Opinie o Ettiene Agnieszka Boszczyk w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Ettiene Agnieszka Boszczyk. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Ettiene Agnieszka Boszczyk na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Sklepy internetowe

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Ettiene Agnieszka Boszczyk w Warszawa

Barbara

To trochę dziwne, że jedni piszą o braku wypłaty, szantażowaniu, utrudnionym kontakcie a inni bardzo chwalą i polecają to miejsce. Z czego wynika ta rozbieżność? Czy można mieć w tej firmie tak bardzo różne doświadczenia?

M.J
@Barbara

Na Białołęce pracowała z nami taka Anka co (usunięte przez administratora). Jak ja zwolnili to sie obraziła do tego stopnia, ze pisala czy będziemy świadkami w sadzie. Finalnie sprawy nie bylo. Temat ucichl jak jej pokazali ze nagrali na kamerze jak (usunięte przez administratora). To w ogole byla smieszna sytuacja bo na początku szef ja faworyzował i dawał inny za przyklad co niektorych irytowalo, a potem mieli z tego radość :) Pieniadze zawsze byly wyplacane w ostatni dzien miesiaca. Kasa była uzależniona od pory roku bo wyplaty byly uzaleznione od utargu. Latem ruch był słaby co przekladało się na słabe wypłaty ale w zamian urlop można było sobie wziąć bez problemu, Gudzien byl niezly a luty i marzec wszystko wyrownywal ruch walentynkowy i mogles wziać z 5k. W tych miesiącach trzeba (usunięte przez administratora) wiec jak ktos sie lenil to mu dziękowali. Nadgodzin nie odbierałeś tylko ci za nie płacili. Pracowałam tam prawie dwa lata. Choć robiłam wszystko i zwroty i czasem przyjmowanie towaru i infolinie bo nie było jakiegoś jasnego podziału obowiązków, to ciężko nie było. Jedyny stres jaki tam przeżywałam był dziełem Klientów na infolinii. Czy bym wróciła ? Nie, bo jestem w innej sytuacji życiowej i mam prace w swoim zawodzie. Z perspektywy osoby ktora miala dwadziesicia pare lat wspominam ja jednak bardzo, bardzo mile. Co do atmosfery, to wydaje mi się, że zależy ona od osób które tam pracuja. My mielismy zgrana ekipe. Jak jest teraz to nie wiem.

Zofia
@M.J

piszesz o tych nierównych wynagrodzeniach w zależności od miesiąca - a to całość wypłaty była liczona w sposób prowizyjny czy jest jakaś stała podstawa?

jarek Nowy wpis
@Barbara

ja sobie przykladowo mysle ze ty to bot - pracownik tego serwisu - ktory ma podkrecac dyskusje pod tym watkiem

jarek Nowy wpis

wszystko wporzadku.

Anita

Nie płacą za wykonaną pracę, urywają kontakt. Zmieniają adresy, żeby uciec od odpowiedzialności. Od tych ludzi należy trzymać się z dala. Mąż właścicielki aktywnie pomaga w szantażowaniu pracowników - zawsze zalegają z wypłatą kilka dni, jak ktoś zrezygnuje, to tych pieniędzy nie wypłacają. Zawsze wprowadzają tą zasadę po kilku dniach pracy, więc każda osoba zostaje oszukana. Dlatego siedziba Ettiene ciągle się zmienia. Uciekajcie od tych ludzi!

M.J Nowy wpis
@Anita

????? Pracowałam tam i jestem niemal pewna, że Twoja historia nie jest prawdziwa. Może i świeci nie byli, może i można byłoby im coś zarzucić, ale na pewno nie to, że były jakieś zaległości w wypłatach. Zresztą raz piszesz, że się opóźniają z wypłatą, za chwilę, że nie płacą. Weź się zdecyduj :) Listę płac podpisywało się ostatniego i dostawałaś świstek z wypłaty wiec jak mogli nie zapłacić? Jak odebrałaś PIT? Piszesz tak jakbyś tam nigdy nie pracowała lub jakby bardzo szybko Ci podziękowali i nawet nie zdążyłabyś się zapoznać z panującymi tam zasadami.

Kamila Nowy wpis
@M.J

Że na kłamstwie przyłapujesz te marudy o negatywnych opiniach to super, bo dużo osób, które teraz tu wejdą będą mieć sprawę rozjaśnioną. Pytanie czy to ktoś z konkurencji? Oni mają może jakąś inną potencjalną firmę, która jest jakimś takim największym konkurentem?

