Słupska Fabryka Obuwia"NORD" Meka Sztrajbel Sp.j.

Strzelinko

Opinie o Słupska Fabryka Obuwia"NORD" Meka Sztrajbel Sp.j.

Adam

Firma najlepsze lata ma za sobą. Przez wiele lat utrzymywała się dzięki eksportowi na wschód zaniedbując jednak rynek krajowy. Efektem jest brak własnej sieci sprzedaży w kraju i niska rozpoznawalność marki wśród klientów. Znikoma sprzedaż powoduje nieustanną frustrację pana Kazimierza, którą przelewa na pracowników niszcząc w ten sposób atmosferę pracy i doprowadzając do rozpadu zespół pracowniczy. Pietą achillesową firmy jest jej właściciel który pomimo ogromnej wiedzy obuwniczej nie posiada jednak kompetencji menadżerskich i jak się wydaje nie rozumie również trendów koniunkturalnych w gospodarce. Brak mu najzwyczajniej wiedzy ekonomicznej i marketingowej. Niestety uznaje się za wszystko-wiedzącego na dodatek najlepiej. Efektem są nieustanne awantury na żenującym. Nie polecam pracy w tej firmie.

Beata

Nie polecam. Firma rodem z poprzedniej epoki, system zarządzania scentralizowany. Tylko prezes o wszystkim decyduje i jego humor. Można wylecieć z dnia na dzień zupełnie bez powodu, zero poszanowania pracownika. Nie jesteś człowiekiem tylko podludkiem. Szkoda czasu na takiego pracodawcę.

tom
@Beata 01.02.2017 11:16

Poproszę o więcej informacji na temat pracy w tej firmie . Mam zamiar zatrudnić się tam.Kiedys pracowałem i nie było tragicznie.Jak jest teraz?

JJ

Radzę się zastanowić nad pracą w tym zakładzie.

kandydatka
@JJ 20.09.2015 19:21
Radzę się zastanowić nad pracą w tym zakładzie.

można wiedziec dlaczego?

Jan

nie polecam,omijac jak najwiekszym lukiem,banda debili

Zostaw opinię o Słupska Fabryka Obuwia"NORD" Meka Sztrajbel Sp.j. - Strzelinko

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Słupska Fabryka Obuwia"NORD" Meka Sztrajbel Sp.j.