Opinie o Caseroom (Trade Company Sławomir Skrodziuk) w Ustka

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Trade Company Sławomir Skrodziuk. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Trade Company Sławomir Skrodziuk na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Drukowanie i poligrafia - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Trade Company Sławomir Skrodziuk w Ustka

Czyli jak sama firma sugeruje warto podesłać mimo braku rekrutacji swoje CV. Jedyne ogłoszenie jakie widziałem to to dla pracowników biurowych. A jak z pracą na produkcji? Zatrudniane są kobiety? Ile taka nowo zatrudniona osoba w firmie może oczekiwać netto na godzinę, 22 zł wyjdzie? Atmosfera pracy jest tak dobra jak napisano w ogłoszeniu? Widziałam, że ktoś chwalił ten aspekt tutaj na forum, zastanawiam się czy nadal to tak wygląda?

Kierownik Nowy wpis

Wszystkie zapytania proszę kierować na mejla :) postaram się udzielic jak najwiecej informacji. patrycja.tradecompany@gmail.com

@Kierownik

No to ja się odniosę tutaj do tego stanowiska pracownika biurowego, jeśli minęło od tamtej daty 5 lat to warto składać cv w ciemno, prowadzicie czasem takie rekrutacje? Wtedy nie wymagaliście doświadczenia, ani nie patrzyliście na wykształcenie i jestem bardzo ciekawa czy to się do tej pory nie zmieniło.

Użytkownicy czekają na odpowiedź 58 dni.

Jaka atmosfera jest między działami w Trade Company Sławomir Skrodziuk?

Luiza

Widziałam, że napisali w ogłoszeniu, że sa elastyczny co do godzin pracy w firmie na stanowisku Pracownik biurowy. Czy faktycznie pracownik może sam dowolnie ustalać, kiedy chce pracować? Nie ma ustalania grafiku za wczasu? Szef nie wymaga bycia w konkretnym czasie w firmie?

@Luiza

Proszę o przesłanie cv na mejla patrycja.tradecompany@gmail.com Po zaakceptowaniu my odezwiemy się telefonicznie i odpowiem na wszelkie pytania.

Inez

Nadal można wysłać cv na ten adres, rozpatrzycie moją aplikację? Generalnie kontaktujecie się ze wszystkimi czy tylko z wybranymi osobami? I jeśli mogę wiedzieć jaki jest czas oczekiwania na odpowiedź to byłoby super.

Kierownik
@Inez

Bardzo proszę o przesłanie CV :) W obecnej chwili nie mamy naboru ale z pewnością odpowiem w niedługim czasie. Aplikować proszę na : tradecompanyallegro@gmail.com

Jacke

Jestem osobą niepełnosprawną Zamówiłem szkło hartowane do mojego Smartwatcha i szczerze mówiąc bardzo się denerwuje bo nie dostałem żadnego maila potwierdzającego transakcje pieniądze poszły Chciałem zadzwonić od kilku dni się nie mogę dodzwonić bo numer nie odpowiada Albo właściwie to w ogóle numer nie jest w osiągalny Proszę o odpowiedź Jacek Bułat Kraków

Pracownik Biurowy

Witam Mam pytanie,czy jest szansa na pracę,w tej firmie,słyszałam same dobre superlatyw o tej firmie Miałam okazję,być już na rozmowie kwalifikacyjnej,2 lata temu,bardzo żałuję ,że nie przyjęłam tej pracy ,teraz chciałabym tu pracować.

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
logo firmy Serwisant rowerowy
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.

Czy organizowane są wyjazdy, imprezy, spotkania integracyjne w Trade Company Sławomir Skrodziuk?

Wiktoria

Widziałam w internecie, że jak szukali kiedyś pracownika biurowego to pisali, że nie zwracają uwagi na wykształcenie. Tutaj ktoś z pracowników podawał maila, gdzie osoby zainteresowane mogą podsyłać CV. A czy mogłabym się dowiedzieć na jakie stanowiska mogą liczyć kobiety? Czy ktoś z pracowników pracuje zdalnie?

