel i chce [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] to bez problemu może otworzyć własne biuro :)

jarek

@łapka, generalnie to w żadnej firmie komuś bez doświadczenia nie zaproponują Bóg wie ile, zaczyna się od niewielkich stawek, nie tylko w VST.

łapka

ale pewnie na początek taki gość bez doświadczenia nie może zarobić zbyt wiele... nie wiem czy warto tracić cenny czas

aniol

Owszem dużo zależy od terenu, bo są takie, w których można podpisać więcej niż w innych, ale od Ciebie zależy czy Ci się chce przyłożyć i wyciągnąć z takiego dobrego terenu więcej niż tylko dzwonek. A co do szkoleń to nie chodzi mi o te dotyczące "fun'u" w terenie. Wszystkie szkolenia związane ze sprzedażą są przydatne jeśli potem ktoś ma z tym do czynienia nawet w innej firmie. Żeby jednak to docenić to trzeba popracować trochę dłużej i dobrze je poznać. Ja akurat miałem możliwość wiele się nauczyć i wykorzystuje to w swojej obecnej pracy. Każdy ma swoje zdanie i ma prawo je wyrazić. Tak samo osoby pytające o radę mają prawo spróbować i przekonać się na własnej skórze czy warto. Po to jest trzeci etap rekrutacji (dni próbne), żeby sprawdzić czy Wam się to podoba czy nie...

aniol

Vst w Poznaniu współpracuje z WWF'em. Prawda jest taka, że żeby zarabiać tam dobre pieniądze to przede wszystkim trzeba chcieć pracować i przyłożyć się do tego co się robi. Szkolenia, które zapewniają są naprawdę dobre, bo jak nawet za jakiś czas zrezygnujesz z pracy to przydadzą się w każdym miejscu, które ma cokolwiek wspólnego z marketingiem. Awans też jest możliwy tylko trzeba na niego zapracować, a nie założyć nogi na stół i czekać. Osobiście szczerze polecam spróbować i przekonać się na własnej skórze czy to jest dla Ciebie. Miałem okazję pracować w tej firmie jeszcze, gdy mieściła się w Łodzi i uważam, że gdybym jeszcze raz miał iść na rozmowę do którejś z firm marketingowych appco to wybrałbym właśnie vst bo (usunięte przez administratora).to najlepszy owner ze wszystkich. Polecam wszystkim, aby przekonali się sami zamiast sugerować się tym co piszą na forum ludzie, którzy nigdy nie zaczęli pracy :)

gall

W pazdzierniku otworzyli oddzial w Poznaniu. Zaprosili na romowe.. I powiem szczerze ze wyglada to obiecujaco, nie bylo mydlenia oczu kasą. ale co do obowiazkow nie dała sie pociagnac za jezyk. Niby sa jakies 2 rodzaje sciezki zawodowej.. stricte sprzedazowa i 2ga rozwojowa ktora mi zaproponowali gdzie koniec koncow masz byc menegerem.. za bardzo nie wiem co o tym myslec.. pozdrawiam

ona

ok

Ja

I jeszcze jedno 2 tysiace wyciagam bez problemu

lolo

Uważam że jak na 3 etap rekrutacji jest dobrze, to i dalej będzie spoko. Ktoś wspomniał o osobach wypowiadających się tu, które nie mają zielonego pojęcia o co chodzi (nie wspomnę o pracowaniu). Każdy kto tam pracuje nie narzeka i świetnie się bawi. jestem tam już jakiś czas, dużo się uczę i nie twierdzę że jeśli nie skorzystam to super bo "mydlą nam oczy". jeśli nie masz ochoty iść to nie pytaj się głupio "co mi doradzicie, bo nie wiem". byłaś/byłeś na 1 etapie? jeśli tak to jak wół wyłożyli wszystko na światło dzienne. kasa niezła, zdobyte doświadczenie - [usunięte przez moderatora], praca w zespole? też do pozazdroszczenia. fakt faktem do późna zapylasz ale ile z tego jest korzyści. mówię we własnym imieniu praca zajebista!

Joński

Byłem administratorem w "tych " firmach kilka lat. Znam to wszystko od podszewki. Pytaj zatem, odpowiem na wszystko...

zuzia

Najbardziej bawi mnie to ze najwiecej do powiedzenia maja ludzie ktorzy tam nie pracowali... własnie dostalam propozycje udzialu w drugim etapie rekrutacji i pojde zeby sie przekonac na wlasnej skórze czy jest fajnie czy lepiej odpuscic. I proponuje zeby miec selekcje w glowie...

spoko spoko

nieprawda... na drugi etap nie potrzeba zadnej kasy.... praca fajna prosta i da sie zarobic..

Kaśka

Hej! Zostałam zaproszona na drugi proces rekrutacji do firmy VST Marketing. Ktoś coś słyszał o tej firmie? Na stronach nie znalazłam nic szczególnego. prosiłabym o wszelkie wskazówki. Pozdro!

Zostaw opinię o VST Marketing - Poznań

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie VST Marketing