Freztom Sławomir Tomala
counter
Framtida Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 220 dni.
Były pracownik
 Pytanie

Pozwolę sobie zamieścić komentarz odnośnie tej firmy. Przyjęli mnie tam około 4 lata temu, na wstępie postawiłem sprawę jasno, że CNC znam w teorii i przyszedłem się uczyć, wszyscy zrozumieli, zaoferowali 15zł/h na rękę, warto wspomnieć, że wcześniej robiłem na starych frezarkach więc kompletnie zielony nie byłem. Ogólnie współpracownicy bardzo w porządku, pomocni i widać było, że wszystko gra, zakład czysty, zadbana stołówka, szatnia i przede wszystkim maszyny. Niemniej jednak na drugi tydzień miałem przyjść na nockę co wynikało z rotacji zmian, po przyjściu powiedziano mi, że jednak na rano, następnie z rana kierownik powiedział, że na razie nikogo nie potrzebują bo robią remont. Pomimo wszystkiego miałem z nim być w kontakcie ponieważ twierdził, że będą potrzebować ludzi. W przeciągu następnych tygodni byłem w kontakcie, odrzucałem oferty pracy i zbywałem PUP mając słowne zapewnienie kierownika tej firmy. Przy odbiorze pieniędzy za przepracowane dni kierownik wręczył mi gotówkę i stwierdził pytająco, "i co, jest jakaś robota jednak?" I tyle. Według mnie było to nieprofesjonalne podejście do człowieka szukającego pracy. Jeśli nie spełnia wymagań to po prostu mówi się wprost, że nie mamy dla Pana pracy i po sprawie, bez robienia nadzei i przykrości. Z perspektywy czasu mogę powiedzieć, że minęło już kilka lat, w tym czasie sam zostałem kierownikiem produkcji, nauczyłem się niemieckiego i szwedzkiego, angielski już znałem, do tego w planach mam studia. Czy arkana CNC były wówczas tak mistyczne, że byłyby nieosiągalne? Wątpię, niemniej jednak wiem, że nigdy nie potraktuję nikogo tak karygodnie jak potraktowano mnie.

Administrator

Wiecie jak się pracuje w firmie Freztom Sławomir Tomala w mieście Mikołów? Macie może jakieś nowe info odnośnie pracy u nich lub odnośnie ofert pracy?

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna

Zostaw merytoryczną opinię o Freztom Sławomir Tomala - Mikołów

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej

gemius

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Styczniu 2021r.

Ranking Użytkownicy
(real users)
  1. GoWork.pl 3 987 144
  2. olx.pl 3 551 040
  3. pracuj.pl 3 393 576
  4. jooble.org 3 374 784
Freztom Sławomir Tomala
0/5 Na podstawie 0 ocen.
  • Zobacz wywiad
  • Przyjaciół 125
    43-190 Mikołów
  • NIP: 6351373445 REGON: 240631105
Freztom Sławomir Tomala