RM

Dzień dobry! W dniu 1 kwietnia 2023 złożyłem zamówienie na szkło do Samsung Galaxy A5 2017 - płatność poszła, niestety nie ma informacji o wysyłce, telefon nie odpowiada? Co się dzieje, że Państwo nie odpowiadają? Czy wiadomo kiedy zamówiona przesyłka zostanie wysłana?

Aneta

Część osób pytała tutaj o pracę, a ja zastanawiam się, gdzie znajdujecie oferty ich ewentualnie. Na stronie tylko jest, że szukają współpracy z influencerami. A coś „tradycyjnego”? Jakaś zwykła praca w biurze jest dla kobiet?

Aleksandra

Niestety szkła mają bardzo słaby klej który już w dniu przyklejenia się odkleja.

Abi

Dzień dobry Chciałabym się dowiedzieć,czy są przyjęcia do pracy ,byłabym zainteresowana pracą.Moje doświadczenie obecnie pracuję przy wysyłaniu paczek drukowanie listów przewozowych między innymi pracuję na programie jak Magneto 2,sklep internetowy.Obsługuje wysyłkę paczek przez FedEx,Pocztex,InPost. Nie ukrywam ,że chciałabym zmienić pracę,ze względu na atmosferę,a dużo opinii na temat pracy w Trade Company to same pozytywy w szczególności o atmosferę w pracy. Szybko się uczę i jestem otwarta na zmiany

Grzegorz

Zamiast zamawianej koszulki XXL firma dostarczyła bez paragonu koszulkę S z nadrukiem innym niż w zamówieniu i ulotkę reklamową

Na jakie narzędzia pracy może liczyć pracownik w Trade Company Sławomir Skrodziuk?

jaa

Każdy z pracowników otrzymuję swój laptop służbowy do codziennej pracy w raz z dostępem do internetu. Również są dostępne inne narzędzia zależy na jakim dziale pracuję pracownik.

Joanna
@jaa

A jak jest z odpowiedzialnością za takiego laptopa? Co jeśli pracownik z własnej winy go zniszczy, wtedy on ponosi koszty?

Jaa
@Joanna

Myślę, że jest to oczywiste, że jeśli zniszczenie jest z powodu pracownika to oczywiście. Pracownik ma obowiązek dbać o sprzęt mu powierzony. Ale jeszcze nie było takiego zdarzenia w firmie. Pracownicy dbają o sprzęt.

Abi

Witam Czy jest szansa na pracę w Trade Company?

Joanna
@Abi

A o jakie stanowisko pytasz?

@Joanna

Praca przy komputerze najbardziej by mnie interesowała.

Jaa
@Abi

Jeśli jest ktoś zainteresowany pracą to proszę o podsyłanie CV na adres tradecompanyallegro@gmail.com

Aleksandra
@Jaa

Wysłane :) Nie wiesz czy długo trzeba czekac na rozmowę? Albo na jakiej zasadzie odbywa się rekrutacja?

@Aleksandra

Niestety nie przekazano mi cv. Czy będzie to imię jak w nick? Kontaktuję się z osobą.

T/847/08/2021

zakup szkła to klęska. Nie da sie odkleić foli zabezpieczającej. Strata kasy.

@T/847/08/2021

Dnia 6 września odpisalismy na Państwa wiadomość z propozycją rozwiązania Państwa problemu. Prosimy o odp.

