Opinie o Pomoc psychologiczna - Paweł Droździak w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Pomoc psychologiczna - Paweł Droździak. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Pomoc psychologiczna - Paweł Droździak o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Pomoc psychologiczna - Paweł Droździak w Warszawa

Ania Nowy wpis

Czy Pan Paweł Droździak ma wykształcenie magisterskie psychologiczne? W jego bio są tylko różnego rodzaju szkolenia, a dla mnie to trochę mało...

Dorota Nowy wpis
@Ania

Skończył psychologię kliniczną na SWPS. Jest to na stronie

Redos Nowy wpis

Zdecydowanie przestrzegam. Pan Paweł Droździak z pewnością jest bardzo inteligentnym i błyskotliwym człowiekiem, niestety niekompetentnym i nieodpowiedzialnym terapeutą. 2,5 roku pracy przyniosło w efekcie skrajne załamanie, zaburzenia w poczuciu tożsamości i pogłębienie traum. W moim odczuciu pewność siebie, arogancja i pycha, nie pozwoliły przyznać się do kłopotów, kryzysu, pomyłek i nadużyć w terapii, która mnie ostatecznie zniszczyła, kosztuje utratę wielu lat życia, zdrowia, pieniędzy oraz skrajnie zmniejszyła szanse na rozwiązanie życiowych, bardzo konkretnych problemów. Przestrzegam zwłaszcza kobiety, które nie chcą układać sobie spraw z pomocą kogoś, kogo przekonania i system wartości reprezentują patriarchalny, przesiąknięty męską dominacją konserwatywny światopogląd. Nie podważam, że praca z Panem Droździakiem może być pomocna. Mam nadzieję, że jestem jedyną osobą, której zaszkodził. Przestrzegam jednak, bo z mojego doświadczenia wiem, że współpraca może być ryzykowna i niebezpieczna, a koszta bardzo dotkliwe.

Matka Whistlera Nowy wpis

Nie robię takich rzeczy, ale musiałam pozostawić ślad dla tych, którzy być może szukają w necie psychologa. Proszę mi uwierzyć, obeszłam całą Warszawę wszerz i wzdłuż, byłam u takich co to mówiłam do ściany przez godzinę, którzy coś tam wydukali na pierwszej wizycie, mądrze kiwali głowami robiąc notatki, ładnie wyglądali. A Pan (usunięte przez administratora), jak się w końcu wypowiedział po mojej krótkiej opowieści, to szczęka mi opadła, niesamowity konkret! Słucha, wyciąga wnioski, ale ma też intuicję, pasję, której brakuje wielu psychologom. Jeśli chcecie żeby ktoś Wam odpalił petardę, nie mówię że będzie to miłe, ale powiem, że będzie to bardzo skuteczne. Najlepiej wydane pieniądze ever.

Wielbłądka

Z całego serca, polecam psychoterapię prowadzoną przez p. Pawła Droździaka. Każdy kto doświadcza niemożliwego do zniesienia cierpienia i psychicznego wypalenia powinien znaleźć się pod skrzydłami tego znakomitego Terapeuty. Pan Paweł to człowiek z ogromną zawodową pasją, który jak nikt inny potrafi leczyć słowem. Jego troska o pacjenta, profesjonalizm, empatia, mądrość, genialna wnikliwość i zaangażowanie sprawiają, że rozbity na kawałki człowiek zaczyna sklejać się na nowo. W rozbitych kawałkach siebie i swojego życia pomaga odnaleźć wreszcie utracony sens. Pan Paweł słucha i słyszy. Rozumie. Nie narzucając swojej wizji - pomaga odkryć człowiekowi podmiotową prawdę, która wyzwala. Dzięki terapii u Pana Pawła mogłam doświadczyć psychicznego narodzenia. Wydobyłam się z gruzów traumatycznych doświadczeń i uwierzyłam w siebie. Zaczęłam nawiązywać bardziej satysfakcjonujące relacje, rozwijać swój potencjał, tolerować frustrację i przeżywać smutek bez wpadania w rozpacz. Psychoterapia prowadzona przez p. Pawła to niezwykła, choć momentami bolesna podróż. Ta psychoterapia była dla mnie skarbem, po którego warto było sięgnąć, by odnaleźć siebie.

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Pomoc psychologiczna - Paweł Droździak odpowiadała Twoim potrzebom? Czego dowiedziałeś się o swoim nowym, potencjalnym miejscu pracy? Twoja opinia jest dla nas ważna.
logo firmy Specjalista IT
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant rowerowy
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.

Zostaw merytoryczną opinię o Pomoc psychologiczna - Paweł Droździak - Warszawa

Pomoc psychologiczna - Paweł Droździak