Opinie o Zbigniew Doubrawski Phu Doubrawski Zbigniew Doubrawski w Malbork

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Zbigniew Doubrawski Phu Doubrawski Zbigniew Doubrawski. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Zbigniew Doubrawski Phu Doubrawski Zbigniew Doubrawski na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja części i materiałów eksploatacyjne pojazdów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Zbigniew Doubrawski Phu Doubrawski Zbigniew Doubrawski w Malbork

Zanim cokolwiek kupicie sprawdzić na Mustang Klub oraz Bazzarcuda na Facebooku opinie o tym Panu - slynie z oszustw,wyludzania i zwodzenia co do pieniędzy. Bierze z góry, następnie nie wysyła towaru,albo inny zeby nie zgłosić do prokuratury. On i jego brat tak cwniakują, nie dziw iż domy pobudowali.

Wystawia na allegro, później aby dogadać się poza allegro,chce przelewy na jakieś inne nazwiska, a na koniec ani faktury ani możliwości zwrotu. (usunięte przez administratora) ,dziwne iż urząd skarbowy nie lustruje takich pseudo sprzedawców

Administrator Nowy wpis

Może znajdzie się osoba aktualnie pracująca, która będzie chciała powiedzieć nam coś o pracy w firmie Zbigniew Doubrawski Phu Doubrawski Zbigniew Doubrawski w miejscowości Malbork? Jeśli jesteś obecnym pracownikiem to daj nam koniecznie znać!

Robert

(usunięte przez administratora), bierze pieniądze i nie wysyła zapłaconego towaru

logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.

Zostaw merytoryczną opinię o Zbigniew Doubrawski Phu Doubrawski Zbigniew Doubrawski - Malbork

Zbigniew Doubrawski Phu Doubrawski Zbigniew Doubrawski
  • Kościelna 4