Marzena

Dzień dobry, z przykrością informujemy iż Państwa zamówienie nie zostanie zrealizowane z powodu pożaru naszej siedziby, bardzo przepraszamy za zaistniałą sytuację, oczywiście zlecimy zwrot kosztów za całe zamówienie poprzez serwis allegro, pozdrawiamy serdecznie. Uprzejmie informujemy, iż w związku z pożarem naszej siedziby, który miał miejsce dnia 14.09 duża ilość zamówień nie zostanie zrealizowana. Za zamówienia te oczywiście zwrócimy Państwu środki. Prosimy o kontakt w sprawie zamówień oraz liczymy na Państwa wyrozumiałość, najmocniej przepraszamy. Dziękujemy za wiadomość i życzymy miłego dnia! Biuro obsługi klienta - Trade Company

@Marzena

Potwierdzamy informacje na temat naszej firmy. Proszę w wyszukiwarce Google wpisać: pożar Bydlino. Bardzo prosimy o wyrozumiałość oraz trochę empatii dla nas w tak trudnym dla nas czasie.

DJ

To jakiś koszmar 3 tygodni i nic. Najpierw przeszkodą były małe litery w nazwie produktu potem oczekiwanie i oczekiwanie i niestety zakończyłem wcześniej dyskusje i produkt, pewnie jakieś badziewie, jest w trakcie realizacji.

@DJ

Skoro produkt jest w czasie realizacji to skąd już ocena produktu? :) Kupującego przy zakupie zobowiązuje regulaminowe podanie wzoru do zamówienia. Nie nadajemy towaru losowo, iż nie jest to zgodne z regulaminem.

ETUI do telefonu

Zamówione etui do telefonu i już 10 dni od zakupu i cisza. Zamówienie oczekuje na nadanie. Jak minął termin dostarczenia napisałem emaila to dostałem odp. zwrotną, że jutro zostanie wysłane. Mija zaraz tydzień i dalej nic się nie dzieje. Telefonów oczywiście nie odbierają. ŻENADA. Za komuny szybciej firmy działały, z Chin kupowałem to towar dotarł w ciągu kilku dni a tu "handlowcy" potrzebują miesiąc żeby nadać.

@ETUI do telefonu

Witam, abyśmy mogli sprawdzić zamówienie proszę o wskazanie nicku allegro lub numeru telefonu powiązanego z zamówieniem. W związku z opóźnieniami to nie koniecznie jest nasza wina, a może być firmy przewozowej dlatego też trzeba to sprawdzić.

zawiedziony

dotyczy zam. nr.210840 GDRXWYZMS z dnia 22 08 21 BRAK kontaktu tel.oraz kiedy wysłano przesyłkę Proszę o odpowiedz tel 601 498 200

@zawiedziony

Witam. W dniu jutrzejszym nasz pracownik się z Państwem skontaktuje. Dziękuję za pisanie numeru telefonu.

W jaki sposób są weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w Trade Company Sławomir Skrodziuk?

Weryfikujemy je na podstawie spotkania w sprawie rozmowy o pracę po wcześniejszym wysłaniu Cv na naszego mejla.

Anonimowy320

Dzień dobry zamówiłem etui w dniu 7 lutego i jeszcze go nie otrzymałem a ponadto od 7 lutego cały czas wyświetla mi się napis że zamawiany przedmiot jest w trakcie realizacji. Minęły już 4 dni a to tylko takie małe etui więc wydaje mi się że powinienem je już mieć.

Paulina K
@Anonimowy320

I jak doszło? Bo ja w tej samej sytuacji

nikt wazny
@Paulina K

Przecież napisane mają na stronie, że od 1-4 dni roboczych czas realizacji +wysyłka

Zostaw merytoryczną opinię o Trade Company Sławomir Skrodziuk - Ustka

• Jak się pracuje w Trade Company Sławomir Skrodziuk?

Zobacz opinie na temat firmy Trade Company Sławomir Skrodziuk tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Trade Company Sławomir Skrodziuk?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Trade Company Sławomir Skrodziuk?

Kandydaci do pracy w Trade Company Sławomir Skrodziuk napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Trade Company Sławomir Skrodziuk
2.6/5 Na podstawie 50 ocen.
  • Cypriana Kamila Norwida 19
    76-270 Ustka