K

bylam na rozmowie o etat. wydaje sie byc ok

@K

A co więcej ci powiedzieli? Jaka umowa, wynagrodzenie, zakres obowiązków? Napisz pls

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie Ettiene Agnieszka Boszczyk? Czy przeprowadzana jest w formie online, czy stacjonarnie w siedzibie firmy? Jak oceniasz podejście rekruterów do kandydata?
logo firmy Specjalista IT
logo firmy Technik w Centrum Napraw
Nadarzyn
Diebold Nixdorf
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy Montaż hoteli dla owadów/ Proste prace manualne
Łubianka
AA Euro Recruitment Poland Sp. z o.o.
Paulina

Zastanawia mnie jak niby mogli Ci nie zapłacić i urwać z tobą kontakt jak zawsze można było zadzwonić choćby na infolinie dostępną dla Klientów, którą osobiście obsługiwałam czy po prostu udać się do firmy gdzie i tak trzeba było iść żeby odebrać pit za poprzedni rok. ¯\_(ツ)_/¯ Pracowałam w podobnym okresie co Monika, i jako uczestniczka niezapomnianych imprez firmowych w Bella Napolli ᕦ(ツ)ᕤ potwierdzam co napisała. Atmosfera tam była świetna. Do dziś mamy kontakt. Też nie pamiętam żadnej Basi, a historie że nie płacili, wydają mi się nieprawdziwe. To była chyba jedna z niewielu firm, która nie żerowała na młodych ludziach i gdzie miałeś jakąkolwiek szansę szybkiego rozwoju. Mnie i wszystkim których znam płacili na czas. Najwięcej pracy było w okresie świątecznym i wtedy trzeba było dać z siebie wszystko, ale reszta roku to zerowy stres. Co rok były też robione akcje bonusowe, że wypracowany bonus szedł dla nas, a oni powielali tego bonusa i przekazywali na wybrane przez nas akcje charytatywne, co również miło wspominam. Obiektywnie jedynym minusem tej firmy, jaki przychodzi mi do głowy, były godziny pracy 10-18, ale i tak naprawdę bardzo dobrze wspominam tę pracę i jeżeli ktoś ma możliwość tam pracować, to polecam spróbować.

K
@Paulina

teraz pracuja 8-16

HejPracowałam w tej firmie wiele lat od niemal samego początku w magazynie na Ładnej do polowy 2019 - i tą pracę ciągle wspominam z sentymentem. Sekundę temu dawalam ją moim obecnym współpracownicom za wzór atmosfery i pracodawcy; chciałam sprawdzić co u nich słychać i tak trafiłam na tą stronę gdzie znalazłam Twój komentarz odnoszący się do okresu, w którym pracowałam. Jestem pewna, że żadna Basia w tej firmie ze mna nie pracowala. Nie przypominam też sobie aby ktoś nie dostał na czas pieniędzy (a na pewno byłoby o tym w firmie głosno), bo przeciez wypłaty przed czasem były tam standardem. To była pierwsza i ostatnia praca w jakiej pracowalam gdzie pracodawca sam cyklicznie oferowal podwyzki i wogole ze wszystkim zawsze szło się z nimi dogadac. W zadnej innej pracy nikt nigdy by mi tak nie poszedl na reke z dziecmi. Mysle, ze nikt kto tam wtedy pracował nie podzieliłby Twojego zdania (ba: nawet Anka co ich okradła nie powinna czegos takiego napisac bo przeciez dostała wszystkie pieniądze przed zwolnieniem co chyba dla nikogo nie było zrozumiałe; jak pracowalas w 2018 to sprawe znasz). Tak więc albo Basiu (a może Aniu?) albo fantazjujesz albo Ci się najzwyczajniej firmy pomyliły. Z moich czasów była tam super ekipa, zero stresu, wynagrodzenie na czas i masa świetnych wspomnień. Nie przypominam sobie aby prtzez te wszystkie lata ktokolwiek sam z siebie z tej firmy się zwolnil co chyba najlepiej opisuje jak tam było. Pozdrawiam Monika Jaroszewska :)

Basia

Nie zapłacili mi za pracę od kilku miesięcy. Olewają wszelkie próby kontaktu.

Zostaw merytoryczną opinię o Ettiene Agnieszka Boszczyk - Warszawa

• Jak się pracuje w Ettiene Agnieszka Boszczyk?

Zobacz opinie na temat firmy Ettiene Agnieszka Boszczyk tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

Ettiene Agnieszka Boszczyk
  • Skarbka Z Gór 126 lok. 13