Opinie o Barbara Popławska Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Popularna w Warszawa

Barbara Popławska Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Popularna
1 1 6 5 1
Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 140 dni.

Czy w firmie Barbara Popławska Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Popularna są regularne szkolenia pracownicze?

Czarek Nowy wpis

@Dejf Firma ma dobre opinie w internecie. Myślę, że pisanie oskarżeń nie mając dowodów jest nieuczciwe!

Dejf Nowy wpis

Nie polecam pracy w tej firmie sama rodzinka z 7 osob wszyscy ządzą kasa pod stolem.. Czyli oszukiwanie państwa Polskiego nagminne lamanie kodeksu

Miro Nowy wpis

Warszawa ul. Kleszczowa 16 Nie polecam pracy w tej firmie polowa osob pracujących tam to rodzina oczywiscie wszyscy rządzą poza tym łamanie kodeksu pracy a takze pensja pod stolem. Pensje marne..

TakNie

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Miro

TakNie

Co możesz powiedzieć o atmosferze pracy w przedsiębiorstwie Barbara Popławska Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Popularna w mieście Warszawa? Czekamy na twoją opinię. Będzie ona bardzo przydatna dla wielu osób.

TakNie

Zostaw opinię o Barbara Popławska Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Popularna - Warszawa

Chcę opublikować:

Joanna Koczaj-DyrdaJoanna Koczaj-Dyrda
Ofiara mobbingu -Radca prawny
Zero tolerancji dla mobbingu w firmie!

Byłeś świadkiem?
Dodaj opinie na www.gowork.pl/opinie